Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile powinien zarabiac kasjer-sprzedawca
Autor Wiadomość
kasiagosia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-08, 17:57   Ile powinien zarabiac kasjer-sprzedawca

Uważam ze kasjer-sprzedawca powinien zarabiać na starcie najmniej 1500 zl netto.Po roku pracy stawka powinna być na poziomie 2000 netto.Po każdym kolejnym roku dodatkowo 5% ekstra.Czy to są wygórowane żądania?Oczywiście premie osobno dla kasjerów i kierowników.Każdemu za dobrze wykonana prace.Kierownikom za zamówienia a kasjerom za porządek na sklepie.Obecna średnia krajowa płaca wynosi 2850 zl. netto (4000 brutto)
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-08, 18:15   

to zastępca musiał by dostać po roku te 3 tysiące a KS 5,5 tysiąca :D
nie rozumiem z tą premią... kasjerom za porządek na sklepie ? a Kierownictwo już za to nie jest odpowiedzialne ?:D
wydaje mi się ze jesteś kolejną osobą która myśli iż nie ma premii ponieważ kierownictwo robi źle zamówienia :/
na szczęście u mnie na sklepie jest jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
  Ocena JMP: 10/10
     
~blacki

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-08, 18:24   

zgadzam się z kasiagosia kasjerzy powinni mieć godziwe wynagrodzenie przy swojej pracy którą wykonują pozdrawiam
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-08, 18:25   

W naszym kraju jest coraz gorzej ja nie mówie żeby wszyscy kokosy zarabiali ale wraz ze wzrostem cen powinny i wzrastać płace bo co komu po podwyżce np 100zł jak po zrobieniu zakupów czy opłaceniu rachunków płacimy 150zł wiecej jak w poprzednich miesiącach także Polak zawsze wyjdzie na -
 
     
skorpionka26 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-08, 18:51   

A jednak na zamówienia nie mamy wpływu. To kierownicy decydują co zamówić a , że nie zawsze są przemyślane....to juz nie wina kasjerów. U nas w mieście jest bardzo duzo sklepów wędliniarskich i piekarni....a oni ładują mięsa i pieczywo...co skutkuje pozniej rosnącymi PL. Niestety co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodz... :P
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-08, 22:40   

Na pewno tez z winy kierownictwa kasjer rozkladajac swieze mixy, zamiast przyniesc np chleb z magazynu, to wystawia dzisiejszy :) I to na pewno z winy kierownictwa trzeba pozniej karton zlocistego wrzucic w PL, ot takie tam tylko 50 zl, co to jest ;) dobrze, jesli tylko raz na jakis czas cos sie wyrzuci, bo kasjer zapomina na czym polega FIFO, a na czym LIFO, ale na pewno zapomina bo ma niedobre kierownictwo :) Jak nie powie klientowi dzien dobry i do widzenia, przez TK zabierze nam KR premie, to tez wina kierownictwa, bo nie przypomnieli po raz setny takiej oczywistosci :)

Jak widać nie ma głębszego sensu wzajemne obwinianie się, bo każdemu może powinać się noga.
 
     
#wydra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 85
Skąd: Opolskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-09, 10:44   

Larriko to chyba jakaś z-ks lub ks :0 bo wszystko co piszą kasjerzy to źle a władza dobrze wszystko robi rozkładałaś kiedyś towar sama pr5zez całą dniówkę nie odczułaś zmęczenia i cały czas myślałaś o tym że akurat ten towar jest na magazynie a co do zabierania premii to jestem takiego zdanie że nawet kierownictwo nie mówi dzień dobry w pierwszej alei a co do kas to już długa historia bo nie wiadomo co my kasjerzy byśmy nie robili ta i tak zawsze będzie za wolno lub źle pozdrawiam :)
 
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-09, 11:40   

Nie pisalam o dzien dobry w pierwszej alei, ale ogolnie. Poza tym ile razy rozkladam pieczywo centralne, pierwsze co zrobie zanim wyloze to pojde i sprawdze, czy przypadkiem nie zostalo z dnia wczorajszego. Masz w obowiazku przestrzegac FIFO, wiec co za tym idzie musisz MYSLEC o tym, co jest na magazynie. Poza tym, sens calej wypowiedzi zawarty jest w ostatnim zdaniu, gdzie jest napisane, ze bez sensu zwalac wine z kasjerow na kierownictwo, a z kierownictwa na kasjerow.
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-09, 12:00   

W skali kraju niby mieścimy się w widełkach ale mam pomysł za zbudowanie stadionu 300 tyś premii to dla nas za otwarcie sklepu po 10 tyś dla każdego co Wy na to ? :P ;) I obchofdzić ŚWIĘTO HANDLOWCA a co za tym idzie znów premia :D :D
_________________
Czas na zmiany
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-09, 12:12   

Jestem ZA !!!!!! :em29:
I popieram wypowiedz Larikol.Tak jak kasjer może być zmęczony bo wykłada towar i zapomni o fifo,lifo,i towarze na magazynie tak i kierownik może zle zamówić,zapomnieć o czymś.Jesteśmy tylko ludźmi i nie ma sensu wszystkich wpychać do jednego wora.Sa i ci i ci co olewają ale sa tez i tacy co naprawdę sie starają.I tych olewaczy powinno sie odsiewać bo przez nawet 1 osobe moze cierpieć cały zespół.A reszta powinna sie wspierać.Kazdy ma swoje zadania i powinniśmy je jak najlepiej robic dla nas samych i dla całego zespołu.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
~QRVA

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-09, 16:46   

Larrikol napisał/a:
bo kasjer zapomina na czym polega FIFO, a na czym LIFO

LIFO już co najmniej pół roku nie obowiązuje :bu:
 
     
kasiagosia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-09, 19:34   wydawalo mi sie ze zadalam proste pytanie

ale nie!!!!!! Dyskusja odbiegła od tematu.Nie macie żadnych pomysłów na to ile powinien zarabiać kasjer?Oczywiście chodzi o zarobki realne takie które byłyby adekwatne do wykonywanej pracy i możliwe do zapłacenia przez pracodawce.Bez zbytniej przesady uważam ze powinnam bez niczyjej łaski zarabiać te 2000 na rękę.Czy przesadzam?Pracuje od trzech lat i nadal mam 1300 zl. Nie interesuje mnie wysokość zarobków KS I ZKS.Zwłaszcza po tym jak przeczytałam post ze skoro kasjer na starcie 1500 netto to Ks powinien mieć 5500.Ciekawe za co aż tyle i kim są ze się aż tak cenią.Proszę o wpisy tylko zainteresowane osoby tzn. kasjerów.Dziękuję
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-09, 19:38   

Ja pracuje 4 lata i mam takie samo brutto jak kolezanka która pracuje rok masakra
 
     
kasiagosia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-09, 20:00   masakra?

to mało powiedziane!!!!
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-09, 20:02   

Chciałabym bez premii zawsze mieć minimum 1500zł.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo