Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biedronka do prokuratury...
Autor Wiadomość
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
Wysłany: 2011-01-12, 13:03   Biedronka do prokuratury...

Witam
czy ktoś z Was czytał ostatnio Super Ekspress??
Historia dziewczyny- z-cy KS, której nie przedłużono umowy po 3 latach pracy na stanowisku, ze względu- podobno- na to, że jest członkiem ZZ Solidarność....
co Wy na to?? :regulamin:
  Ocena JMP: 7/10
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-12, 19:39   

To nic nowego znam kilkanaście osób, którym z tego powodu powiedziano PAŃSTWU DZIĘKUJEMY. Taka sytuacja ma miejsce od roku.
 
     
#Aszka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-13, 18:44   

Dziennikarze szukają afer i bardzo dobrze bo ci zagraniczni inwestorzy i właściciele rożnych przedsiębiorstw robią z polskimi pracownikami co chcą,wiedzą jak obejść niektóre przepisy i jak najwięcej z nich wyciągnąć jak najniższym kosztem.
 
     
Nash 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-15, 10:23   

Sam jestem jedną z osób , którym umowy nie przedłużono ... dlaczego ? mniemam , że dlatego iż należałem do ZZ... Żadnej nagany , upomnienia . żadnych obiekcji co do wykonywanej pracy przeze mnie . Wręcz przeciwnie ... często otrzymywałem pochwały za to co robiłem. JMD pozbywa sie takich ludzi ? dlaczego ? dlatego że my- pracownicy też mamy swoje prawa!! jestesmy ludźmi a nie robotami !! brak słów na to jak z człowiekiem postąpili ... Dlatego będzie tak a nie inaczej . To nie skończy się na zamknięciu wszystkim ust ... Nie od dziś wiadomo, że były wcześniej afery ... i to ciągnie sie dalej . Mała poprawa , żeby zatrzeć to co było wcześniej , ale widać ze wraca się do starych metod ....
 
     
cytrynkowa

Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-17, 14:32   

No niestety ( co dla niektórych) my pracownicy,też jesteśmy ludźmi. Mamy swoje prawa, swoje złe i dobre dni i prawo do pomyłki . Często jednak o tym nasza firma zapomina i niestety też klienci zapominają.
 
     
nole

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-02-09, 15:27   

po 3 latach powinna dostać umowę na stałe. A to wiąże się z wieloma kosztami dla pracodawców. A w Jerenimo jest draństwo więc 95% pracowników już wie kiedy będą zwolnieni. A moment ten to gdy już Jerenimo będzie musiało podpisać umowę na stałe.
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-09, 17:52   

co Ty gadasz, u mnie na sklepie co najmniej 7 osób ma umowę na stałe, czyli praktycznie pół obsady. Ja też niedawno dostałem umowę na stałe. Kilka koleżanek pracuje od otwarcia sklepu, blisko 11 lat i nikt ich nie zwalnia.
 
     
#Aszka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-10, 11:41   

U nas na 18 osób tylko dwie mają jeszcze umowy nie na stałe a reszta na czas nieokreślony.Myślę że wszystko zależy od KR bo przecież po co zmieniać ludzi jak dobrze pracują to lepiej ich zmotywować i dać normalne umowy.A tamte dwie na razie dobrze się sprawują więc i na nie przyjdzie pora i dostaną umowę jak wszyscy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo