Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2013-11-01, 20:40
powrót do biedronki
Autor Wiadomość
kinga842@o2.pl

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 4
  Wysłany: 2013-11-01, 14:31   powrót do biedronki

Doszły mnie słuchy ze jest problem z zatrudnieniem ludzi do jmd jeśli już wcześniej pracowali chcę podkreślić ze nie chodzi o jakąś dyscyplinarkę czy inne tego rodzaju rozstania. Prosta sprawa umowa była do rozwiązania czyli narodzin dziecka. Wiadomo ze nie zawracałam głowy dopóki siedziałam z dzieckiem w domu wiec kiedy juz jest taka mozliwosc i wiem ze inne dwie kolezanki dwa lata wczesniej wróciły bez zadnego ale , usłyszałam że moze byc problem z powrotem bo firma tego nie uznaje za dobre . :bu: :nie: Jeśli tak jestem rozczarowana i na prawde załamana . Liczyłam na dalszą współprace i chciałam dalej sie szkolić gdyż przed zwolnieniem były rozmowy o awansie :( (( I jak z tym jest ?!!
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-01, 15:01   

Sama sobie zaprzeczasz ,bo skoro dwie koleżanki wróciły to chyba jednak nie ma tak ,że firma tego nie uznaje. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz więc co za sens pytać o takie rzeczy na forum skoro wszystko tak naprawdę zależy od Twojej rozmowy z Kr. 100 osób mogą nie przyjąć a Ciebie wezmą nie ma reguły moim zdaniem. :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
kinga842@o2.pl

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-11-01, 16:02   odp

Pytam bo po pierwsze moze sie to zmieniło od czasu kiedy pracowałam czy od kiedy powracały moje kolezanki dwa może jesli nie ma żadnych przeciwwskazań to moge isc spokojna bardziej pewna swego. Pytam tez bo na zdrowy rozsadek powinni chciec kogos kto pracował i wie o co chodzi bez zbednego gadania szkolenia i tracenia czasu jedynie co musze odświeżyć sobie kody . Jeśli ktos nie ma wiedzy na ten temat i nie ma chęci odp nie zmuszam po prostu pytanie, nie rozumiem wzburzenia sensem pytania . Kto pyta nie błądzi ale dzięki za odp. I czekam i licze ze sie uda . Obym miała powody do napisania że praca jest :D i jest z czego świętować :zdrowie: Pozdrawiam
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-01, 18:16   

Ja się nie wzburzam tylko na Twoim miejscu obojętnie co by tu nie napisali poszedłbym na rozmowę ,bo jak nie spróbujesz to nigdy nie będziesz pewna co by było gdyby.......
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-01, 19:12   

ja nie dostałam 3 umowy,miała być na stałe. Po 3 miesiącach wróciłam i teraz jestem zastępcą.
 
     
kinga842@o2.pl

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-01, 20:28   

No jasne że i tak pójdę i będę do tego sporo walczyc :boks: o swoje inaczej mam taki nóż na gardle ze czeka mnie emigrować i wiec świeta szykowałyby mi sie tragiczne nie mówiąc juz o całej reszcie . Mam nadzieję zę uda mi się jak u koleżanki @gregori0708 i gratuluje ze sie udało Trzymajcie kciuki jesli moge prosić :yeah:
 
     
askab1

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-08, 14:26   

czy u was też tak jest że po dłuższej absencji związanej z np.urlopem macierzyńskim po powrocie do pracy zastępca jest kierowany na
egzamin??
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo