Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżki stażowe
Autor Wiadomość
carlos84

Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 4
Wysłany: 2013-04-07, 09:19   Podwyżki stażowe

Dlaczego zwiazki nie zajmą sie tematem podwyżek stażowych. Chodzi o to ze jak wszyscy wiem terminy sa 2 kwiecien i pażdziernik . A co z osoboami które przyjęły sie w listopadzie lub maju ???? Muszą czekać na podwyżkę do kwietnia lub pażdziernika i sa kasowo w plecy ...
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2013-04-07, 13:37   

nie przesadzajmy :)
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-07, 13:45   

carlos84, nie pasuje to się zwolnij, nie za dużo byś chciał?
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-07, 14:29   

carlos pomyśl logicznie i z dwa razy najlepiej..........
Kod:
 A co z osoboami które przyjęły sie w listopadzie lub maju ?? ?? Muszą czekać na podwyżkę do kwietnia lub pażdziernika i sa kasowo w plecy ...


ale po pierwszej podwyżce następne masz co do miesiąca? więc tą pierwszą o parę miesięcy plus /minus przeżyjesz bo co do nastepnych nie wiadomo czy będziesz nadal zatrudniony

no i po roku nie jesteś jeszcze wykwalifikowanym pracownikiem w porównaniu do tych co doczekali drugiej stażówki więc się ciesz że firma daje żółtodziobom po roku bo tych co dostają po roku jest 90% po 3 z tych 90% pewnie 60% a po 10 latach pewnie max 10% z tych od początku zatrudnionych

ale jak uważasz ze w tych czasach znajdziesz dyskont który da Ci równo po 12 miesiącach podwyżkę to powodzenia :bu:
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-07, 17:45   

Ja tez przyjęłam sie w listopadzie i nie płacze ,dobrze ze w ogóle są podwyzki:)
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-07, 22:24   

Ja też zatrudniona zostałam w listopadzie i jest OK
:rool:
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 00:52   

Zawsze można iśc do lidla , i zarabiać więcej nikt nikomu nie broni, a to że firma daje stażowe to tylko ich dobra wola. Więc nalezy się cieszyć że w ogóle jest taka opcja. Niektórzy pracują po 10 lat za te same pieniądze.
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 09:07   

A nie uważacie, że byłoby miło, gdyby każdy pracownik był traktowany równo? Skoro podwyżki są po roku, 3 i 5 latach, to niech tak dają. W tej chwili część pracowników jest pokrzywdzona, bo zostaje nawet przez 5 miesięcy bez dodatkowej kasy, która się ponoć należy. W skali całego kraju JMP sobie dobrze oszczędza.
O bony się obruszacie, że tylko 200 czy 300 zł. Te 5 miesięcy podwyżki, to też wychodzi ok 200 zł. Jedni dostają a inni nie.
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 09:52   

I tak jest dobrze , że dwa razy w ciągu roku są zmiany - bo mogło być tylko raz .
 
     
~advance3 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-23, 22:23   

Podpisując umowe godzimy się na warunki zawarte w umowie + regulaminie pracy, a tam wyraźnie jest napisane o sposobie przyznawania podwyżek...


Jako ciekawostkę powiem wam, że od przyszłego roku osoby z oceną poniżej oczekiwań premii nie będą otrzymywać, z zgodnie otrzymają standardową premię, a powyżej podwyższoną...

Prawdopodobnie...
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-24, 09:10   

haha wielka mi podwyżka... wiem lepsze to niż nic, ale kilkadziesiąt złotych więcej ani mnie nie wzbogaci, ani nie zrujnuje! mam w dupie ich podwyżki, premie i ściemy w mediach... WAŻNIEJSZY JEST SZACUNEK dla nas, tych którzy ciężko tyrają na istnienie tej firmy!!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-26, 21:22   

advance3 napisał/a:
Podpisując umowe godzimy się na warunki zawarte w umowie + regulaminie pracy, a tam wyraźnie jest napisane o sposobie przyznawania podwyżek...


Jako ciekawostkę powiem wam, że od przyszłego roku osoby z oceną poniżej oczekiwań premii nie będą otrzymywać, z zgodnie otrzymają standardową premię, a powyżej podwyższoną...

Prawdopodobnie...


strasznie głupi pomysł !
jestem kierownikiem i ode mnie ma zależeć kto dostanie premie a kto nie ?
ja akurat traktuje wszystkich tak samo lecz nie okłamujmy się ze są kierownicy co faworyzują swych znajomych lub lizusów i wtedy ocena nie jest obiektywna !
  Ocena JMP: 10/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-29, 11:30   

Kod:
strasznie głupi pomysł !
jestem kierownikiem i ode mnie ma zależeć kto dostanie premie a kto nie ?


Raczej nie od Ciebie,a pewnie od kr, szukają oszczędności,ale najpierw niech zrobią coś by SOP był objektywny

[ Dodano: 2013-04-29, 13:19 ]
Robertty napisał/a:
Kod:
strasznie głupi pomysł !
jestem kierownikiem i ode mnie ma zależeć kto dostanie premie a kto nie ?


Raczej nie od Ciebie,a pewnie od kr, szukają oszczędności,ale najpierw niech zrobią coś by SOP był obiektywny
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-29, 15:35   

biedronkaaa napisał/a:
strasznie głupi pomysł !
jestem kierownikiem i ode mnie ma zależeć kto dostanie premie a kto nie ?


Po za tematem czytając ten post naszła mnie smutna refleksja.
Jak wiele osób posiadających "stanowiska" jest totalnie nieprzygotowanych do ich sprawowania. No a kto ma decydować o premii? Sprzątaczka? Od tego , między innymi, jest kierownik - od podejmowania decyzji ! Jak widać na szczęście JMP przewidziało taką sytuację i te decyzje pozostawili wyższym stopniem - choć w przypadku niektórych kr też warto by się zastanowić dlaczego nimi są choć nie mają pojęcia o swojej pracy :)

biedronkaaa napisał/a:
ja akurat traktuje wszystkich tak samo


nie sądzę... może nam się wydawać że tak robimy ale zawsze i wszędzie są sympatie i antypatie. Jak ktoś x razy podpadł to zwykle łatka jest i traktuje się inaczej niż inne osoby. Można się starać - owszem, ale bardzo daleki byłbym od takich stwierdzeń - tylko robot bez uczuć, własnych myśli dokładnie tak samo wszystkich traktuje. Cała reszta może się starać i albo lepiej albo gorzej im to wychodzi :)
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 22:50   

Robertty napisał/a:
Kod:
strasznie głupi pomysł !
jestem kierownikiem i ode mnie ma zależeć kto dostanie premie a kto nie ?


Raczej nie od Ciebie,a pewnie od kr, szukają oszczędności,ale najpierw niech zrobią coś by SOP był objektywny

[ Dodano: 2013-04-29, 13:19 ]
Robertty napisał/a:
Kod:
strasznie głupi pomysł !
jestem kierownikiem i ode mnie ma zależeć kto dostanie premie a kto nie ?


Raczej nie od Ciebie,a pewnie od kr, szukają oszczędności,ale najpierw niech zrobią coś by SOP był obiektywny


U ciebie KR ocenia kasjerów ? dziwne bo u mnie ja to robię...
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo