Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Delegacja
Autor Wiadomość
oktawa2 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 14
Skąd: Kuj-pom.
Wysłany: 2012-08-26, 19:47   Delegacja

Hej. Nie wiem , czy w odpowiednim miejscu założyłam temat-ale chodzi mi o rozliczenie delegacji. Jadę swoim autem na szkolenie do miasta oddalonego o 80 km od mojego miejsca pracy.Zabieram jeszcze 3 osoby z innego sklepu.Moje pytanie dotyczy zwrotu kosztów za paliwo.KR wyraził zgodę na dojazd własnym autem i poszedł na urlop.Na czym polega zwrot kosztów- dostarczyć fakturę czy paragon?czy rozliczane to jest jakoś od kilometra?Muszę pobrać jakiś druk delegacji?Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i nie bardzo wiem na czym to polega.
Z góry dzięki za informacje.
 
     
~zulcia73

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 32
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2012-08-26, 20:16   

bierzesz druk delegacji, powinien być wystawiony na Ciebie imiennie, na szkoleniu muszą Ci podstemplować, oddajesz po powrocie KS i czekasz na kase....długo :)

[ Dodano: 2012-08-26, 21:17 ]
oczywiście musisz tam wypełnic kilometrówkę
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-26, 20:51   

Kilometrówke może po powrocie wypełnic.
 
     
#ivonne 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sie 2010
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-26, 21:54   

mi powiedziano jak jechalam na szkolenie bhp ze zwrot dostaje sie na podstawie biletu komunikacji - autobus, pociag itp, ze wlasne transport sie nie liczy. chyba ze od roku cos sie zmienilo...
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-26, 23:32   

Własnym transportem także można, ale tylko i wyłącznie za zgodą kr.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 06:20   

Jeśli są trudności z dojazdem na szkolenie ( nie ma połączeń PKS i PKP) to kierownik rejonu winien wystawić druk delegacji z kilometrówką lub zapewnić takiej osobie dojazd na szkolenie jeśli innej osobie z okolic wystawił delegacje na kilometrówke.Wszyscy wiemy, że dziś z połączeniami PKS i PKP są trudności , czasami trzeba jechać 120km przez 8 do 10 godzin z przesiadkami. Sami w takich przypadkach używamy prywatnych samochodów aby dostać się na drugą strone Polski, gdzie dojazd jest utrudniony a PKP czy PKS musielibyśmy jechać co najmniej 12-16 godzin a samochodem robimy to w 4-6 godzin.

Zgłoś do kierownika rejonu o pozwolenie pojechania samochodem prywatnym .
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 11:45   

ja też nie miałam dobrego połączenia do miejscowości odległej przeszło o 100 km gdzie zostałam wysłana na szkolenie i pojechałam własnym autem. Pani na szkoleniu podbiła mi delegację i co? Moja KR powiedziała ze mi nie należy się zwrot za przejazd własnym autem bo tylko są zwroty na podstawie biletów PKS i PKP.
Nie dość że tak daleko wysyłają na szkolenia to i na własny koszt, dlaczego mnie takie szkolenie ma kosztować 100 zł?
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 11:53   

Obrałaś zła kolejność. Najpierw powinnaś powiedzieć kr że nie ma żadnego połączenia i możesz jechać własnym samochodem, nie miałaby wyjścia, musiałaby się zgodzić. A po fakcie to może ci tak powiedzieć, mniejsze koszty będzie miała
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 11:58   

nie miałam kiedy jej powiedzieć bo na szkolenie wysłał mnie KS a w tym czasie KR była na urlopie a po powrocie usłyszałam to co usłyszałam

[ Dodano: 2012-08-27, 13:02 ]
a połączenie jest ale musiałabym wyjechać o 5 rano to może na 9 bym zdążyła i na noc pewnie bym wróciła
chociaż i tak wyjechałam o 7 a wróciłam na 18 gdzie szkolenie trwa tylko 6 godzin, cały dzień zmarnowany i jeszcze o 100 zł mniej w kieszeni
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 12:02   

mucha napisał/a:
w tym czasie KR była na urlopie

ale w tym czasie na pewno był zastępujący KR -.-
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 12:05   

Dokładnie Darkside ma rację, zresztą mówisz że miałaś połączenie, więc w sumie sama zdecydowalaś że samochodem lepiej, więc powinnas mieć pretensje tylko do siebie
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 12:07   

DarkSide napisał/a:
mucha napisał/a:
w tym czasie KR była na urlopie

ale w tym czasie na pewno był zastępujący KR -.-

taki zastępujący KR to wpada kiedy musi, wyobraź sobie że przez 2 tygodnie ani razu go nie widziałam a z tego co słyszałam to tylko 2 razy był na sklepie. To ja szary kasjer miałam prosić o telefon do zastępcy KR żeby zapytać o zwrot gdzie do tej pory było zwracane za delegacje? Wyobraź sobie że nawet o tym nie pomyślałam.........
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 12:13   

mucha, to że wpada raz na 2 tyg to nic nie znaczy. bieżesz telefon i napie**lasz do niego i już, w kóncu taki wynalazek specjalnie wynaleziono żeby się szybko się dogadac prawda ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 12:17   

jagodak napisał/a:
Dokładnie Darkside ma rację, zresztą mówisz że miałaś połączenie, więc w sumie sama zdecydowalaś że samochodem lepiej, więc powinnas mieć pretensje tylko do siebie

tak mam pretensje o to że szkolenie musiało mnie kosztować a ZKS pojechała 2 tygodnie po mnie też na szkolenie i wypełniono jej delegacje na zwrot za paliwo, więc dlatego mnie to boli dlaczego kasjerzy muszą płacić za szkolenie a kierownictwo nie?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-27, 12:17   

Nie bylo wiecej nikogo z kim moglas jechac? Z calego miasta tylko Ty jechalas na to szkolenie? Poza tym, ktos z kierownictwa powinien sie skontaktowac z KR w tej sprawie, a nie ona sama. Ona powinna tylko sie o to upominac i nie dac sie odeslac z kwitkiem. Za takie wyslanie kasjera na szkolenie u mnie po tylku dostalby KS.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo