Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak przedłużenia umowy
Autor Wiadomość
barowiczka88

Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-08-17, 23:03   Brak przedłużenia umowy

Dowiedziałam sie jakiś czas temu że rejonowa nie przedłuży mi umowy chociaż juz pracuje ponad 2 lata:( co ja mam zrobić w takiej sytuacji mam cieżką sytuacje fiansową, chciałam to załatwić chociaż jakimś przeniesieniem ale ta rejonowa powiedziala ze mi sie nie oplaca dojezdzac za taka kase:/ Co ja mam zrobić ? Pomóżcie:(:*
 
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-18, 11:43   Re: Brak przedłużenia umowy

barowiczka88 napisał/a:
Dowiedziałam sie jakiś czas temu że rejonowa nie przedłuży mi umowy chociaż juz pracuje ponad 2 lata:( co ja mam zrobić w takiej sytuacji mam cieżką sytuacje fiansową, chciałam to załatwić chociaż jakimś przeniesieniem ale ta rejonowa powiedziala ze mi sie nie oplaca dojezdzac za taka kase:/ Co ja mam zrobić ? Pomóżcie:(:*


Jeśli pracujesz ponad 2 lata, to teraz powinnaś dostać umowę na czas nieokreślony, wiem, że już nie ma takiego wymogu, ale firma nadal stosuje zasadę, 3 umowa = umowa na stałe. Nie zrozum mnie źle, ale trzeba się zastanowić dlaczego KR nie chce Ci przedłużyć umowy, nie wiem jak tam u was z etatatami, jeśli macie komplet, to sorry, ale albo podpadłaś KS, (to chyba on decyduje o dalszej współpracy) albo nie nadajesz się, dobrego pracownika, kasjera nie pozbyliby się od tak, podrkeślam, że nie chcę Cię urazić :) co innego, jeśli macie za dużo etatów wtedy idzie to inaczej wytłumaczyć, ale też raczej przenieśliby Cię na inny sklep. pozdrawiam
 
  Ocena JMP: 8/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-20, 00:35   

Realia_1986 napisał/a:
wiem, że już nie ma takiego wymogu


To chyba coś źle wiesz ,bo właśnie od 1 stycznia przestała obowiązywać ustawa antykryzysowa i teraz każda 3 umowa będzie musiała być zawarta na czas nieokreślony.
Biedronka i tak nie kierowała się zasadą ustawy i 3 umowę dawał na stałe no chyba ,że ciąża to już niekoniecznie :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-20, 09:32   

Warto tez dodac, ze kazda umowa konczaca sie po 1. stycznia traktowana jest jako pierwsza :) Więc jesli sie podpisalo w czasie trwania ustawy 2 umowy, to teraz i tak nie dostanie sie na stale, bo traktowane jest jakby podpisalo sie dopiero jedna.
 
     
bziubzia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-20, 10:00   

Nie czaję.Pierwsza umowa kończyła mi się w marcu 2012 i była na 3/4 etatu.Drugą podpisałam na rok czyli do końca marca 2013 też na 3/4 etatu,ale po dwóch miesiącach podpisałam nową bo wskoczyłam na cały etat.Jak to się ma do tego co tu piszecie bo mam zaćmienie?Z rozmowy z KR wywnioskowałam że następna będzie stała,ale czy na pewno?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-20, 11:00   

Podpisalas tylko aneks do umowy, a nie kmolejna umowe :) Umowe masz ciagle ta druga.
 
     
bziubzia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-20, 11:15   

Dzięki.Czyli wszystko jest spoko i jak dalej będzie tak dobrze jak jest teraz, to martwić się na zapas nie zamierzam :)
 
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-20, 18:12   

kluq napisał/a:
Realia_1986 napisał/a:
wiem, że już nie ma takiego wymogu


To chyba coś źle wiesz ,bo właśnie od 1 stycznia przestała obowiązywać ustawa antykryzysowa i teraz każda 3 umowa będzie musiała być zawarta na czas nieokreślony.
Biedronka i tak nie kierowała się zasadą ustawy i 3 umowę dawał na stałe no chyba ,że ciąża to już niekoniecznie :)


Dobrze, może i zmieniła się ustawa, ale zauważ, że podkreśliłam, że Biedronka nie kieruje/kierowała się ustawą i dawała 3 umowę na stale.
 
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo