Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-07-11, 22:26
Kierownicy Okręgu i Rejonu - Jacy są?

Czy atmosfera na Twoim obiekcie sprzyja pracy i robieniu zakupów?
Tak
54%
[ 125 ]
Nie
38%
[ 87 ]
Niemam zdania
7%
[ 16 ]
Głosowań: 228
Wszystkich Głosów: 228

Autor Wiadomość
ViktoriaNemesis 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 12 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 2010-07-04, 14:43   Kierownicy Okręgu i Rejonu - Jacy są?

Kto jest Waszym KO, KR? Co robią by atmosfera w sklepach była znośna i przyjazna, lub panował ciągły terror i mobbing? Jak oceniacie atmosferę pracy na Waszych obiektach? Opiszcie co was nurtuje i bulwersuje.
_________________
Inspektor Viktoria Nemasis
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-06, 08:41   

Mnie nic nie bulwersuje :) uwielbiam swoją pracę, a na KR I DYSTRYKTÓW jak na razie nie mogę narzekać :em29: oby nic się nie zmieniło ;)
 
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-06, 11:12   

to zależy od humoru naszej KR jak ma dobry to i dużo nie narzeka, ale jak gorszy to wszystkiego sie czepia... co do KO?? jeszzce nie miałam styczności, ale słyszałam ze Pani niesympatyczna. Oni wszyscy potrafia tylko czepiac sie i wydawac polecenia. A gdzie ci KR i KO którzy potrafili wysłuchać, doradzić, porozmawiać o problemach, pomóc.... teraz tp tylko wjeżdżają na sklep wprowadzają zamieszanie, ludzi rozstawiają jak pionki, postraszą i jadą dalej na inny sklep. Jaki z nich pożytek?? Pracownicy owszem są zmobilizowani, bo jak tu sie nie przykładać skoro straszą naganami i dyscyplinarką?? tak sie teraz pracuje??
pogratulować załogi JDM..............
_________________
biedroneczka:))
  Ocena JMP: 7/10
     
Iwonka36 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-07, 08:02   

U nas KR...czysty mobbista, wszyscy zestresowani jak przyjeżdża, człowiek bez serca, czepiający się błahostek, szukający oszczędności zrobi wszystko aby kogoś zwolnić...za przysłowiowe "byle co".
Umów nie przedłuża na macierzyńskim, bo kobiety na nim przebywające narażają firmę na koszty, degraduje co niektóre osoby podczas przedłużania umów z całego do 3/4 etatu i już firma ma mniej do zapłaty za prace, z biura zwalnia również za byle co, redukuje personel do minimum na sklepie, powodując tym wyzysk pracowników...Kawał drania jednym słowem. Gdzie się podziali Ci rejonowi bliscy i przyjaźni pracownikowi?
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-07, 10:04   

U nas KR zamiast stać murem za pracownikami to stoi murem za KO - bez wazeliny wchodzi .... hehe
 
     
~magia13

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-07, 12:50   

ludzie czy Wy nie wiecie, że czym więcej WAM zabierze,zaoszczędzi na etatach i na innych kosztach to on ma więcej premi od KO i jest dobrym kierownikiem bo tnie koszty, a produktywność na sklepach i tak rośnie.
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-07, 15:36   

magia13, wiemy doskonale !!! Ale aby byc dobrym kierownikiem to trzeba cos soba reprezentowac
 
     
majka102 

Dołączyła: 11 Lip 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-11, 20:34   

naszym kierownikiem jest pan S.........(słynny piosenkarz:)) twierdzi że można porozmawiac na każdy temat tylko że gdy coś mówi to kończy to słowem TAK czyli bez sprzeciwu beznadziejny drań który myśli że my jesteśmy robotami nie ludzmi wiecznie mu mało zapierdziel mamy że pot po tyłku cieknie wiecznie w pospiech zapomnijcie o przerwie sklep umyty na odpierdziel bo jeszcze kartony jeszcze coś dolożyć jeszcze roznieść towar co przy kasie zostal.Zastanawiam się gdzie to zglosić żeby wreście się coś zmieniło żeby zwiększyli etety bo to jest poprostu porażka.Moze ktoś cos poradzi? ;(
 
     
basieńka

Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-14, 12:09   

i powróćmy do korzeni..niedługo 15-lecie firmy a ja pracy mam lat 14....z obawą patrzę na to wszystko co dzieje się teraz w firmie...juz nie idzie się do pracy z usmiechem i zadowoleniem juz nie cieszy się czlowiek że z ma pracę o jakiej marzył bo jeszcze do niedawna taka była...a wszystko od kiedy polaczono nas z plusami(broń Boże nie mam nic do ludzi z Plusa) ktos ta firme doprowadził do upadłosci a teraz dobiera i nam się do skóry..z zemsty pytam?? szanowałam swoich przełożonych ale zaczynam się zastanawiac czy warto?skoro PAN KC REGIONU POLUDNIE niejaki pan Wojciech F. wpada na sklep w sobotę gdzie jest ruch i idzie 5 kas....i sam nie wie czego się czepić...zaczyna się robić to chore i nie wiem czy nie trzeba zrobic znów jakiegoś reportarzu w TVN...bo dalej tak byc nie może....
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-14, 15:47   

basieńka, Popieram Cie Pan W.F wprowadza nawyki poplusowe ... jeszcze troche i będzie afera tylko szkoda ze połowa ludzi jeste wymieniona na nowych...ale przyjdzie czas i na Pana WF jak i jego podwładnych KR >:D
 
     
despero01 

Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-14, 19:08   

kiedys KR byl po awansie z KS i wiedzial jak rozne sytuacje i praca wyglada a teraz poprzyjmowali ludzi po studiach i ksiazkowo wszystko prowadza wedlug podrecznikow nic nie wiedzac jak praca wyglada w roznych najczesciej trudnych sytuacjach!!!! jak pracowac z kims kto wiecznie mowi ze to my nie umiemy organizowac pracy i jestesmy do d..y!! takie jest teraz podziekowanie za nasza bardzo ciezka prace!!!! zal mi tej pracy bo ja bardzo ją lubialam i szanowalam ale w chwili obecnej szukam czegos innego wykonczyl mnie KR a koniem to nie jestem!!!! trzeba tez sie troche szanowac .^.
 
     
basieńka

Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-15, 10:52   

sama się zastanawiam kiedy ta puszka Pandory peknie...jak narazie widac jest im tak dobrze,jadą na naszych grzbietach....KO I KR to jednak klika.....nawet nie ma z kim otwarcie porozmawiać....to juz nie ta sama firma...a szkoda
 
     
dawidj

Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-15, 20:24   

jest cudnie dzisiaj na sklepie 34* a nasz kierownik ma to w d...e przeciesz klima to takie cudo jak kosmos.a co tam czekolady ciekną jajka na sklepie cuchną a rejonowy ma to gdzieś twierdzi ze mamy dużo pić!!na kasie prawie 40*!!! wspomne tylko że wcześniej zabronili nam przy kasie mieć cokolwiek do picia bo premia itd. klienci sie skarża a co tam niech se gadaja koleżanka mdleje za kasą ludzie na sklepie to widzą. to już koniec musi ktos ponieść za to konsekwencje albo on w klimatyzowanym samochodzie albo my woły robocze! podobnie jak koleżanka zgadzam się zeby to opublikowac w tvn.kto jest za ?może zrobimy listy na sklepach ze skargam coś musimy zrobic ludzie to Tesco to raj na ziemi!!!!
 
     
kika

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-15, 21:10   

pracuję w biedronia od roku ale to jak zmieniła się sytuacja w ciągu tego czasu to jest dla mnie szok.kiedyś chętnie szło się do pracy, ateraz nawet nie bardzo wiadomo jak z niektórymi rozmawiać.ekipa zrobiła się jakaś nerwowa a jek już na sklep wejdzie nasza''super''pani kr to tylko wiać ;-(nawet obrót jej nie zadowala-tylko wszystko żle i żle.i skąd tu brać motywację do pracy???????????
 
     
ktosiek2

Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-17, 23:47   

dawidj napisał/a:
jest cudnie dzisiaj na sklepie 34* a nasz kierownik ma to w d...e przeciesz klima to takie cudo jak kosmos.a co tam czekolady ciekną jajka na sklepie cuchną a rejonowy ma to gdzieś twierdzi ze mamy dużo pić!!na kasie prawie 40*!!! wspomne tylko że wcześniej zabronili nam przy kasie mieć cokolwiek do picia bo premia itd. klienci sie skarża a co tam niech se gadaja koleżanka mdleje za kasą ludzie na sklepie to widzą. to już koniec musi ktos ponieść za to konsekwencje albo on w klimatyzowanym samochodzie albo my woły robocze! podobnie jak koleżanka zgadzam się zeby to opublikowac w tvn.kto jest za ?może zrobimy listy na sklepach ze skargam coś musimy zrobic ludzie to Tesco to raj na ziemi!!!!

Popieram kolegę ,jeśli my czegoś nie zrobimy to będzie coraz gorzej.Ja już od kilku tygodni rozglądam się za nową pracą.Tylko dlatego że atmosfera jest coraz gorsza między załogami sklepów a KR i dystryktem.Chwalą się ciągle nagrodami dla JMD ,pozycjami w rankingach,coraz większym zaufaniem klientów ale my pracownicy na sklepach mamy coraz gorzej :bu: .Przecież te wszystkie nagrody i miejsca w rankingach to zasługa poszczególnych sklepów.Szkoda gadać ;(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo