Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Produkty bezglutenowe
Autor Wiadomość
MagdaB 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 13 Wrz 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-09-13, 14:44   Produkty bezglutenowe

Szanowni Państwo!
Piszę, aby zwrócić Państwa uwagę na pewną ważną kwestię, dzięki której zarówno firma Jeronimo Martins jak i jej klienci odniosą korzyści.
Istnieje w Polsce (i nie tylko) bardzo duże zapotrzebowanie na produkty bezglutenowe. Szacuje się, że w naszym kraju żyje ponad 400 tys. ludzi chorych na celiakię. Jeśli dodać do tego inne schorzenia, które dieta bezglutenowa łagodzi oraz ludzi, którzy stosują ją z wyboru (ostatnio można natknąć się na wiele badań wskazujących na obiecujące efekty zdrowotne stosowania diety bezglutenowej)- myślę, że zbierze się minimum 0,5 mln ludzi. 0,5 mln potencjalnych klientów.
Sieć sklepów Biedronka ma w swojej ofercie ciekawe i ekonomicznie opłacalne propozycje, które przyciągają nowych klientów. Okazjonalnie pojawiają się także produkty skierowane
do bardziej wymagających konsumentów lub po prostu do ludzi, którzy chcą poszerzyć swoje kulinarne horyzonty czy zdrowiej się odżywiać. Myślę, że dodanie do stałej oferty pewnej ilości produktów bezglutenowych byłoby dobrym pomysłem.
Po pierwsze zagwarantowałoby to wzrost liczby klientów. I to stałych, wiernych klientów.
Po drugie zaś wyróżniłoby to sieć sklepów Biedronka jako jedyną naprawdę dbającą o potrzeby różnorodnych klientów i promującą zdrowe żywienie.
Każda osoba, która z takiego czy innego powodu „skazana” jest na dietę bezglutenową, wie jak trudno znaleźć w sklepach produkty bezglutenowe. Większe sieci mają zazwyczaj zaledwie kilka propozycji, zaś w małych sklepach ograniczona ilość produktów połączona jest
z nieproporcjonalnie wysoką ceną. Wprowadzenie do stałej oferty sklepów Biedronka większej ilości produktów bezglutenowych dałoby tym ludziom dobrą alternatywę, zaś stałe zainteresowanie tego typu produktami byłoby wręcz zagwarantowane.
Co więcej - chorzy na celiakię organizują się w Internecie i kiedy tylko ktoś zauważy w jakimś sklepie nową, ciekawą ofertę, natychmiast informuje o tym pozostałych. Jednym z takich produktów - zauważonych i docenionych na tychże forach internetowych - był makaron bezglutenowy, który pojawił się na pewien czas w sklepie Biedronka.
Myślę, że udało mi się powyżej przedstawić najważniejsze argumenty przemawiające za propozycją wprowadzenia większej ilości produktów bezglutenowych. Wierzę, że jest to kwestia godna rozważenia i że dostrzeżecie Państwo jej zalety będąc siecią sklepów, która wyraźnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Z poważaniem
Magdalena Bazarnik
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-13, 15:53   

chyba nie ten adres - ale pewnie przeczytaja ;) juz od jakiegos czasu sie mowi ze biedronka chce wlasnie produkty "zdrowe" wprowadzac do oferty - stat tez ziwekszenie ilosci polek na regalach w sklepach i poszerzanie oferty o nowy towar. pewnie znajdzie sie i miejsce dla towarow na ktorych zalezy pani...
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-13, 18:48   

https://www.dlahandlu.pl/...2011,37320.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo