Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Temperatura na sklepie
Autor Wiadomość
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 16:03   

Czasem kierownika trzeba też postawic do pionu ;) . Tak czy siak za ciepło to u was nie jest i warto coś z tym zrobić. Na początek warto by zasugerować KS żeby codziennie notował temperaturę na sali sprzedaży i to najlepiej przy kasach w zielonej książce która leży przy stole na odpisy (chyba ze to robi) Co prawda nie ma tam rubryczki na temp na sali tylko na magazynie ale nie problem sobie samemu tak jedną z nich nazwać. Ja tak zrobiłem. Jeśli w tym roku nic nie załatwicie to na przyszły sezon zimowy bedziecie mieli dowód na to że warunki pracy są delikatnie mówiąc złe. Warto naciskać przełożonych odpowiednio wcześnie by zapobiec takiej sytuacji na przyszłość. Macie wiatrołap? Czasem są możliwości jeśli go nie ma to tak przebudować strefę wejścia żeby był. A to dużo daję. Trzymaj się ciepło :brr: ;)
 
     
~advance3 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-05, 18:29   Re: Temperatura na sklepie

biedronkaaa napisał/a:
advance3 napisał/a:
BeataBB napisał/a:
Witam wszystkich nadeszly ciezkie mrozy u nas na sklepie od paru dni temperatura na sklepie 11C na socjalu i w biurze cieplo sa grzejniki z serwisu byli juz 4 razy ale niestety panowie nic nie naprawiaja bo sami nie wiedza co jak mowia cos w systemie komputerowym jest jakis blad a my marzniemy klienci tez zwracaja nam uwage ze u nas zimno jak jest na Waszych sklepach pozdrawiam


W zimie takie rzeczy niestety się zdarzają...
Ale w takiej sytuacji macie jako pracownicy do ciepłego posiłku na koszt pracodawcy, ciepłych napojów etc. Polecam porozmawiać z KS i KR i zaproponować np. nasze biedronkowe gołąbki czy fasolkę po bretońsku na RW.

Pozdrawiam!


Panie kierowniku... jestem oddany firmie w 100% :) ale ja dam na RW gołąbki, fasolkę itd i za jakiś czas będę się tłumaczyć dlaczego dany towar znalazł się na RW skoro nie widnieje na liście Rozchodu Wewnętrznego.
Mówienie że w zimę takie rzeczy się zdarzają nie są na miejscu, firma ma tyle kasy że takie rzeczy nie powinny się zdarzać !
Ja na sklepie mam 10 stopni ale na szczęście kierownika Rejonu który mówi że to nie dopuszczalna temperatura i nie siedzi z założonymi rękami tylko robi wszystko by jego podwładnym było cieplutko.


Owszem, takie RW nie jest dopuszczalne, ale o taką zgodzę należy zapytać KR, a on powinien porozmawiać z KO. I w mojej ocenie taka sytuacja wymaga natychmiastowego działania bo w takich warunkach ja bym nie pozwolił żeby mój zespół pracował!
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-05, 19:48   

heh my dzisiaj 2 na sklepie + zks 9 stopni masakra totalna rece i nogi przemarznięte!!!!!!!! i nic ciepłego nawet kawy!!!!!!!
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-05, 21:48   

A póżniej zdziwinie,że ludzie pójdą na L4.
 
     
@misiunia_32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-05, 22:23   

Fakt faktem sami jesteście sobie winni, bo w takich warunkach się nie da pracować. Jak byście się nie zgodzili usiąść na kasę to nic by Wam nie zrobili.
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-05, 22:39   

misiunia_32, kazdy sie boi o prace
 
     
~anka2410 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-06, 15:55   

U nas od dwuch tygodni przyjerzdzają zrobić ogrzewanie...i tak robią, że mamy 7 stopni
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-06, 16:01   

u mnie dzis o godz. 12, 19.4 stopni :)
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-06, 16:15   

Larrikol, nawet nie denerwuj ... :boks: :P :P :P
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-06, 16:22   

misiunia_32 napisał/a:
Fakt faktem sami jesteście sobie winni, bo w takich warunkach się nie da pracować. Jak byście się nie zgodzili usiąść na kasę to nic by Wam nie zrobili.

ha ha bardzo śmieszne. to powiedz możne to swojemu kr, fajnie radzi się komuś a możne zrób tak sobie sama
 
     
nisiapr

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-06, 18:51   

a u nas ciplutko ze za przyjemnie sie pracuje,a na kase przy wyjsciu nikt nie siada bop za duza roznica temperatur :)
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-06, 19:01   

nisiapr napisał/a:
a na kase przy wyjsciu nikt nie siada bop za duza roznica temperatur

Co znaczy że nikt nie siada, ? Macie nie obsadzone wszystkie kasy ?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-06, 19:06   

u mnie chodza max 3 kasy :) przewaznie 2 :) Dla Blondi bankowo taka sytuacja jest nie do ogarniecia, u niej pewnie 3 non stop chodza :)
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-06, 19:49   

Larrikol, Chodzą non stop 4 a reszta dochodzi , ale chodzi mi o to że u nas jest tak że każda kasa musi być obsadzona przez kasjera mimo że np wogóle kasa ta nie chodzi. Nie może być że jakaś kasa nie ma wpiętej kasetki. A zrozumiałam że unisiapr, ta kasa przy wyjściu nie jest obsadzona w ogóle.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-06, 19:55   

Ja mam 4 kasy, a czasami tylko 3 osoby na zmianie, wiec sila rzeczy nie dam rady obsadzic kazdej kasy :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo