Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobbing w Koninie
Autor Wiadomość
Lisek1234 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 7
  Wysłany: 2013-05-17, 12:18   Mobbing w Koninie


Witamy Was wszystkich,postanowiliśmy napisać na forum o pewnych zachowaniach niczym człowieka pierwotnego, nieokrzesanego,bez ogłady,kultury,który jest na stanowisku zastępcy KS. Sprawa ma się tak w Koninie na ul Chopina stoi sobie biedroneczka-ładna-duża-w której pracuje a raczej terroryzuje swoich podwładnych już nie taka ładna ale również wielka jak budynek biedronki PANI zastępczyni... Nie będziemy tu sypać nazwiskami,czy imionami,bo myślę,że ludzie z Konina będą wiedzieć o kogo chodzi,bo ONA jest znana na tym terenie Wielkopolski,sieje postrach niczym "morowe powietrze",czy też "choroba weneryczna".
Ta kobieta jest pozbawiona jakichkolwiek zasad moralnych,czy etycznych-znęca się na każdym kroku nad kasjerami psychicznie,fizycznie też by chciała,ale brakuje jej chyba odwagi,by trzasnąć kogoś w "pysk",bo był 2 min dłużej na przerwie,albo był w kibelku 4 razy w ciągu 8h,a nie 3 razy,albo wybił szklankę wody więcej niż pozwoliła. Wiadomo,że nikt się nie opierdala i wszyscy chcą wszystko zrobić na sklepie,ale jej niczym hitlerowcowi jest mało chce więcej i więcej niczym pijawka,pasożyt aż człowieka zdusi jak "nic niewarte ścierwo". Brakuje jej jeszcze "bacika" by nim smagać "niewolników-kasjerów",a ona sama dumnie kroczy (chciało by się napisać niczym paw,ale...)niczym kaczka,a wąs faluje jej niczym liście drzew podczas huraganu(huragan przy niej to małe piwko bezalkoholowe ), świdruje swoimi wrednymi oczkami i patrzy "kto","co" i "jak" i notuje wszystko w swoim "zeszyciku". Na przerwy nam nie można chodzić-no chyba że ma gest dla "plebsu",a sama pochłania swoje śniadanko 5 bułek,paczkę parówek 700 gram,sałatkę zapiję napojem i zadowolona-a jak myślicie "zje" to w 15 min ustawowych ? Hahaha,oczywiście że nie pochłania z pół godziny. A po posiłku trzeba sobie zapalić. Standardowo pali co 30 min,czyli paka fajek dziennie-ale JAŚNIE PANI może marnować czas na własne przyjemności,"używki",a "niewolnicy" niech im pot po dupach leci zadławią się kanapką bo za szybko jedzą,bo ciągle słyszysz nad głową :SZYBCIEJ,SZYBCIEJ KU....A"
Biada temu kto jej się nie spodoba,lub go nie lubi gnębiony jest na każdym kroku,chodzi jak cień szepcąc "jesteś do niczego","zobaczysz doprowadzę że cię zwolnią",tak więc jeśli ktoś jest słaby psychicznie przychodzi do pracy na lek.uspokajających. Z charakteru "Pancia"powinna urodzić się przed II wojną światową,by móc stanąć w szeregu nazistów. Dobrze,że to tylko biedrona a nie obóz koncentracyjny,bo zapewne bez mrugnięcia okiem przyłapanego pracownika na pici wody w upalny dzień na socjalu pozbawiła by życia kulką w głowę,albo masówka "do gazu".
Niedawno dostała "nominację"... Nie,nie,nie do Oskara (no,chyba,że w roli Chewbacca z Gwiezdnych Wojen). Do awansu. Nie wiemy jak to możliwe,ale cała biedronka dała na msze aby jak najszybciej nas opuściła. Plotki chodzą,że albo dała łapówkę,albo dała "coś"innego,tylko czy jest na tym świecie śmiertelnik który podjął by takie ryzyko- spółkowanie z modliszką,która odgryzie ci głowę?! Horror. Brrrr. Od momentu "wspaniałej wieści awansowej" lasce biję na tą "chorą"głowę jeszcze bardziej... A mianowicie teraz nie rządzi prawowity KS,tylko samozwańcza "Pancia"... Szok,on jest tylko po to by robić dobre wrazenie i w razie czego cięgi od dyrektora odbierać.... Żal.
Jaki z tego morał "drobnomieszczańskie kmiotki" wyżej srają niż dupę mają...
Na koniec naszego postu chcemy napisać jeszcze tylko tyle:
PANI MAŁGORZATKO ŻYCZYMY SZYBKIEGO AWANSU-TĘSKNIĆ NIE BĘDZIEMY!!!!
PANIE JACKU PROSIMY UWAŻAĆ,BO WYŻEJ WYMIENIONA PANI WYGRYZIE PANA!!! :ops:
 
     
#malgooooo 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 63
Skąd: z brzucha matki
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 12:55   

Lisek1234 Zamiast zostać kasjerem, powinieneś być poetą. Choć wspólczuję takiej baby na sklepie, przy czytaniu tego postu nieźle się uśmiałam, te porównania i opisy- mistrzostwo świata. Masz wyobraźnię. Ale tak czy siak mam nadzieję, że jakoś dacie rade wytrwać. W grubie siła, więc może razem z innymi stawicie czoła tej czarnej owcy, w końcu "Lisek" z ciebie :) Pozdrawiam
_________________
...malgo...
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 14:05   

Lisek1234, pisanie na forum nic nie :( piszccie i dzwoncie do BOPu
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Lisek1234 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 14:44   

I co BOP niby zrobi? Nic,pewnie KR przeprowadzi z "Pańcią" rozmowę w celu wyjaśnienia tej sytuacji,ona powie,że to nieprawda i temat zamknięty... A ona będzie jeszcze bardziej nas gnębić-nie znacie jej. A KS jest to na rękę,bo on jako człowiek spokojny,trzymający nerwy na wodzy,kulturalny... Musi mieć jakiegoś "przydupasa",czyli "hitlerowca" od brudnej roboty... I jak co wysyła "Pańcie" niczym pitt bulla z pijaną na pysku,by "uczyć" kultury a raczej zastraszać nas,aby jak to mawiają "nadludzie"-KS i "Pańcia" wszyscy chodzili jak w zegarku. A jak jakiś trybik w owym zegarku nie pasuję to "ostrzegawczy strzał w tył głowy" i the end.
Ona jest dobra aktorką jak na horyzoncie pojawi się KR przybiera maskę "fajnej,mądrej dziewczyny",ale jak za nim zamkną się drzwi (od bram piekła) już czyha na ofiarę by przegryźć jej gardło niczym harpia... To jest sprawa beznadziejna tak samo jak beznadziejnym człowiekiem jest ona. Po trupach do celu,deptać,zniszczyć i być na piedestale z chórem ale nie anielskim tylko takim z samego dna piekła.
Myślicie,że ona jest "niemiła" tylko do nas? Oj,nie... Klienci mówią na nią cytuję "No,ta.. Ta baba z wąsem... Nie dosyć,że brzydka to jeszcze niemiła".
Jeśli już bym nigdy nie napisał to oznacza tylko jedno... Dopadła mnie "pańcia". Wywęszył,że to ja miałem czelność napisać o niej SAMĄ prawdę i rozpłatała mi gardło... Wyssała krew.
 
     
~matusiak80 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Gru 2009
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 15:23   

u nas pańci przysiadła po kontroli z góry
  Ocena JMP: 5/10
     
Lisek1234 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 15:59   

Myślicie,że "GÓRA" nam pomoże? Ona jest jak rzeżączka łatwo ją złapać trudniej się jej pozbyć.
:boks:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-17, 16:04   

Z doświadczenia wiem, że BOP reaguje i warto sie tam "udać" po pomoc, od razu jej nie wyrzucą, ale może troche spokornieje po takiej akcji.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 16:05   

Lisek1234, jeśli nie sprobujesz siie nie dowiesz. moga pomoc bo gorzej nie bedzie ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Lisek1234 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 16:31   

Fakt,gorzej być nie może... W ogóle dzięki za wsparcie,i za to że nikt nie napisał,że oczerniam biedaczkę a ona tylko wykonuje dobrze swoją pracę,a to MY kasjerzy mamy "muchy w nosach" i nie chce nam się pracować. Ale wierzcie mi PROBLEM istnieje i do duży.... ;(
 
     
charliep

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 17:52   

heheh powinna powstać jakaś strona internetowa pt. "Ludzie Biedronki" ze zdjęciami i opisem.

Tez miałem takiego kierownika sklepu, w złych czasach się urodził bo 70 lat temu byłby z niego wzorowy kolaborant i służbista, własna rodzinę by do gazu wepchał za wylizanie d*** przełożonym :) . Były na niego skargi z 3 sklepów do BOBU, były rozmowy z kasjerami a on dalej sobie pracuje z najwyższą oceną do awansu już od paru lat. Tacy ludzie są najbardziej doceniani w biedronce przez przełożonych, kierowników rejonu i Dyrektorów. W myśl zasady : im większe zrobisz z kogoś g**** tym lepiej będzie pracować (produktywność!). Taka wredna babę można załatwić tylko takimi metodami jakie ona stosuje, np. regularnie dzwonić na infolinie ze na zmianie tej pani brakuje pieczywa albo udawać zle potraktowanego klienta. Niestety biedronka ma gdzieś jak traktuje się pracowników ale niezadowolonego klienta nikomu nie puści płazem
 
     
Lisek1234 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 18:45   

Chyba zacznę pisać bloga... A później może jakąś książkę?! hm.... Jeszcze nie wiem ;)
Będę opisywać historię z życia biedroneczek. Może Nobla dostanę?
Dokładnie takie "osobistości" jak "Pańcia"są doceniane w biedronce,a powinny być trzymane jako eksponaty w jakimś "gabinecie osobliwości"(jakbyście ją zobaczyli wiedzielibyście dlaczego). Ludzie się buntują,bo to że jest zastępcą nie oznacza że może traktować ludzi jak jakieś "popychadła,śmieci". Ona myśli,że złapała pana Boga za nogi,bo z kasjerki kiedyś awansowała na zastępce,a teraz ma szanse zostać kierownikiem sklepu. Tym którzy trafiliby do niej do sklepu radzę zamówić tira leków uspokajających,bo bez nich się nie obejdzie. A jeżeli ktoś będzie pulchniejszy to po miesiącu pracy z nią będą mieć "figurę laseczki".
Już doszły mnie słuchy,że przeczytała nasze posty i wysłała swoje piekielne psy gończe i by mnie dopaść i zgładzić... Pewnie czekają mnie jakieś tortury. :szczena:
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 21:16   

Zniszczyć tego kogoś kogo człowiekiem rozumnym nazwać nie można! I tak nie dojdzie, że Ty to Ty!!! Pozbądźcie się jej!!! Weźcie się w garść, połączcie siły... Zawsze poza kamerą można jej tak dać popalić, że szybko wyląduje na L4 albo w psychiatryku... >:D Aha polecam bloga, bo pisarz z Ciebie zajebiocha!!! :yeah:
  Ocena JMP: 2/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 22:20   

Ja wolałabym poznać najpierw wersję drugiej strony zanim tak pochopnie jak niektórzy wyrobiła bym sobie zdanie. :rool:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 22:32   

u nas a jednym sklepie tez jest taka ks ja na szczęscie mam normalnego ks robi tylko h..... grafiki
 
     
cypisek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-18, 20:24   

ale numer z niej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo