Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Sonda] Podwyżki płacowe w Biedronce 2013

Czy jesteś zadowolony z podwyżek w 2013 r
tak
14%
[ 36 ]
nie
85%
[ 206 ]
Głosowań: 242
Wszystkich Głosów: 242

Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-29, 18:30   [Sonda] Podwyżki płacowe w Biedronce 2013

Witam na potrzeby przewodniczącego NSZZ "Solidarność" Piotra A. chciałbym przeprowadzić sondę odnośnie zadowolenia z podwyżek płacowych 2013r
 
     
#tmen

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-29, 20:30   

Heh lepiej niech odpowiadają na pytania odnośnie spotkań a nie robą jakieś tam sądy
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-29, 20:34   

Zagłosuję po wypłacie :P
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-29, 20:41   

jakie podwyżki...? heh... :nie:
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
Enterbis 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-29, 20:50   

Koza napisał/a:
Zagłosuję po wypłacie :P

dokładnie =tak :)
_________________
Enterbis
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-29, 21:23   

a nie pomyśleliście ze sonda też może być zawsze argumentem w rozmowach? więc czasem są potrzebne

[ Dodano: 2013-04-29, 21:24 ]
i jeszcze jedno podwyżki w skali około 8% objęlo tych z dolnych widełek im wyzej tym gorzej
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-29, 21:37   

No słuchajcie dostałem 4% podwyżki ! normalnie starczy mi na ... hmm no na co ? jak wszystko poszło w górę ... WoW ... mogli dać po 250zł podwyżki każdemu wtedy byłoby to coś!
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-29, 21:45   

No to niech Pan Przewodniczący się zarejestruje i sam poprosi. Albo konto oficjalne ZZ to zrobi. No chyba że Panowie mają ważniejsze sprawy do załatwienia....

No bo po coś sobie konto oficjalne zakładali ?


ps.
chyba zdajecie sobie sprawę że głosy musiałyby iść w tysiące (biorąc pod uwagę wielkość zatrudnienia w firmie) żeby ktokolwiek na taką ankietę zwracał uwagę?
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-29, 21:49   

ale Pan przewodniczący ma konto,co nie znaczy że nie może poprosić o to szeregowego członka zz prawda ondrasz? czasem bywają w podróży albo na spotkaniu.
Sondy robi się na reprezentatywnej grupie takie są założenia statystyk, skoro nas pracuje 20 tyś na sklepach to uczestnicy forum też są reprezentatywni,po za tym myślę że warto poznać jakie są opinie osób z naszej biedronki,nie chcesz nie głosuj ,przymusu nie ma
 
     
#tmen

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-29, 21:55   

hehe "myślę że warto poznać jakie są opinie"
my "myślimy że warto poznać szczegóły rozmów zebrań które są bez sensownie organizowane przez ZZ z zarządem po to by nic nikomu z nich nie przekazać.

Sorki to bez sens :P :bu:
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-29, 21:58   

tmen myślę że będzie odpowiedni komunikat , oficjalny przecież na tym polegają rozmowy
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-29, 22:03   

Robertty... to tylko świadczy o ich podejściu i szacunku dla swoich członków.

Widać biedactwa tak zapracowane są że czasu nie mają. To po co prosili o specjalny dział dla siebie? Po co konto zakładali?

Więc uważam że powinni wykorzystać co najmniej oficjalne konto zz a nie wysługiwać się chociażby Tobą. Skoro polecenie/prośbę mieli czas skonstruować to dokładnie tyle samo albo i mniej zajmuje zalogowanie się i zrobienie tego. I nie czarujmy się, ale dzisiaj podróż czy spotkanie to nie wytłumaczenie...

Skoro pracuje 20 tys ludzi to jaka grupa jest reprezentatywną? szczególnie że nie robisz podziału ani na kierownictwo, na klientów, na pracowników sklepów i cd... Ile set lub tysięcy będzie reprezentatywną grupą?

A z głosowaniem to każdy zrobi co zechce. Ja tylko zwracam uwagę na sam fakt w jaki zz tutaj podchodzą do ludzi...
 
     
haneczka244

Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-29, 22:03   

Robertty, głos oddany :em29:
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-29, 22:17   

Kod:
ięc uważam że powinni wykorzystać co najmniej oficjalne konto zz a nie wysługiwać się chociażby Tobą.

Nikt się mną nie wysługuje!!!! po za tym bardzo dużo zawdzięczam Joli i Piotrowi więc napisanie sondy to nic takiego,a bycie związkowcem oznacza też zaangażowanie :klotnia:
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-29, 22:23   

I jak widać u kierownictwa zaangażowania brak.

Skoro jesteś związkowcem i masz kontakt z władzą to się ich zapytaj grzecznie po jaką cholerę konto oficjalne ktoś zakładał skoro nikomu nie chce się prowadzić dialogu z ludźmi?

Ludzie zadają pytania na które nie otrzymują odpowiedzi lub odpowiedzi są delikatnie mówiąc wymijające.

Jeśli wyniki spotkań są takie jakie są tu opisywane to po co wogóle ktoś na nie chodzi? Nie prościej wysłać pocztą postulaty? Efekt jak widać taki sam byłby...

Jak mają się zapisywać nowi członkowie skoro na etapie "zdobywania" bo przecież tym też jest obecność choćby na tym forum mamy do czynienia z olewaniem ludzi?

Więc proszę nie płakać jak to firma blokuje dostęp do pracowników bo tutaj chyba zasieków z drutu kolczastego nikt Związkom nie postawił a jakoś efektów działalności nie widać...

ps.
skoro wiemy już że nikt się Tobą nie wysługuje i że jesteś zaangażowanym związkowcem to może odpowiesz na pytania z tego i poprzedniego mojego postu? Jak nie wolno Ci oficjalnie to jako taki zaangażowany związkowiec? Bo widać że oprócz Ciebie nikogo z ZZ tu pewnie nie ma... (przynajmniej z władz lub zaangażowanego)..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo