Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Sonda] Podwyżki płacowe w Biedronce 2013

Czy jesteś zadowolony z podwyżek w 2013 r
tak
14%
[ 36 ]
nie
85%
[ 206 ]
Głosowań: 242
Wszystkich Głosów: 242

Autor Wiadomość
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 19:36   

za to charowisko i tak mało płacą... szkoda gadać ... kierownik robi za kasjera... bo nie ma komu pracować... i to uważasz "dobrze" płatną pracą ?

[ Dodano: 2013-04-30, 21:34 ]
a po 2 firma pluje nam w twarz ! Nie napisali że premi nie będzie, a chwalą się zyskami w MLD ! to jest brak szacunku! mają ludzi pracujących w firmie za nic !
 
     
@Bumbleble 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 111
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 21:54   

Oni wcale nie mają obowiązku dawać jakichkolwiek informacji na temat premii, ponieważ premia to ich dobra wola, tak jak i paczki bony itp.
Nie mówię, że jest dobrze płatna, ale chyba nie jest najgorsza? nie pracujemy za najniższą krajową.
A tak naprawdę w handlu jako np. sprzedawca nie znajdziemy lepiej płatnej pracy w POLSCE.
Dlatego ja na razie nie narzekam, a za pieniędzmi mam plan wyjechać poza tereny naszego kraju ;-)
Niestety, ale u nas lepiej już raczej nie będzie.
  Ocena JMP: 6/10
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 22:18   

Żeby wyjechać z tego kraju , wpierw trzeba mieć odłożone pieniądze, a jak je odłożyć skoro każdemu staracza od 10 do 10tego ....
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 22:25   

Nie każdemu :( jednym starcza, innym nie a jeszcze innym zostaje :P
Prawdą jest jednak ,że za jedną z najprostszych prac fizycznych, do której nie są potrzebne żadne kwalifikacje, zarobki wcale nie są najgorsze wliczając wszelkie benefity i jakość naszego rynku pracy.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-30, 23:56   

klug z całym szacunkiem kasjer czy magazynier to nie jest wcale najprostsza praca fizyczna, i nie jest prawdą że nie wymaga się kwalifikacji,podam przykład pracownik produkcji w zakładzie przetwórczym na stanowisku pakowacz, napełniacz słoików to proste zajęcie kasjer czy magazynier to zajęcie gdzie jest więcej wymagane niż zdolności fizyczne i manualne
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 00:04   

No cóż już się przyzwyczaiłem do Twoich odmiennych zdań i jakoś to przeżyję :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 21:17   

Zgadzam się z Robertty nasza praca nie jest jedna z najprostszych ani psychicznie ani fizycznie-tym bardziej!Jest ciężko nawet bardzo!Doceniam fakt że mam prace ale uważam że nasza praca jest ciężka fizycznie-te tony towaru do przerzucenia i psychicznie-ci coraz bardziej wymagający ludzie!Może kwestia wymagań wykształcenia nie jest wielka-nieraz-ale kwestia wymagań siły psychicznej i fizycznej jest kosmiczna nieraz!!! ;(
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 21:35   

Nie napisałem łatwa - fizycznie a prosta a to różnica :) Praca na roli też jest ciężka ale też prosta :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-01, 21:45   

ondrasz i Robertty, no litości, macie jakieś osobiste wycieczki to róbcie to na PW, a nie wciancie się w temat i jedziecie obok niego
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 22:05   

Larrikol napisał/a:
ondrasz i Robertty, no litości, macie jakieś osobiste wycieczki to róbcie to na PW, a nie wciancie się w temat i jedziecie obok niego


Masz coś do nich to im napisz na PW a nie wpisujesz wątek nie dotyczący tematu ... Proste, narzekasz że ktoś coś osobistego a sama wcinasz 3 słowa...

[ Komentarz dodany przez: Larrikol: 2013-05-02, 16:18 ]
Dziękuję za dobre, niepotrzebne rady. Czy Ci się to podoba, czy nie, taką włąśnie tutaj mam funkcję i żeby kogoś upomnieć nie muszę wcale robić tego na PW. Nie jesteś stroną zainteresowaną, więc daruj sobie zbędne i wciąż odbiegające od tematu komentarze. Tak, to jest upomnienie w Twoją stronę.
 
     
~JUMIRA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-02, 14:57   

Wracając do tematu ,ja tam żadnej podwyżki nie dostałam ,jak i cała moja załoga.Kiedyś były jakieś aneksy do umowy teraz nic ,jak się dowiedziałam na innych, sklepach też tak jest, albo jednostki dostały po pare groszy albo nic. :bu:
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-02, 19:54   

zamykając sprawę -
- dla uporządkowania mod może (jeśli będzie chciał i uzna za stosowne) wydzielić posty do osobnego tematu, w którym, o ile znajdą się chętni, dyskusja toczyć się będzie dalej,
- sugerowanie, że jestem pracownikiem jmp działającym w celu dezinformacji .... w zasadzie nie wymaga to żadnego komentarza,
- na koniec mój wredy charakter nie pozwolił mi zostawić jednego tematu - strony internetowe związków zawodowych na których można "uzyskiwać informacji" no i założenia powinny chyba jakoś zachęcić do wstąpienia czy zareklamować się potencjalnemu członkowi ( pierwsze 3 wyniki hasła "zz biedronka" z google to to forum biedronki i poniższe dwie strony) :
https://www.zz-biedronka.pl/news
Organizacja Zakładowa 922 NSZZ "Solidarność" w JMP S.A. - najnowszy wpis w dziale aktualności to życzenia noworoczne - dodatkowy komentarz zbędny. Statutu związku na stronie brak.

https://www.zwiazki-biedronka.pl/news.php

strona NSZZ Pracowników JMP Biedronka w dziale aktualności zawiera 10 wpisów od 2011 roku - głównie propozycje tematyczne spotkań. Tyle.

Statut z tej strony przewiduje, że każdych 10 członków wybiera delegata. Stąd widząc 24 osoby na zdjęciu z WZD wynika że 24 x 10 = 240 członków, chyba, że wiele osób (delegatów) nie pojawiło się na Walnym.

Cytat ze statutu :

Cytat:
2. Walne Zebranie jest zastępowane Walnym Zebraniem Delegatów po przekroczeniu przez Związek progu 80 członków.
3. Po przekroczeniu przez Związek liczby 80 członków każdych 10 członków związku
reprezentować będzie 1 delegat.

4. Walne Zebranie Delegatów zwołuje Zarząd Związku.
5. Walne Zebranie Delegatów nie może zbierać się rzadziej niż jeden raz w roku.
6. W Walnym Zebraniu biorą udział z głosem stanowiącym członkowie Zarząd Związku,
Komisji Rewizyjnej oraz delegaci z poszczególnych jednostek organizacyjnych JMD
(sklepów i in.) w liczbie ustalonej w regulaminie zebrania zatwierdzonym przez
Zarząd Związku. W ustaleniu liczby delegatów obowiązuje zasada proporcjonalności.
Zarząd Związku podzieli członków Związku na 10 osobowe grupy zgodnie z miejscem
zatrudnienia Członków Związku. Grupa, spośród siebie, dokona wyboru Delegata na
Walne Zebranie.
Wybór Delegata nastąpi poprzez głosowanie zwykłą większością głosów.
7. W zebraniu mogą brać udział z głosem doradczym osoby, które nie są członkami
Związku a zostały zaproszone przez Zarząd Związku.


Tyle z mojej strony offtopu i w razie chęci zapraszam na PW - aby nie przeszkadzać czy urażać uczucia innych użytkowników forum .

A mod zrobi co uzna za stosowne.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-02, 23:05   

zamykając sprawę weź się chłopie zapisz do zz albo walnij w łeb prowadzisz jakąś wendetę albo się czepiasz jak żep psiego ogona,,, nie chciałem Ci tego pisać ale dla mnie jesteś jakiś po***zony z tego względu że największy Twój ból to sonda w której nie musiałeś brać udziału i Cię coś strasznie w tym temacie uwiera. Lubisz rozbieranie zdań na czynniki pierwsze ,łapanie za słówka to twój problem ,znajdź sobie dobrego psychoterapeutę bo mój limit dla Twoich jazd przekroczył moją barierę tolerancji ,więc weź się ode mnie chłopie odczep

A jak chcesz założyć sobie temat do dyskusji to miałeś możliwość a nie off topować mój swoimi schizami.

I proszę moderatora o nie usuwanie tego postu ,bo moja tolerancja i otwartość na innych to jedno ,a przeginanie i leczenie własnych urojeń to drugie.ordasz znalazł sobie sposób na upuszczenie swoich frustracji,a jego zarzuty mają się tak do mojej osoby,jak klienta do kasjerki że nie może płacić kartą.Kolego myślę że swoje problemy skieruj do innych osób,po za tym jak masz żal i nie lubisz zz to po co płaczesz, i się katujesz statusami ,analizowaniem zdjęć itp itp ....

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2013-05-03, 21:54 ]
Robertty, Twoja wypowiedź do użytkownika ondrasz przekracza granice kultury osobistej, która ponad wszystko powinna być zachowana.
Ostatnio zmieniony przez 2013-05-03, 10:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-03, 00:00   

Przestańcie już,odbiegacie od tematu.
Osobiście nie podoba mi się,że po tylu latach pracy dostałam 100 zł brutto podwyżki,a nowi pracownicy 130 zł brutto.Wolałam już te sprawiedliwe 4% dla wszystkich.
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-03, 21:57   

Witam! Ja dostałam 70zł brutto- różnica w wypłacie?- kupię sobie dodatkową parę rajstop. ;(
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo