Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GRAFIK A DOJAZD AUTOBUSEM
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-04, 12:16   

qweerty napisał/a:
Larrikol to kwestia dogadania się
z postu ania1192, wnioskuję, że właśnie z dogadaniem jest problem
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-04, 12:18   

żeby się dogadać to trzeba rozmawiać a nie wszyscy o tym wiedzą :)
 
     
ania1192

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 3
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-04, 18:13   

Larrikol napisał/a:
A nie dostaniesz np. zwolnienia lekarskiego na te dni, kiedy masz terapię?




wzięłam przed świetami, bo mały miałby 4 tyg. przerwy w terapii, to kr stwierdził ze to sobie zapamieta, teraz nawet jak ktoś chce się ze mna zamienić, a ohr nie widzi przeszkód to słyszę ze zamian nie ma i koniec, myślę ze będę musiała się zwolnić , bo dodatkowo nie mam też opieki dla małego gdy jestem w pracy.
do tej pory jakoś udawało się dogadać, dopóki nie zmienił się kr.
i nie jest tak ,ze jestem roszczeniowa, proszę o pomoc tylko wtedy gdy absolutnie nie mam innego wyjscia

[ Dodano: 2015-01-04, 18:17 ]
qweerty napisał/a:
No można wziąć 30 dni w roku na zdrowego członka rodziny i 60 dni na dziecko chore do lat 14 stu. Larrikol to kwestia dogadania się i po prostu zwykłej ludzkiej życzliwości .A do Anki staraj się o środki na terapię ,leczenie itp z "dzieci specjalnej troski"

[ Dodano: 2015-01-02, 22:07 ]
ania1192, terapię może zrefundować biedronka... co do kierownictwa współczuję... kierownikiem się bywa a człowiekiem jest



a jakie sa zasady refundacji? jakie warunki trzeba spełnic? w pracy nikt sie nawet słowem nie zajaknął o takiej możliwości, mimo ze wiedzą jak trudną mam sytuacje

[ Dodano: 2015-01-04, 18:25 ]
Larrikol napisał/a:
qweerty napisał/a:
Larrikol to kwestia dogadania się
z postu ania1192, wnioskuję, że właśnie z dogadaniem jest problem



z dogadaniem zawsze był problem, ale przynajmniej jak dziewczyny chciały się zamienic i ohr puszczał to nie robili problemów, teraz to sie skończyło, myslę ze samotna kobieta z chorym dzieckiem nie jest dla nich pożadanym pracownikiem.
nie chodzę na zwolnienia, faszeruję sie lekami ,gdy choruję, pracuje jak wół właśnie dlatego ze muszę utrzymać i leczyć dziecko. mam chyba najsilniejszą motywacje jaka moze byc
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-04, 19:12   

ania1192 napisał/a:
a jakie sa zasady refundacji? jakie warunki trzeba spełnic? w pracy nikt sie nawet słowem nie zajaknął o takiej możliwości, mimo ze wiedzą jak trudną mam sytuacje
w ohr jest wniosek do wypełnienia. Skoro jesteś już gotowa nawet na zwolnienie się z pracy, to moim zdaniem korzystniej byłoby dla Ciebie ciągnąć w tej pracy ile się da, ewentualnie w międzyczasie szukać innej, a na terapię ja brałabym L4 i nie przejmowałabym się gadaniem w pracy, skoro wiedząc jaką masz sytuację, ciężko im ustawić drugą zmianę, przecież nie prosisz o wolne. To nie jest kwestia dogadania się, ale czysta złośliwość, bo nikt nie chce chodzić na drugie zmiany, więc problemu nie powinno być.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo