Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zastęca czy kasjer?
Autor Wiadomość
#malgooooo 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 63
Skąd: z brzucha matki
  Wysłany: 2013-03-27, 20:23   Zastęca czy kasjer?


Pytanie do zastępców? Jakbyście mogli cofnąć czas jak byście zdecydowali?
Pracuję na sklepie 5 lat. Miałam wzloty i upadki, byłam również na większych i mniejszych biedronkach. Ale to wszystko nauczyło mnie pokory, dumy i wiedzy, kiedy jak się zachować, kiedy warto postawić na swoim, a kiedy przemilczeć pewne sprawy. Od dwóch lat jestem na malej biedronce, na której mam wspaniała ekipę. Wiadomo...na każdej biedronce znajda się jakieś ewelementy ale jest to do przezycia. Wiem, że kierowniczka wystawić chce mnie na zastępcę. I z jednej strony bym chciała. Wiem, że się do tego nadaję. Potrafię organizować nawet jako kasjer pracę koleżankom, tak by wszystko szło nam sprawnie. Koleżanki z pracy też raczej zgłaszaja się do mnie z pytaniami jesli czegoś nie wiedzą lub brakuje im wyobraźni. Staram się zyć ze wszystkimi w zgodzie i pomagać innym, a nie podstawiać klody pod nogi. I tu narzuca się moje pytanie, nawet do samej siebie. Czy warto?
Czy warto startowac na zastępcę? Czy warto jest mieć te parę groszy więcej i zajmować się raz sprawami skepu,raz biurowymi i martwić się czy ekipa, z którymi pracujesz wykona pracę tak jakbyś tego sobie zyczyła. Czy raczej być tym wzorowym kasjerem, wiedzieć, że kierowniczka może liczyć na ciebie, że może zostawić cię samą na sklepie ze wszystkim, kiedy ona potrzebuje czasu na grafik itp. i wie, że jak wyjdzie z biura powie "wiedziałam, że mogę na ciebie liczyć". Czy warto dla stanowiska być bardziej nerwowym, surowym dla siebie i innych i martwić się w razie kontroli, mieć czasem nieprzespane noce i zastanawiać się czy sklep zostawilam w nalezytym porządku? Wiem, że na Biedronkach robi się coraz cieżej, jest więcej pracy , a pracowników nie przybywa ale mimo to lubię uczucie zmęczenia po pracy i bycie z siebie zadowolonym, że zrobiłam tyle ile mogłam zrobić, nie oglądając się na innych, że mogą to za mnie zrobić. Szanuję klientów i pracownikówi staram się widzieć zawsze dwie strony medalu. Daję z siebie więcej niż muszę dawać. Ale nie dlatego by inni byli ze mnie dumni, tylko dlatego bym sama sobie nie musiała wyrzucać. Oczywiście, wiem, że nie chcialabym stać w miejscu ale wciąż się zastanawiam, czy warto iść wyżej? W koncu kolor "fartuszka" pozostaje bez zmian, trepów na szpilki też nie zamieniam? Więc.....czy warto?
Pozdrawiam wszystkich.
_________________
...malgo...
 
     
~Agatick2 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-27, 20:30   

Na pewno warto:) wiadomo,że więcej jest obowiązków, będą te wzloty i upadki...ale jak nie zaryzykujesz to się nie przekonasz- zawsze można się zdegradować ...jeżeli dobrze radzisz sobie z organizacją pracy to spróbuj ;)
 
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-27, 20:49   

malgooooo,na stanowisku zastępcy będziesz miała jeszcze więcej satysfakcji i jeszcze więcej obowiązków. Spróbuj. Z takim podejściem na pewno będziesz super kierownikiem. :)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~szajba34_18 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-27, 23:52   

ja mam podobną sytuację i też głęboko się nad tym zastanawiam..jednak stwierdziłem że jeszcze jestem młody i na pewno się zgodzę jeżeli będzie taka okazja..chociaż z nową rejonową nie wiadomo jak będzie..;/
  Ocena JMP: 5/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-28, 08:26   

Ludzie próbujcie to nic nie kosztuje.
 
     
#malgooooo 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 63
Skąd: z brzucha matki
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-28, 20:44   

Dziękuję za wypowiedzi i chyba racja jest taka, że dopóki człowiek się nie przekona, będzie zadawał sobie pytania, jakby to było, gdyby....?
Więc jeśli tylko oficjalnie dostanę taka propozycję to spróbuję i postaram się pozostać taką jaka jestem, choć wiem, że będzie to trudne. Wile osób jest przekonanym o tym, że w czasie zmiany stanowiska korba uderza do głowy i ludzie myślą, że takie osoby chodzą ze zbyt podniesioną głową do góry. Tak jest rzeczywiście w wielu przypadkach ale wiem, że ze zmianą stanowiska niestety trzeba się zmienić, gdyż osoby z otoczenia moga wykorzystać twoją dobroć i wejść ci na głowę, a na to niestety nie można sobie pozwolić. Marzę o tym, gdy jeśli zostanę zastępcą chcę być surowa, sprawiedliwa i dyskretna, by ludzie , z którymi prcuję wierzyli mi jako kierowniczce i jako człowiekowi, że nie zawiodę ich zaufania. Tak więc trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam serdecznie
_________________
...malgo...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-28, 21:28   

Będziemy trzymać kciuki i nie zapomnij się pochwalić jak awansujesz. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
#malgooooo 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 63
Skąd: z brzucha matki
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-28, 21:46   

Dziękuję. Nie zapomnę ;)
_________________
...malgo...
 
     
#agi 555 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 07 Lut 2011
Posty: 95
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-28, 22:43   

To chyba nie korba odbija, tylko wymagania KR co do ZKS, masa nowych obowiązków i wielka odpowiedzialność za sklep, pracowników itd. Satysfakcja .... hm.... rozczarowanie też. Ale dużo daje jeśli czujesz, że masz kasjerow za sobą. Pamiętaj punkt widzenia zależy od stanowiska. Nie daj się zmienić :) Oczywiście powodzenia :)
_________________
facet to skarb ... więc zakop go w ogródku
  Ocena JMP: 5/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-29, 11:00   

To trzymamy kciuki za awans :)
 
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-30, 13:22   

nawet się nie zastanawiaj,tylko skorzystaj z okazji
_________________
grubymisiu
 
     
#malgooooo 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 63
Skąd: z brzucha matki
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-31, 22:20   

Dziękuję za entuzjazm jaki wkładacie w chęci i mbilizacje w dalsze działanie i wkład w tej firmie.
Napewno skorzystam z okazji i jej nie zmarnuje, a co zdecyduja moi przelożęni uszanuje ich zdanie ale napewno zdania o sobie nie zmienię ani zdania o wartości swojej osoby i współpracy z otoczeniem.
Nie macie czsami wrażenia, że czujecie sie jak wróżka, której dac różdżkę, a sprawi , że świat stanie sie lepszym?
Może jestem naiwna, a może to fakt, że jestem po dwóch drinkach, że chciałabym by inni dzięki mnie stali sie lepsi. Pozdrawiam
_________________
...malgo...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-31, 22:24   

Tak to na pewno przez te drinki. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-01, 09:00   

O tak czary mary ........................
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-01, 22:19   

Jakbym słyszała siebie..... (jestem po więcej niż dwóch drinkach.. :zdrowie: )
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo