Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżki płacowe 2013
Autor Wiadomość
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-02, 19:17   

kluq, jak pojechałam ostatnio do rodzinnego domu, to się zdziwiłam, że sklepik osiedlowy jest taki tani :) Nie mówię, że rodzinom jest łatwo, jak się ma trójkę dzieci. Każdy grosz się liczy. Ale uważam, że Biedronka dużo kasy wydaje na głupoty, zamiast dać trochę więcej do wypłaty. Jakbyś pracował, gdybyś miał świadomość, że dostaniesz więcej kasy za dobrą pracę? Dość motywujące. Chyba, że trafi się na ekipę, gdzie połowa to lenie i zarażają lenistwem :P
Nie powiem, że za większą kasę, pracowałabym chętniej i nie przychodziła do pracy z nastawieniem, że Biedronka mnie wytytka(że się tak ładnie wyrażę).
Dość pracy, że zapierniczasz i nic z tego nie masz.

Dobrze, że są już premie uznaniowe dawane indywidualnie i nie ma "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", bo chyba bym premii nie widziała przez kolejne miesiące .^. :bu:
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-02, 19:25   

Pracowałem w nie jednym miejscu i nie jedno już widziałem, dlatego uważam ,że wliczając wszystko co dostajemy w ciągu roku od biedronki ,praca w niej wcale nie jest zła i zarobki nie najgorsze :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-02, 21:51   

ja kalkuluję tak jak mi podniosą co roku o 50 zł i jak te 50 zł spożytkuję w ten sposób że wezmę sobie coś za te50 zł na raty ,to jakbym miał gratis w domu coś więcej,,,jak nie dają i pensja stoi to nie mam ;) a i są podwyżki stażowe... więc dla mnie każde 50 zł jest na plus

[ Dodano: 2013-04-02, 22:16 ]
ja mam propozycję zadzwońmy do wróżbity MACIEJA z tvn 7 ok? takie samo prawdopodobieństwo jak nasze gdybanie :yeah:
 
     
#Wojtus 
miły

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Pomorze
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-02, 23:26   

Niedługo będą spotkania kierowników z zarządem, może wtedy coś się dowiemy.
 
     
dzziunia

Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-03, 14:10   

Do Biedronella33 "

]Dobrze, że są już premie uznaniowe dawane indywidualnie i nie ma "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", bo chyba bym premii nie widziała przez kolejne miesiace"

o co chodzi z tymi premiami indywidualnymi? od kiedy one niby obowiazuja?
[/b]
 
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-03, 17:28   

premia indywidualna??hmmm..co to ta takiego..??
  Ocena JMP: 10/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-03, 17:55   

Chyba nie w tym sklepie. Albo wszyscy dostają premie albo nikt.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-03, 20:00   

Zmieniono przyznawanie premii... Jakoś od końca stycznia kierownictwo przydziela pracownikom premie oddzielnie. Jedni dostają mniej, inni więcej :) A inni w ogóle. Za pracę. Tyle. Uważam, że to dobra metoda motywacyjna :P
 
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-03, 20:12   

??
  Ocena JMP: 10/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-03, 21:55   

biedronella33, nic się nie zmieniło w przyznawaniu premii. Od dawna KR mógł zaznaczyć komuś premie albo nie. Widocznie u Ciebie zaczęto dopiero teraz z tego korzystać.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-03, 23:30   

Jest gdzieś w nowej książeczce kasjera o tym :)
Jakoś tak jest, że jest premia indywidualna i chyba za cały sklep. I z tą "za cały sklep" było tak, że jeżeli TK i PL były ujowe to nie dostawało się :) A teraz jest tak, że jak jest dobrze, to tą premię za sklep nie każdemu dają. Czy jakoś tak. :eee:
Nie powiem Ci dokładnie, trzeba zapytać KS, albo poczytać w książeczce. Wiem, że od końca stycznia kasjerzy nie dostają tyle samo premii.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-04, 08:00   

Proponuję wypełnić obywatelski obowiązek i zapoznać się z podręcznikiem kasjera. :rool:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-04, 14:06   

Szczerze mówiąc teraz to już nie wiem :rool:
Wiem, że jest inaczej naliczana premia też za PL itd.
Ale wiem, że KR może dać jednemu premie a drugiemu nie -.-
 
     
Rico77

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-04, 18:02   

Dlaczego niektórzy sieją zamęt nie zagłębiając się wcześniej w temat, nie dopytując?

Nie ma indywidualnego wyznaczania premii. Ktoś dostaje premię, albo nie. Później wysokość jest wyznaczana na zasadach, które zmieniły się od stycznia. Wysokość premii może być różna na tym samym stanowisku, ale jest to jedynie związane z ilością absencji.
 
     
kasiulka1

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 10:57   

hej, mam pytanie, odnośnie podywżek tzw stażowego, czy to jeszcze w ogole istnieje, bo w lutym minął mi rok od awansu, a wiem że wcześniej było coś takiego że po roku dostawało sie podwyżke, po 3, 5 i 10 latach również... no i myślałam że z marcową wypłatą dostane, nie dostałam, no to myśle sobie z kwietniową dostane.. nie dostałam ani aneksu ani podwyżki.. może sie coś zmieniło i żyje w błędzie... proszę o odp kogoś kto naprawde sie w tym orientuje, a nie snuje domysły...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo