Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
skarga na KR
Autor Wiadomość
thirty_1

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-09, 11:45   

Ja jestem/byłam z tego samego sklepu co lili2412 i uważam, że KR ci z nowych naborów to jakaś porażka. Wspomniana pani KR była wcześniej KS, ale w ogóle po niej tego nie widać, bo zachowuje się jakby nigdy ze sklepem nie miała do czynienia... Miała też chyba ze 3 sprawy sądowe o mobbing i z naszego sklepu też poszła na nią skarga. Przyjechała pani w tej sprawie, przesłuchała zdaje się jedną osobę i potem wysłano KR na przymusowy urlop. Wróciła lekko odmieniona,ale i tak masakra...
 
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-09, 12:52   

ja mam w czterech literach tych wszystkich kr...robię swoje najlepiej jak potrafię!! :em29:
  Ocena JMP: 10/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-09, 19:23   

thirty_1 napisał/a:
Miała też chyba ze 3 sprawy sądowe o mobbing

Wygrała te sprawy, czy przegrała? bo to dosyć istotne
 
     
thirty_1

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-09, 20:42   

Nie wiem czy wygrane czy nie, ale samo to, że te sprawy były świadczy o tej pani... Cieszę się, że chociaż zainteresowano się skargą, bo muszę przyznać, że od tego momentu owa pani się zmieniła. Nadal pozostawia wiele do życzenia, ale pewno kładą im w te głowy jak jechać pracowników...
 
     
~adolf17 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 28
Skąd: POLSKA PÓŁNOCNA
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-15, 22:52   

też jestem tego zdania,że Ci nowi kr to jakaś porażka.jeżdżą na te szkolenia,nawciskają im kitu do łba,a później taki skur... jeden z drugim myśli,że jest bogiem jak wjedzie na sklep i zapisze kilka,albo kilkanaście stron w pamiętniku w większości to same bzdety,których nawet nie czytam do końca,albo nie sprawdzi realizacji dostawy tylko rzeźbi w pamiętniku,że brakuje tego,czy tamtego indeksu.takich ludzi nie powinno się dopuszczać do takiego "stanowiska",a jak my coś na sklep potrzebujemy to się wywija od tematu i opowiada o swojej karierze w jmp:"jak ja byłem kierownikiem to..." krew mi się gotuje jak takie coś słyszę od gościa który był ks przez 1 miesiąc-śmiech na sali poprostu...
  Ocena JMP: 2/10
     
#tolek123

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-16, 11:01   

Świętą prawda
Historia miała się przed świętami magazyn zabity po sufit palety stoi na sklepie, przed kasami, w socjalnym na korytarzu, na dworze przed magazynem a ta k......a su.....a KR pisze w pamiętniku ze sklep nie zatowarowany ............ nóż w kieszeni się otwiera.
Druga sytuacja ona w poniedziałek (23.12.2013)kolejki po chłodnie a ona robi stan kasetki PARANOJA
 
     
~adolf17 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 28
Skąd: POLSKA PÓŁNOCNA
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-30, 21:57   

co niektórym kr to się popier... w głowie od samego pełnienia tego stanowiska,też miałem ścinkę ostatnio zaraz po świętach bo miał kaprys,żeby na siłę znaleźć powód i wręczyć nagany całej kadrze kierowniczej na sklepie...Powód-straty,ale sam nakazał nam zamawiać takie ilości mięs itp. które poszły w 75 % w pl !!!Przez to oczywiście premia poszła koło nosa

(IDIOTA PIEPRZONY)
  Ocena JMP: 2/10
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-30, 23:10   

Tak, najlepsze jest to, że ma być towar pod listwę i przy tym zero strat. Mi KR powiedział tak: proszę zamówić tyle i tyle, jeśli to pani sprzeda to będzie mój sukces, jeśli pójdzie w pl to pani porażka... Ręce opadają
 
     
~siwek

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-31, 00:20   

Albo noga dopchać a ma sie zmiescic
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo