Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nauka zaoczna
Autor Wiadomość
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-23, 13:14   

ania20 napisał/a:
Czy to prawda że biedronka pomaga/wspiera studentów finansowo ????


Tak słyszałem, że jest możliwa jakaś zapomoga, natomiast nie wiem jakie warunki musisz spełnić, Udaj się do KS lub ZKS powinien Ci wytłumaczyć.


Natomiast jeśli chodzi o studnia - ja studiuję dziennie i pracuje na 3/4 etatu. Przed podpisaniem umowy powiedział KR, który mnie przyjmował do pracy o fakcie studiowania - nie było problemów i nie ma problemów. Jeśli chodzi o ustalanie grafiku to po uzgodnieniu z KS podaję na kartce godziny w których nie mam zajęć i mogę przyjść do pracy, nikt nie robi problemów i jest tak jak być powinno.
Troszeczkę inaczej wygląda to od strony współpracowników pojawiły się głosy (podobnie jak tutaj na forum), że co to ich interesuje, że jak tak może być że mam np 3-4 dni wolne w tygodniu i takie czcze gadanie, ale na to że weekendami pracuje po 12 godzin i w sobotę i w niedzielę nikt nie patrzy. ;/
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
bigbiedrona

Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-23, 15:01   

ania20 napisał/a:
Czy to prawda że biedronka pomaga/wspiera studentów finansowo ????




Tak ,to prawda.Twoi kierownicy mogą nie wiedzieć bo o tym się mało mówi. Najlepiej poproś KR aby skontaktował się z kadrami . Na dofinansowanie są potrzebne specjalne druki które musiś wypełnić i przesłać na komisję. Takie dofinansowanie jest uwarunkowanie " odpracowaniem" tnz po zakończeniu studiów musisz kilka lat nadal pracować w firmie ,w przeciwnym razie będziesz musiała oddać zapomogę ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo