Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tak NAS traktujecie! List porzegnalny Mirosława Lorek lory7
Autor Wiadomość
lory7

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 23
Wysłany: 2013-02-28, 20:07   Tak NAS traktujecie! List porzegnalny Mirosława Lorek lory7

Oto link od osoby zwolnionej z JMP ,który odebrałam na pw
"Hej pracowałam 2 umowy.przyszedł nowy rejon i się zaczęło.wcześniejszy był bardzo zadowolony z mojej pracy. mi też nie przedłużyli umowy, mój kr nigdy się nie skarżył na mnie raczej chwalił a przed końcem umowy nagle stwierdził że nie jest zadowolony z mojej pracy, kiedy zapytałam odpowiedział nie jestem i już, najpierw groził mi dyscyplinarka za termin który znalazł z 2 dni wcześniej a później stwierdził ze nie musi mi tłumaczyć po prostu mi nie przedłuża umowy,a najlepsze jest to ze zaproponował że nie da mi dyscyplinarki pod warunkiem ze wypracuje do końca umowy i ze nie pójdę na l4, Żenada. wyjaśniałam mu że za terminy to powinien wszystkich zwolnić bo każdego dnia są znajdywane, i dlaczego akurat mi grozi dyscyplinarką a innym nie? dwa dni z rzędu jak był u nas na sklepie udowodniłam mu że terminy nie są zdejmowane i to przez zastępce która na wszystkich kabluje. no cóż dostała dwie nagany ale dyscyplinarki nie dostała. Szkoda słów. Zwłaszcza jak ktoś wypruwa flaki żeby wszystko zrobić na zmianie a i tak dostanie po łapach za innych. to się nazywa wdzięczność."
JMP Tak nas po prostu traktujecie -DLACZEGO!!! Gościmy Was w naszym KRAJU!!!
Mija mi ostatni dzień wypowiedzenia.
Jestem z-cą w Biedronce B 3123 W Gniewkowie (jeszcze do północy)
Żal ,nie żal- raczej rozczarowanie.
Jedno mogę powiedzieć-Na koniec kiedy występuję z Waszych szranek..pracując tu od 01.maja.2001r.
Zostałam bardzo żle potraktowana przez przełożonych,szczerze przyznaję iż był to mobbing wiem o tym doskonale.Walczyć nie będę bo to zbyt silny przeciwnik,za którym stoi sam TUSK(na niego niestety głosowałam) o czym mowa?...
Życzę Firmie aby młodzi ludzie,którzy wkraczają w życie dorosłe pokazali im że tak nie można ludzi traktować bo to nierozsądne i na dłuższą metę kiedy chce się osiągnąć sukces nie rozważne!!!
Młodzi nie pozwólcie aby ktoś was tak traktował .Nie dajcie sobą manipulować bo tyle jest w was energii że nie warto jest niejednokrotnie poświęcać się dla celu ,który was właściwie nie dotyczy i nigdy dotyczył nie będzie!!!
Życzę Wszystkim powodzenia i znalezienia właściwej drogi w swoim życiu!
POWODZENIA!
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-28, 22:28   

przykre ale chyba trochę prawdziwe :hm:
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-28, 22:33   

lory7, ja też życzę Ci powodzenia. Odzywaj się czasem. :*
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~michal77

Stanowisko:
klient

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 37
Skąd: SWD
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-01, 14:06   

lory7 napisał/a:
Oto link od osoby zwolnionejz JMP ,który odebrałam na pw
lenka* napisał/a:
lory7, ja też życzę Ci powodzenia. Odzywaj się czasem.
To chyba o kogoś innego chodzi :)
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-01, 14:15   

Na pewno chodzi o kogoś innego a nie o lory7.
 
     
izka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-01, 18:21   

Mnie tylko dziwi fakt, że skoro pracowała od maja 2001 teraz skończyła jej się druga umowa. Czy po takim okresie czasu nie powinna mieć umowy na czas nieokreślony?
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-01, 18:24   

Może miała umowę na 10 lat to też się zdarza tylko nie wiem czy w Biedronce
 
     
Mori_1

Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-01, 18:28   

Może właśnie to była prawdziwa przyczyna zwolnienia, trzecią umowę musiałaby dostać na czas nieokreślony a wtedy nie tak łatwo jest zwolnić pracownika.
 
     
~kraft

Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-01, 19:15   

Uwierzcie, umowa na czas nieokreślony, czy na czas określony, to dla B nie problem, jak chce zwolnić - ja się o tym przekonałem (pracowałem od 2000r do 2012r.). Też wykorzystali moją "młodość" i potraktowali jak śmiecia. Dołączam się do apelu: NIE DAJCIE SOBĄ POMIATAĆ bo wcześniej czy później zrezygnują z was i waszego zaangażowania.
 
     
cam25 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-01, 19:30   

Święta prawda ja pracowałem od marca 2003 do do końca 2010 i też z dnia na dzień musiałem się zwolnić. Straciłem najlepsze lata dla biedronki.Teraz mi o tym przypomina nagroda na szafie za najlepszy sklep w 2009 r.więc
Dołączam się do apelu: NIE DAJCIE SOBĄ POMIATAĆ bo wcześniej czy później zrezygnują z was i waszego zaangażowania.
  Ocena JMP: 1/10
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-01, 22:42   

Pewnie że mają was gdzieś a niektórzy myślą ze złapali szczęście za nogi i się głupio popisują jacy to oni są solidnymi pracownikami.Smiech na sali poczekajcie jak będziecie starsi to was wykopią i podadzą jakiś śmieszny powód. :boks:
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-02, 00:47   

michal77 napisał/a:
lory7 napisał/a:
Oto link od osoby zwolnionejz JMP ,który odebrałam na pw
lenka* napisał/a:
lory7, ja też życzę Ci powodzenia. Odzywaj się czasem.
To chyba o kogoś innego chodzi :)
lory7
Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 28

Wysłany: 2013-01-19, 16:58
Ja jestem na wypowiedzeniu do końca lutego ,chcę zapomnieć ten koszmar a dowiaduję się że jeszcze na mnie coś węszą jeszcze nie mogą o mnie zapomnieć i tu radzę im aby się ode mnie odje......ali bo się wkór....wię i pójdę z tym do sądu oskarżę o szykanowanie ,prześladowanie z powództwa cywilnego!!!Albo zgłoszę dręczenie do PROKURATURY REJONOWEJ I TYLE!!!
To jakaś mafia nie mogłam oddychać pracując tam i teraz czuję znowu to samo.
Gdy byłam na ZL 2 to mnie śledzono i wmawiano że świadczę pracę na ZL a dopuścił się indywidualnego śledztwa Pan kierownik Rejonu
Wiem to brzmi jak bajka ale to fakt ,dla mnie to powoli kryminał!
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~Pajączek 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Mar 2010
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-02, 08:46   

Witam wszystkich,od 2 lat sądze się z JMD,po 7 latach pracy na stanowisku KS potraktowali mnie jak świnie.Tak to jest jak naszymi przełożonymi zostają ludzie którzy nie mają pojęcia o pracy w JMD,mam nadzieję że uda mi się wygrać z tą firmą i mam nadzieję że Panów Marcina K(personalny).i Tomasza S.(KO)z Grudziądza firma tak samo wywali na zbity pysk,za takie traktowanie pracowników.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 11:52   

i takich głosów jest coraz więcej ,i jest już jeden wyrok za dyskryminację i będą pewnie następne... co prawda JMP wie jak zjednać pismaków ,gazeta pl miała artykuł potem daleko go zepchnęła a teraz na pierwszej stronie u góry jest baner z reklamą biedronki.... zresztą jak nawet Wałęsę kupili.... występował na meetingu firmy w Warszawie,wiedząc chociażby co było 10 lat temu... Ale wszystkich nie kupią,a nas wszystkich nie zastraszą... może lawina spraw w sądach co zmieni... co prawda jest to kopanie się z koniem ,ale zawsze kropla do kropli....
Współczuję ludziom którzy często chodzili do pracy chorzy,przemęczeni a na koniec kopnięto ich w 4 litery... sam miałem takie podejście że potrafiłem pójść do pracy ze skręconą stopą...
Ale gdy zaczęli kopać dołki obiecałem sobie jedno ,że tak łatwo im nie pójdzie... kiedyś mnie dorwą i zwolnią ,ale zanim im się uda to będę ich wrzodem na dupie...
 
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-03, 14:02   

Tak ,tak pobożne życzenie ilu już było takich twardzieli a i tak zostali wyciśnięci jak ten wrzód na d... :regulamin:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo