Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
STRAJK
Autor Wiadomość
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-09, 23:02   

A ja wczoraj sprawdzałam taki przerzut że myślałam że mnie krew zaleje, totalny mix po 2/4 sztuki, Masakra ale sprawdziłam i o dziwo się zgadzało.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-09, 23:06   

kluq napisał/a:
Była gorsza folia do streczowania ,bo tańsza ale nią nie dało się logicznie zabezpieczyć palety i wróciła stara. Fakt jest taki ,że tak jak komuś źle wychodzi kompletowanie to streczowanie tez nie uratuje takiej palety. A kręgosłup nie ma co ukrywać dostaje w dupę ile wlezie.


Czyli z tego co rozumiem twierdzisz że firma oszczędzała na bezpieczeństwie pracowników i brała pod uwagę że ta folią nie da się bezpiecznie zabezpieczyć palety i jak coś się na kogoś przewróci to trudno.
Czy dobrze rozumiem twoją wypowiedz że według posiadanej przez ciebie wiedzy dla firmy ważniejsza jest kasa niż bezpieczeństwo pracowników i klientów?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 01:46   

boczek_83, nie wiem czym się kierowali ale pewnie oszczędnością nie zastanawiając się nad konsekwencjami, to samo dotyczy rękawiczek , nożyków czy długopisów itp ,itd. Jedne rzeczy zamieniane są na gorsze , inne są wyliczane w zupełnie nieracjonalnych ilościach. Niestety to domena wielu dużych firm ,że oszczędności szuka się tam gdzie nie powinno z drugiej strony pozwalając na ogromne straty tam gdzie idzie to kontrolować.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-10, 10:53   

dodajmy jakość obuwia
 
     
@anipa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 12:23   

na moje pytanie czy były zamówione rękawiczki robocze otrzymałam odpowiedź: tak 5 par. A na sklepie 17 etatów.
 
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 08:31   

kluq napisał/a:
boczek_83, nie wiem czym się kierowali ale pewnie oszczędnością nie zastanawiając się nad konsekwencjami, to samo dotyczy rękawiczek , nożyków czy długopisów itp ,itd. Jedne rzeczy zamieniane są na gorsze , inne są wyliczane w zupełnie nieracjonalnych ilościach. Niestety to domena wielu dużych firm ,że oszczędności szuka się tam gdzie nie powinno z drugiej strony pozwalając na ogromne straty tam gdzie idzie to kontrolować.

Przyznaje że limity na rękawiczki czy artykuły biurowe są uciążliwe i czasem mam wrażenie ze ,,jak nie wezmę ze sobą do pracy swojego piórnika to nie będę maił czym pracować".
Jednak oszczędzanie na bespieczeństwie pracowników i klientów to chyba lekka przesada
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 15:19   

Cytat:

Przyznaje że limity na rękawiczki czy artykuły biurowe są uciążliwe


U mnie jakoś nie ma z tym problemu :)
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
~Natalia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2014
Posty: 53
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 20:28   

qweerty napisał/a:
dodajmy jakość obuwia

Obuwie to jest karygodne :( Po 12h pracy nie czuje sie nóg.Są twarde i ciężkie.Powinny byc bardzo wygodne i przód tylko zabezpieczony aby nie uszkodzić palców
  Ocena JMP: 6/10
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-12, 16:05   

Cytat:
Po 12h pracy nie czuje sie nóg


oj czuje się, czuje ;)
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo