Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
mobbing???
Autor Wiadomość
ona2323 

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-07-18, 01:44   mobbing???

witam wszystkich. Jestem nowa na tym forum. Mam takie pytanko: Czy kierownik sklepu może krzyczeć na pracowników i pozostałych kierowników? Od jakiś 2 mies. mamy nową kierowniczkę sklepu, która wydziera się na pracowników, a zwłaszcza na kierowników, robi to tak głośno, że nawet jeśli krzyczy na kogoś w biurze to słyszą to klienci. a tak poza tym to każe nam zostawać do 24 czy też 1 w nocy w pracy, gdzie grafik jest ułożony do 22 np i tak jest codziennie. i dodam jeszcze, że ONA nie podejdzie i nie zapyta sie Ciebie czy mozesz zostac dluzej i jak dlugo mamy zostac. oczywiscie ja znam swoje prawa i wiem ze ona nie moze mi kazac zostac dluzej niz mam w grafiku, wiec zostaje tylko wtedy kiedy chce. ale martwi mnie ze wiekszosc pracownikow zostaje tak dlugo jak ona chce bo mysla ze inaczej ich zwolnia. moglabym tak pisac jeszcze o lamaniu przepisow przez owa kierowniczke jeszcze dlugo... ale juz mnie reka boli :P wiec moze innym razem. Czekam na wasze odpowiedzi.
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-18, 09:32   

Zgłoś to Kr lub KO a Kiero straci prace
Pozdro
 
     
nole

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-07-19, 15:23   

ja bym to w państwowej inspekcji pracy zgłosił. Mandat murowany.
 
     
tomcio_em
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-19, 17:26   

Zgłoś na infolinię.Przyjadą,kamery przetrzepią i wiedźmę wykopią na zbity pysk.
 
     
~QRVA

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-19, 18:32   

jeśli KR nie jest taka sama jak ona to powinna się tym zająć w odpowiedni sposób :boks: i do domu

nie no żartuje:
za wydzieranie się aż jako takich ogromnych konsekwencji nie ma ale też nie powinna tak postępować ale to że odbijasz się o 22 a zostajesz do 23 to dyscyplinarka murowana dla KS
 
     
ona2323 

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-20, 00:45   

nie odbiajam sie o 22. odbiajam sie o tej o ktorej skonczymy czyli np i 24 czt tam o 1 w nocy. chodzi o to ze nigdy nie wiesz o ktorej skonczysz i ona sie nie pyta czy mozesz zostac.
 
     
nole

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-07-20, 08:34   

ona2323 napisał/a:
nie odbiajam sie o 22. odbiajam sie o tej o ktorej skonczymy czyli np i 24 czt tam o 1 w nocy. chodzi o to ze nigdy nie wiesz o ktorej skonczysz i ona sie nie pyta czy mozesz zostac.


Mówię Ci jedna wizyta w PIP-ie mało tego, że dostanie dyscyplinarę to jeszcze będzie przerąbane.
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-21, 18:30   

Nie daj się :boks: znałam takie jak ona i już nie pracują KR to załatwił po terwencji pracowników:)
Ostatnio zmieniony przez reniusia 2010-07-29, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
gola72

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-29, 14:22   

Już zapomnieli o tym jak było głośno o mobbingu, pewnie procesy jeszcze się ciągną , trochę był spokój a teraz jest to samo
 
     
maria.magdalena

Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-30, 15:15   MOBING W WYKONIANIU DYSTRYKTA WOJCIECHA FERDUŁA

Witam , jestem zastępcą w jednym ze sklepów Biedronka na południu. Chcę podzielić się ze wszystkimi tym co mnie spotkało . Pracuję już kilka dobrych lat w tej firmie i nigdy, przenigdy nie miałam do czynienia z tak niekompetentnym dystryktem jakim jest pan W. Ferduła. Człowiek ten nie ma pojęcia o pracy na sklepie, nie potrafi nam wogóle w zaden sposób pomóc, gdy się pojawi nic nie mówi tylko w całkowitej ciszy coś notuje, pozniej wlepia naganę , bez zadnych ostrzezen , nie chce wyjasnić dlaczego , nie chce podpowiedziec jak poprawić to co według niego jest nie tak. Czasem jest opryskliwy , nawet przy klientach co także moim zdaniem wpływa na opinię jaka krąży na temat naszych sklepów! Nasz poprzedni dystrykt zawsze pojawiał się z kierownikiem rejonu, rozmawiał z nami , podpowiadał pewne rozwiązania, nikt nie czuł się przy nim wystraszony, natomiast pan Ferduła działa w zupełnie inny sposób, jego głównym mottem jest NAGANA I ZWOLNIENIE . Czy nikt kto jest wyżej np jakiś dyrektor nie zastanawia się dlaczego odkąd pan Ferduła jest dystryktem naszych sklepów zwolnił z pracy tylu rzetelnych i długim stażem pracowników , w dodatku z byle powodu.
Myślę sobie że pan Ferduła nie jest odpowiednią osobą na to stanowisko, nie radzi sobie całkiem i stąd to jego "chamskie" i nie kompetentne zachowanie.
Nie chce mi się już pracować w tej firmie i słyszę to co raz częściej od moich pracowników oraz kolezanek z innych Biedronek.
Czy wreszcie ktoś zrobi z tym człowiekiem porządek???
Dlaczego nas kierowników czy kasjerów można tak łatwo zwolnić z pracy a taki pan dystrykt Ferduła jest nietykalny??? Tak dłużej być nie może !! Zróbmy z tym wreszcie porządek , my pracownicy sklepów bo na naszych Kierowników Rejonu nie ma co liczyć bo się boją!!!! Takie jest moje zdanie na ten temat.
 
     
nicolla

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-03, 00:22   DYREKTOR FERDUŁA

HEHHHHH NIEMOZLIWE ZE KTOS WRESZCIE ODWAZYL SIE OPISAC SYTUACJE JAKA PANUJE W NASZYM REJONIE ZA SPRAWA PANA WOJCIECHA FERDUŁY. NORMALNIE NIE WIERZE. MY MAMY TEN SAM PROBLEM. PAN FERDUŁA TO DYREKTOR KTORY JEST NIE KOMPETENTNYM DYREKTOREM I TO WSZYSTKO PRWADA ALE NIE WIERZE ZEBY SIE COS ZMIENILO , ZOSTAJE NAM PRZECZEKAC DO STYCZNIA, NA PEWNO DRUGIEGO TAKIEGO NIE DOSTANIEMY BO JA DYSTRYKTOW W TEJ FIRMIE MIALAM JUZ 5 I ZADEN Z POPRZEDNICH NIE BYL W TAKIEJ NIE WIEDZY JESLI CHODZI O WYKONYWANIE SWOICH OBOWIAZKOW I WIEDZE DOTYCZACA FUNKCJONOWANIA SKLEPÓW , ZADEN NIE STRASZYŁ NIKOGO ZWOLNIENIEM DYSCYPLINARNYM ANI NAGANĄ . NIE POWIEM ZE TEGO NIE BYLO ALE Z REKĄ NA SERCU MOGE POWIEDZIEC ZE NIE BYLO STRASZENIA A TERAZ JEST. MOZNA TO SMIALO NAZWAC MOBINGIEM I WIEM ZE SKONCZY SIE TO W SĄDZIE PRACY , DOWODY PODOBNO ZBIERALI I ZBIERAJA WSZYSCY WIEC FIRMA PRZEGRANA JEST Z GÓRY A PAN FERDUŁA TAKZE JESLI RZECZYWISCIE POZWY ZOSTANA ZLOZONE A Z TEGO CO WIEM TO W ZWIĄZKACH RADZA JAK I CO ZROBIĆ. I MYSLE ZE PAN GAWRONSKI MOZE JUZ NIE POMOC.
LUDZIE Z OBRZYDZENIEM CHODZA DO PRACY.
PYTAM SIE TAK TO MA WYGLĄDAC????
 
     
aldosia

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-03, 01:03   

Witam. Ludzie ja pracowalam z panem Wojtkiem F. ladnych pare lat i szczerze mowiac nie powiedziala bym zlego slowa na niego, uprzejmy rzetelny oraz konsekwentny dlatego mnie to dziwi co o nim piszecie ale to wasze zdanie o nim, natomiast moje jest odmienne. Od tego roku pracuje pod rzadami pana Dariusza Garuli i powiem szczerze to jest dopiero meksyk. Przy wszystkich jest mily i uprzejmy natomiast w biurze non stop po kims sie wydziera, odbiera premie a ulubione jego haslo to ''nie strasz mnie i tak gowno mi zrobisz'' do tego dochodzi ten jego glupi usmieszek na twarzy.....
Ostatnio zmieniony przez aldosia 2010-08-04, 02:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nicolla

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-03, 01:18   

ALDOSIA a moze ty nalezysz do tych ładnych pań , które wpadają w oko panu Ferdule, wtedy to potrafi być miłutki itp ale jak kobieta nie jest atrakcyjną młodą to jego kultura osobista znika gdzies w przestrzeni.
Podobno pan W.F potrafi pół godz bajerować ładną kasjerkę a na kierowniczkę z góry i pełne upokorzenia
Czasem mam wrazenie ze takie własnie wpisy jak aldosi to pisze sam pan Ferduła aby sie wybielić poniewaz znam człowieka i nic dobrego na jego temat powiedziec nie mogę jak równiez kolezanki z innych sklepów z rejonu

[ Dodano: 2010-08-03, 01:20 ]
Ja jutro zadzwonię do Państwowej Inspekcji Pracy i podpytam co można w takiej sytuacji zrobić , kiedy KO jest kryty przez dyr.
Jestem ciekawa jakie ew. mamy szanse
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-03, 07:55   

aldosia, ale pojechałas z Darkiem G hehe pracowałam z nim i mam odwrotne zdanie - to jest idealny człowiek na to stanowisko ! Jeszcze nigdy nie słyszałam aby głos podnosił a wręcz przeciwnie - nie raz przyszedł tak o pogadac co słychac!

A panu WF musisz bez wazeliny wchodzic bo takich to toleruje

Ale to tez moje zdanie
 
     
aldosia

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-04, 02:38   

Witam ponownie. Pracuje juz w biedronce 8 lat dlatego przez te wszystkie lata sie troche naogladalam.. Natomiast kazdy ma wlasne zdanie na temat roznych kierownikow.... pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo