Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót z macierzyńskiego
Autor Wiadomość
~nadine

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-24, 19:10   

No nie mogę!!! To ludzie którzy nie mają dzieci, nie mają życia poza biedronką? to muszą ciągle chodzić na drugą zmianę, bo są mamusie? a co z młodymi? przecież oni też pewnie mają związki i co? ciągle popo a spotkania w towarzystwie tylko rano? i co ,że wtedy nawet browara ze znajomymi nie wypiję bo na 14 do pracy! Każdy ma swoje życie i każdy zasługuje na sprawiedliwe grafiki!
 
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-24, 19:23   

To się trzeba odezwać do ks
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
~magdula052 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Gru 2011
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-01, 22:33   szkolenie po macierzyńskim

wracam do tematu, rzeczywiście istnieje od niedawna cos takiego jak szkolenie operacyjne dla osób które wracaja po macierzynskim do pracy. Napewno tyczy sie to stanowisk kierowniczych nie wiem jak z kasjerami. ale zadnych szczegółów nie znam
 
     
~izabste 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-02, 15:53   

Wlasnie się zastanawiam.nad urlopem rodzicielskim. Dogadać moze i bym mogla. Ale są tez inne osoby w składzie które mogą czuć sie poszkodowane. Nadine ja nie chce miwc ciągle pierwszych zmian. Tez jak nie miałam.dziecka wsciekalam sie o wiecznie pracujace niedziele i wigilie. Bo inni maja dzieci. I te 2 zmiany po 2 mc nawet. Dlatego chyba najprościej by byl wychowawczy lub drugi bobas.
_________________
Jak na deszczu łza....
 
     
~magdula052 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Gru 2011
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-03, 19:53   

Kodeks pracy podaje iż po powrocie z urlopu macierzyńskiego pracodawca nie może nam zmnienić stanowiska pracy na takie mniej płatne. A jak w przypadku gdy osoba taka chce wrócić do pracy jednak na niższe stanowisko na własną prośbe? powrót do pracy po dwóch latach na stanowisko kierownicze przeraża tym bardziej że tak wiele sie ostatnio zmieniło i nie ma z kim pracować bo jest tak mało pracowników a obowiązków i wymysłów coraz wiecej. Co myślicie?
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-03, 19:57   

Musisz napisac prosbe o degradacje. Kr może sie zgodzic lub nie, ale dlaczego mialby sie nie zgodzic.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-03, 20:09   

Zdegradować się zawsze zdążysz, spróbuj powalczyć. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
fiorka

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-08, 12:09   

Witam, wracając do tematu po powrocie z czteromiesięcznej przerwy w pracy z powodu ciąży ,poronienia i skróconego urlopu macierzyńskiego,zostałam przeniesiona na niższe stanowisko nadmieniam ,że jestem kierownikiem sklepu już od kilku lat.Nie dostałam żadnego aneksu i oczywiście zostało mi przekazane tylko tyle ,że mój sklep został już zajęty przez innego kierownika(dwa tygodnie od pójścia przeze mnie na zwolnienie pani kierownik rejonu awansowała kierownika ,pomimo że wiedziała już o moich problemach z ciążą). Do tej pory byłam dobrym kierownikiem ,chwalonym przez ko, mającym dobre wyniki.Teraz wykonuje obowiązki zastępcy kierownika i nikt nie rozmawia ze mną co dalej.Jak długo to może trwać,oczywiście wiem,że w kwestii prawa pracy można oddelegować pracownika na trzy miesiące do wykonywania innej pracy za te same wynagrodzenie ale co po tym czasie ? Czy ktoś miał taką sytuację?
 
     
#beatqa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-08, 14:23   

fiorka napisał/a:
do wykonywania innej pracy za te same wynagrodzeni?

Jesteś przekonana że zostaniesz to samo wynagrodzenie?
 
     
fiorka

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-08, 18:09   

Tak. Juz za grudzień takie wziełam
 
     
musia50 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Lip 2011
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-08, 22:49   

A ja mam pytanie odnośnie urlopu wychowawczego. Czy w biedronce jest możliwość pójścia na taki urlop? Czy kierownik sklepu lub rejonowy może robić z tego problem i się nie zgodzić?
_________________
musia50
 
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-08, 22:52   

Można iść na wychowawczy :) Składasz wniosek i już
 
     
#anne 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 107
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-09, 11:37   

musia50, Oczywiście, korzystałam z takiego ;) po zakończeniu wróciłam na swój sklep.
 
     
Ruda20

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-09, 13:59   

A czy po powrocie z macierzyńskiego odrazu wydają zaległy urlop? Czy muszę podpisać wnosek urlopowy będąc jeszcze na końcówce urlopu macierzyńskiego czy podpisze go dopiero gdy wrócę po wydanym urlopie zaległym??
_________________
Ruda20
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-09, 14:33   

zaległy wydawany jest bezpośrednio po um
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo