Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżki stażowe
Autor Wiadomość
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-07, 11:41   

Cytat:

nie wiem czy przeczytaliście cały tekst i a same podteksty nasuwają się na myśl i nie chodziło tu bynajmniej o kopalnię ( w artykule tak) ale o sens...... trochę wyobraźni, a nie same literki
 
     
pawelix

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-12, 19:38   

do kogo należy się zwrócić jeżeli jeszcze nie dostałem stażowego chociaż pracuje od lipca 2012. czy dostane jakieś wyrównanie
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-12, 20:25   

widziałeś pasek, czy wnosisz po tym, że nie dostałeś aneksu?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-12, 20:31   

a skąd wiesz ,ze nie dostałeś ?? to nie jest jakaś zawrotna suma więc może nawet nie zauważyłeś a jeśli rzeczywiście nie to rozmowa z Kr i telefon do kadr.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
katarzynka12 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-12, 22:55   

pawelix napisał/a:
do kogo należy się zwrócić jeżeli jeszcze nie dostałem stażowego chociaż pracuje od lipca 2012. czy dostane jakieś wyrównanie

Sprawdź pasek od wypłaty kwota brutto-2050 ja nie dostałam aneksu
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-30, 09:13   

ale jak uważasz ze w tych czasach znajdziesz dyskont który da Ci równo po 12 miesiącach podwyżkę to powodzenia :bu: [/quote]

Takim Dyskontem jest LIDL po 3 próbnych miesiącach dostajesz pierwszą podwyżkę później po roku , później po dwóch , a i co roku w marcu wszyscy pracownicy dostają podwyżki bez względu od stażu , ale płaca nie adekwatna do wykonywanej pracy ..... ciągle po godzinach zabierane dni wolne łamanie praw pracownika itd długa lista....
 
     
maja82

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-24, 09:44   

Mam pytanie. Jakie są stawki stazowe? U nas są zatrudnione 3 osoby od listopada a w grudniu dostały całe etaty i pensje mają taka samą co ja, a ja pracuje 8 rok. Nie żałuje nikomu kasy ale dlaczego mamy równe pensje skoro Oni nie maja uprawnien na wózki i trzeba im wszystko podstawic pod nos, nie potrafią nawet odpisac uszkodzonego towaru. Pracuje na sklepie wysokoobrotowym i na zmianie jest nieraz tylko jedna osoba z uprawnieniami na wózek lub dwie. Robisz swoje a tu ciagle słyszysz "przywiez mi to" lub "przewiez mi tamto" albo "co ja mam robic". Czasami czuje sie jakbym miała 1,5 lub 2 etaty a kasa ta sama co inni.
 
     
#daszu 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 97
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-24, 11:35   

maja82 napisał/a:
Mam pytanie. Jakie są stawki stazowe? U nas są zatrudnione 3 osoby od listopada a w grudniu dostały całe etaty i pensje mają taka samą co ja, a ja pracuje 8 rok. Nie żałuje nikomu kasy ale dlaczego mamy równe pensje skoro Oni nie maja uprawnien na wózki i trzeba im wszystko podstawic pod nos, nie potrafią nawet odpisac uszkodzonego towaru. Pracuje na sklepie wysokoobrotowym i na zmianie jest nieraz tylko jedna osoba z uprawnieniami na wózek lub dwie. Robisz swoje a tu ciagle słyszysz "przywiez mi to" lub "przewiez mi tamto" albo "co ja mam robic". Czasami czuje sie jakbym miała 1,5 lub 2 etaty a kasa ta sama co inni.


Zgadzam się z tym. Ten system nie jest sprawiedliwy. Wg. mnie KS i KR powinni mieć wpływ na nasze stawki i doceniać tych co się angażują.


.
  Ocena JMP: 6/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-24, 11:50   

Tak to wtedy dopiero by były pretensje i kwasy że po znajomości i uważaniu :rool: niech już lepiej zostanie tak jak jest a nowych ścignąć do roboty. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
maja82

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-24, 14:43   

Ale ja na taka stawke musiałam 5 lat czekac a inni maja po 2 m-cach. Tez bym chciała usiaść na kase i miec taka sama pensje co Ci co harują na sklepie. Ja ostatnio siedziałam na kasie nr 1 w sylwestra i jeszcze były do mnie pretensje. To czyli nie ma już stawek stażowych? Kiedys wszyscy sie starali dobrze pracowac zeby firma nie zwolniła i dotrwac do jak najwiekszej pensji i nikt do nikogo nie miał pretensji.
 
     
~Avonelka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 25 Mar 2013
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-26, 13:04   

maja82 napisał/a:
Ale ja na taka stawke musiałam 5 lat czekac a inni maja po 2 m-cach. Tez bym chciała usiaść na kase i miec taka sama pensje co Ci co harują na sklepie. Ja ostatnio siedziałam na kasie nr 1 w sylwestra i jeszcze były do mnie pretensje. To czyli nie ma już stawek stażowych? Kiedys wszyscy sie starali dobrze pracowac zeby firma nie zwolniła i dotrwac do jak najwiekszej pensji i nikt do nikogo nie miał pretensji.


Pomyśl że niektórzy ( w tym ja ) wiele by dałi żeby jak to mówisz"harować" na sklepie.
Pracuje prawie rok i na sklepie byłam może z 20 razy. Czemu ? Bo ja jedna jedyna nie mam uprawnień na wózek. A proszę się o nie od miesięcy. I ciągle słyszę ze za mało osób chętnych i nie mogą mnie wysłać. Wiec czemu niby miałabym mieć niższą pensję ? Głupota...
Ostatnio zmieniony przez 2014-02-26, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
  Ocena JMP: 5/10
     
maja82

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-28, 12:30   

My tez miałysmy dziewczyny które 2 lata czekały na uprawnienia ale swietnie dawały sobie rade na sklepie. Mi chodzi o osoby które po miesiacu pracy dostaja taka sama kase co ja a nie potrafia nawet odpisac uszkodzonego towaru. Schodząc z kasy nie wiedzą co robic i sie "chowają" na magazynie lub uciekają na socjal i czekaja az bedzie dzwonek na kase. A jak sie im mówi co mają robic to maja focha lub ida na skarge do KS ze czują sie urażone bo ktos im cos powiedział. Jak ktos dobrze pracuje to i bez uprawnien bierzemy go na sklep bo wiemy ze dużo pomoże. U nas jest w tej chwili 6 osób bez uprawnien i kierownictwo nic z tym nie robi.
 
     
#brzydalek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Gru 2012
Posty: 76
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-02, 06:35   

maja82 napisał/a:
U nas jest w tej chwili 6 osób bez uprawnien i kierownictwo nic z tym nie robi.

U nas to może jest 6 z uprawnieniami plus kierownictwo ;)
I jak tu siedzieć przy kasie, skoro ciągle trzeba im coś wywozić/zwozić...
A kasa ta sama :(
  Ocena JMP: 5/10
     
~Agacisko 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-15, 19:40   podwyżka

Prosze wytlumaczcie mi...podwyżka co 1,3,5,10lat ok ale po przepracowaniu na danym stanowisku...? bo np byłam rok kasjerem potem awans więc to się liczy od początku? jest to podwyżka stanowiskowa?
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-15, 20:31   

Tak zmiana stanowiska i liczymy od początku
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo