Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BOP to Biuro Zwalniania Pracowników
Autor Wiadomość
~teresa_t 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 55
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-30, 20:34   

zrozumiałam, bo nie wiedziałam gdzie to napisać. kurcze dziwnie.. aż strach się bać o swój tyłek. jeszcze te ciacia etatów.

[ Dodano: 2011-12-30, 20:34 ]
ajm sory :P
 
     
ksenia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Paź 2011
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-01, 10:34   

teresa_t napisał/a:
ja mam pytanie, o co chodzi dokładnie teraz z umowami na 3 miesiace, moja znajoma dostala drugą umowę ale na 3 miesiace..

to zależy na jaki czas miała pierwszą umowę. umowa 1 i 2 nie może przekroczyć 24 m-ce(jak dobrze pamiętam) no i musi kończyć się na koniec kwartału
 
     
@kordi179 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 112
Skąd: Gdynia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-01, 13:19   

Po pierwsze gdyby chcieli się jej pozbyć to by nie było raczej sensu przedłużać umowy nawet na te 3msc :P
A po drugie jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem żeby ktoś pierwszą umowę dostał na więcej niż 12 msc żeby drugą trzeba było tak skracać, no ale kto wie... Może w innych rejonach jest to praktykowane :)
 
     
ksenia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Paź 2011
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-02, 16:02   

kordi179 napisał/a:
Po pierwsze gdyby chcieli się jej pozbyć to by nie było raczej sensu przedłużać umowy nawet na te 3msc :P
A po drugie jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem żeby ktoś pierwszą umowę dostał na więcej niż 12 msc żeby drugą trzeba było tak skracać, no ale kto wie... Może w innych rejonach jest to praktykowane :)

u nas dostają pierwszą na pół roku. pozdrawiam
 
     
Kkasia

Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-02, 17:48   

Witam, przeczytałam wszystkie posty odnoście BOP, czy jest ktoś komu to biuro pomogło? Co można zrobić jak nie zgadzasz się z osobą wyżej stanowiskiem i osoba jeszcze nad nią nie chce z Tobą rozmawiać?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-02, 21:27   

Mnie pomogło ale sprawa dotyczyła tylko mnie osobiście :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
agusia123

Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-02-06, 09:58   

świeca - kim Ty jesteś On czy Ona ?, a może Ono!!!
na pewno "ŁOSZUST"
 
     
świeca

Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-14, 21:04   

agusia123 tak jestem z BOP .Jaka ty jesteś inteligentna brawo zgadłaś wygrałaś główną nagrodę.......hahahahahahaha .
 
     
zmijka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Maj 2011
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-10, 23:02   bop

wiecie jak to jest po złozeniu skargi do nich kierowniczka na którą były skargi dalej pracuje ,dziewczyna która się skarżyła nie dostała etatu a drugą przenieśli na inną biedrę ręka rękę myje jedna ściema
  Ocena JMP: 8/10
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-10, 23:15   

zawsze tak było i będzie :boks:
 
 
     
armand66 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-21, 18:39   

Moim zdaniem jeśli będą chcieli kogoś zwolnić.To nie ważne czy ktoś ma stałą umowę czy też na czas określony.Zawsze znajda sposób aby zwolnić nie wygodnego pracownika.A firma szczyci się że jest propracownicza.Ironia....
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-31, 20:28   

od kilku dni czekam na odpowiedź z BOP. jak dzwoniłam w pewnej sprawie Panie z BOP pięknie argumentowały, cytowały odpowiedzi zasłaniając się ustawami. poprosiłam więc ( z uwagi na duze zainteresowanie sprawą pewną grupę ludzi) aby udzieliły mi odpowiedzi na pismie abym mogła przytoczyć ich argumenty. jak do sziś cisza.Zastanawiam się dlaczego BOP wybiórczo odpowiada na maile. czyzby ich słowa wypoaiwdziane przez telefon nie pokrywały sie z rzeczywistością? Czyżby telefonicznie próbowały wmówić mi nieprawdziwe informacje?
Obawiam się, że niestety tak jest. Tylko na dzień dzisiejszy zastanawia mnie koszt utrzymania tego Biura tych Pracowników którzy jednak nie pomagają..
 
     
medea 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 18 Cze 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-25, 22:19   

RÓWNIEŻ POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
slomka88

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 09:25   

Od jakiegoś czasu zastanawiam się co zrobić, żeby utrzeć nosa naszej kierowniczce. Nie chodzi o złośliwość. Od pewnego czasu stała się nie do wytrzymania. Straszy naganami i zwolnieniami za byle co(pisząc byle co mam na myśli naprawdę śmieszne sprawy typu rozkładanie palet na czas-macie 15-20max minut na paletę). Rozmawiałam już z kilkoma osobami z ekipy, podobnie jak ja boją się przychodzić do pracy bo nie wiedzą co ich czeka. Grafiki robione pod siebie, czyli wtedy kiedy Ty potrzebujesz iść do lekarza albo nie masz z kim zostawić dzieci to mało ważne. Na swoich zmianach ma obsadę powiem tak- luksusową. Na pozostałych zmianach maksymalnie 3 kasjerów (oczywiście w piątek przy największym ruchu było 4, ale wiedziała, że przyjedzie KR). Przed każdym wyjściem do pracy mam biegunki i wymiotuję z nerwów. Dziś mam popołudniówkę i znów będzie to samo :( Psychicznie nie mam już siły, fizycznie niedługo też nie będę miała :( CO MAM ZROBIĆ?
_________________
Babciuuu...a dlaczego masz taki wielki BICEPS?
Bo pracowałam w Biedronce :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 09:53   

Wrzuć na luz dziewczyno , jeżeli dobrze wykonujesz swoje obowiązki to nie masz się czego bać . A twoja kierowniczka ... może ma menopauzę albo wstaje co dzień lewą nogą :D tak bywa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo