Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-07-11, 22:26
Kierownicy Okręgu i Rejonu - Jacy są?

Czy atmosfera na Twoim obiekcie sprzyja pracy i robieniu zakupów?
Tak
54%
[ 125 ]
Nie
38%
[ 87 ]
Niemam zdania
7%
[ 16 ]
Głosowań: 228
Wszystkich Głosów: 228

Autor Wiadomość
~advance3 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-04, 13:46   

Larrikol napisał/a:
Moim zdaniem 2 lata, to juz za dlugo. Niesamowite jakie relacje potrafią sobie wypracować np KS, czy ZKS z takim KR. Pozniej Ty za byle g**no dostajesz takie zje**, że glowa mala, a takiej KS wszystko uchodzi płazem, jakby nie było tematu.


Niestety w tej kwestii nie ma reguły, a w firmie pracują bardzo różni ludzie- niezależnie od zajmowanego stanowiska...
 
     
#Master


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 97
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-04, 15:49   

A Pan Maciej Sz. ? Młody człowiek. Może ktoś coś o Nim powiedzieć ?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-04, 23:09   

advance3 napisał/a:
Larrikol napisał/a:
Moim zdaniem 2 lata, to juz za dlugo. Niesamowite jakie relacje potrafią sobie wypracować np KS, czy ZKS z takim KR. Pozniej Ty za byle g**no dostajesz takie zje**, że glowa mala, a takiej KS wszystko uchodzi płazem, jakby nie było tematu.


Niestety w tej kwestii nie ma reguły, a w firmie pracują bardzo różni ludzie- niezależnie od zajmowanego stanowiska...


Ale jednak łatwiej uniknąć tego typu sytuacji, jeżeli KR zmienia się częściej, wtedy do pracy podchodzi służbowo. Z drugiej strony rozumiem też i Was, nikomu nie chce się w kóło i z taka częstotliwością zmieniać rejonów i na nowo poznawać pracowników. Tak jak mówisz, wszystko zależy od człowieka i na ile sobie pozwoli "wejść na głowę"... bądź gdzie indziej :P
 
     
#Wojtus 
miły

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Pomorze
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-05, 01:14   

Jak zwykle wszystko zależy do ludzi.
Ale moim zdaniem rok dla KR na danym rejonie (jeśli ma 5-6 sklepów) to mało. Trzeb dobrze poznać swój rejon aby móc z nim pracować. A potem wypracować jeszcze lepsze wyniki. Wiadomo są święta - trzeba poznać na jakim sklepie co sie lepiej sprzedaje itp.
Ja miałem swoją rejonową prawie 3 lata. I żałuję, że od nas odeszła. Bo jednak mniej się boimy tego co już znamy :D
Poza tym znałem już ją dobrze i wiedziałem na czym stoję, z kim pracuję i czego wymaga przede wszystkim.
Czy udało mi się do tego na co dzień dostosować to inna bajka.
Ale miałem z nią dobry kontakt i wiedziałem, że jak czegoś potrzebuje czy nie wiem to mogę do niej zadzwonić i pomoże. Poza tym, nie raz, jak przyjechała na sklep na dosłownie 5 minut zostawała parę godzin. Jeśli tylko była taka potrzeba. Zakasała rękawy i pomagała jak mogła. Miała swoje wizje na sprzedaż w danym sklepie. Była otwarta an propozycje załogi.
Jak było trzeba to "opindoliła" od góry do doły. Zapisała parę kartek w pamiętniku.
Ehh te "białe wiersze" pani KR :D
Za tym będę tęsknić, choć nie raz sie narzekało, że marudziła i zawracała gitarę ;D
Teraz przed nami nowa osoba. Mam nadzieję, że współpraca będzie co najmniej tak dobra jak z poprzednią kierowniczką :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo