Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zapomoga jak to zrobic?
Autor Wiadomość
lencia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-12-06, 09:46   zapomoga jak to zrobic?

hej pracuje juz 2 msc samotnie wychowuje dziecko dokumenty na to oczywiscie mam sama oplacam mieszkanie przedszkole itd chcialabym zlozyc wniosek o zapomoge ale moj problem to jest taki ze u mnie w sklepie kazdy na siebie gada ogolnie niemowie o sobie praktycznie nic i chcialabym by ,,dlaczego" skladam wniosek niewidzialo kierownictwo czy moze to dostac kierownik rejony badz kadry?niechce by ci ludzie wiedzieli o mnie az tyle.....
  Ocena JMP: 7/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 10:20   Re: zapomoga jak to zrobic?

lencia napisał/a:
hej pracuje juz 2 msc samotnie wychowuje dziecko dokumenty na to oczywiscie mam sama oplacam mieszkanie przedszkole itd chcialabym zlozyc wniosek o zapomoge ale moj problem to jest taki ze u mnie w sklepie kazdy na siebie gada ogolnie niemowie o sobie praktycznie nic i chcialabym by ,,dlaczego" skladam wniosek niewidzialo kierownictwo czy moze to dostac kierownik rejony badz kadry?niechce by ci ludzie wiedzieli o mnie az tyle.....


Zapomogę dostaje każdy kto spełni kryteria ( o których nie mogę powiedzieć) i ma ciężką sytuację materialną. Prosisz żeby wydrukowano wniosek "Możesz liczyć na biedronkę" potem wyliczasz dochód na osobę w rodzinie (Ty i dzielisz na ilość dzieci) jak masz alimenty to wpisujesz w dochodach jako inne. Piszesz o swojej sytuacji załączasz wszelkie rachunki i kredyty dajesz do biura izekasz na podpis kr.Jak podpisze wysyłają do kadr a te do działu socjalnego ,następnie wniosek ląduje na komisji. I czekasz czy dadzą

[ Dodano: 2014-12-06, 10:21 ]
Niestety będą widzieli Twój wniosek w biurze,ale sam jak brałem to tego nikt nie roztrząsał ani nie rozczytywał się
 
     
lencia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-06, 10:24   Re: zapomoga jak to zrobic?

qweerty napisał/a:
lencia napisał/a:
hej pracuje juz 2 msc samotnie wychowuje dziecko dokumenty na to oczywiscie mam sama oplacam mieszkanie przedszkole itd chcialabym zlozyc wniosek o zapomoge ale moj problem to jest taki ze u mnie w sklepie kazdy na siebie gada ogolnie niemowie o sobie praktycznie nic i chcialabym by ,,dlaczego" skladam wniosek niewidzialo kierownictwo czy moze to dostac kierownik rejony badz kadry?niechce by ci ludzie wiedzieli o mnie az tyle.....


Zapomogę dostaje każdy kto spełni kryteria ( o których nie mogę powiedzieć) i ma ciężką sytuację materialną. Prosisz żeby wydrukowano wniosek "Możesz liczyć na biedronkę" potem wyliczasz dochód na osobę w rodzinie (Ty i dzielisz na ilość dzieci) jak masz alimenty to wpisujesz w dochodach jako inne. Piszesz o swojej sytuacji załączasz wszelkie rachunki i kredyty dajesz do biura izekasz na podpis kr.Jak podpisze wysyłają do kadr a te do działu socjalnego ,następnie wniosek ląduje na komisji. I czekasz czy dadzą

[ Dodano: 2014-12-06, 10:21 ]
Niestety będą widzieli Twój wniosek w biurze,ale sam jak brałem to tego nikt nie roztrząsał ani nie rozczytywał się


[ Dodano: 2014-12-06, 10:25 ]
no u nas ludzie robia sensacje ze wszystkiego a szczegolnie kierownictwo..... :(

[ Dodano: 2014-12-06, 10:28 ]
myslalam czy nie zdzwonic do KR z tym bo naprawde u mnie kierownictwo robi sensacje i niechce by wiedzieli ze sama wychowuje mala ile mam alimentow itd itp....bo mi zyc nie dadza
  Ocena JMP: 7/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 10:32   

ło matko to masz niezły syf na biedronie, myślałem że w tych czasach to że ktoś sam wychowuje dziecko nie jest ani ujmą ani sensacją,a często albo wynikiem zdarzeń albo zdrowego rozsądku
 
     
lencia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-06, 10:41   

no mam ja widze jak kazdy z kazda piją itd obgaduja trzymam sie od tego z daleka przez co chyba jestem ,,inna" oni nie maja pojecia o mojej sytuacji i niechce by to bylo inaczej napisalam meila do BOP z zapytaniem co mam zrobic........
a niestety nic niewywalcze z KS ktora pracuje tam ponad 10 lat a ja swierzak....
  Ocena JMP: 7/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 10:45   

Kod:
napisalam meila do BOP z zapytaniem co mam zrobic........


niezbyt fortunny pomysł nie pomoże Ci w relacjach z załogą ,a sama przeciw wszystkim ni wytrzymasz
 
     
lencia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-06, 10:53   

bardziej chodzilo mi czy moge osobiscie wreczyc kr moj wniosek juz wypelniony....by oni niewidzieli go na biurku....
  Ocena JMP: 7/10
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-06, 12:11   

wręczyć możesz,ale musiałabys powiedzieć dla kr dlaczego chcesz aby to ona wysłała wniosek do cuw.To może być ciężka rozmowa i niekoniecznie dobra dla ciebie.
  Ocena JMP: 3/10
     
lencia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-06, 12:26   

powiedzialabym prawde ze niechce by inni pracownicy wiedzieli tak dla mnie prywatne sprawy poprostu...bo to dla mnie naprawde trudne napisac ze ojciec dziecka jest pozbawiony praw itd itp
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 13:21   

Dlaczego pytasz na forum, zamiast bezpośrednio u KR? Sama najlepiej wiesz z jakimi ludźmi pracujesz i czy KR jest na tyle dyskretny, żeby nie dzielić się taką informacja. Poza tym, przecież to, że sama wychowujesz dziecko, to nie jest powód do zażenowania, czy wstydu. Spójrz na to z innej strony. Wychowujesz sama dziecko, pracujesz i radzisz sobie, z czego powinnaś być dumna. A to, że składasz prośbę o zapomogę, skoro potrzebujesz to nie powinno być dla nikogo powodem do sensacji. A jeśli już jest to świadczy tylko i wyłącznie o tych ludziach, a nie o Tobie. Nie krępuj się i skladaj wniosek, a tymi ludźmi się nie przejmuj, bo nie są tego warci.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo