Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie : z całego etatu na pól ?
Autor Wiadomość
~eR3 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 45
Wysłany: 2013-04-09, 22:14   Pytanie : z całego etatu na pól ?

Witam serdecznie, otóż pracuje juz 9 miesięcy w biedronce i uważam sie za dość dobrego pracownika ( z tego co sie orientuje kierownicy tez) i mam pytanie. Otóż mam cały etat ale chciałbym na okres od początku maja do końca września przejść na pól etatu.. Dostałem bowiem ofertę pracy w Norwegii jako kierownik brygady remontowej .. Wyglądałaby to tak ze 3 tygodnie jestem n Norwegii a 3 tyg w Polsce i zastanawiam sie czy właśnie była by możliwość przejścia na pól etatu.. W ciagu tych 3 tyg w Polsce myśle ze spokojnie wyrobilbym bym sobie bilans godzinowy na kwartał . Więc podsumowując : czy myślicie ze byłaby taka możliwość i czy z czymś takim sie juz spotkaliscie? Ewentualnie zastanawiam sie jak wyglada sprawa z urlopem BEZpłatnym? Czy coś takiego w Biedronce istnieje? Z góry dzięki za odpowiedzi w temacie.
_________________
Independence ...
 
  Ocena JMP: 10/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-09, 22:17   

Zapomnij :) Biedronka bardzo niechętnie daje urlopy bezpłatne, a taki grafik, gdzie 3 tyg jesteś, a 3 tyg. nie to też wątpliwe, ale musisz pogadac o tym u siebie na sklepie, a nie tutaj.
 
     
~eR3 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 45
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 22:19   

Napisałem tutaj bo może ktoś sie z czymś takim spotkał i ewentualnie zna jakieś inne rozwiazanie tej sprawy ..
_________________
Independence ...
 
  Ocena JMP: 10/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 22:40   

Zwolnić się i przyjąć po powrocie ,bo ani urlopu bezpłatnego ani takiego grafiku raczej nie załatwisz ,bo co w przypadku jak kilka osób pójdzie na l4 i będziesz na sklepie potrzebny ?? nie ma innego wyjścia.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-09, 23:06   

Nie wracaj w ogóle do tego kraju >:D
 
     
~eR3 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 45
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 05:35   

Właśnie w tym sęk, ze słyszałem ze cieżko z ponownym przyjęciu jak sie samemu odeszło .. Dlatego właśnie pomyślałem o odejściu tego sposobu.
_________________
Independence ...
 
  Ocena JMP: 10/10
     
Kochaś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-10, 07:22   

eR3, jeśli masz okazję pracować w Norwegii jako Kierownik Brygady Remontowej, to lepiej skorzystaj z tej okazji i zostań tam na stałe. Oczywiście możesz w tym czasie wracać do Polski i pracować u kogoś na podstawie umowy zlecenia. Wiem, że w Norwegii płacą niezłe pieniądze, a na budowie płacą bardzo dobrze, ale decyzja należy do Ciebie. Na Twoim miejscu podjąłbym się pracy w Norwegii i w Polsce pracował na umowę zlecenie, a z Biedronki się zwolnił. Poza tym taka okazja nigdy może się nie powtórzyć, a potem możesz sobie pluć w brodę i wyklinać, że nie skorzystałeś z bardzo dobrej oferty pracy zagranicą.

Innego wyjścia nie widzę, bo w Biedronce żaden KS lub KR nie zgodzi się na taki układ...
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 07:29   

eR3, pozostaje wnioskowac o urlop bezpłatny a znam jednego kr-a który był wcześniej zks i brał taki urlop :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-10, 11:17   

Ja też uważam tak jak Neo -.- wyjedź i wal ten kraj :P
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 12:01   

Ale z Was patrioci! Może politycy nas nie szanują- ale my szanujmy naszą Ojczyznę!
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 12:26   

Nasza "Ojczyzna" je... nas z każdej strony :] Ci na górze, patrzą tylko jak kosztem tych na dole się jak najwięcej dorobić. ;( Nie zmieniło się to od czasów I RP i tak zapewne zostanie przez długie, długie lata :bu:
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 12:31   

Ale to wina rządu- ja też bym chciała żeby było inaczej. Nasi przodkowie oddawali życie za to aby Polska była Polską.

[ Dodano: 2013-04-10, 12:38 ]
Wiem , że w naszym kraju źle się dzieje brakuje funduszy na dobre cele. Albo NFZ, ZUS dużo by wymieniać- ale to muszą być odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach, a nie tylko zmieniać ustawienia krzeseł. Ja mam pomysł wskrześmy Kazimierza Wielkiego raz odnowił Polskę - uda Mu się drugi raz.
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 12:38   

Walczyli o to, co spaprali inni nasi przodkowie :] I to nie wina rządu. To jest wina wszystkich rządów po "89. Nie ma planów dalekosiężnych. Jeśli nawet jakieś są, to po 4 latach przychodzi kolejna ekipa, która tylko myśli, gdzie i jak wepchnąć swoich. Nie ma jakoś zapału do pracy (tam na górze).

Ale koniec biadolenia, bo odbiegliśmy od tematu :ops:

P.S. Nie trzeba nam Kazimierza Wielkiego. Wystarczą okręgi jednomandatowe w wyborach do sejmu i nie będą nam szefowie partii układali list wyborczych :] Każdy kto będzie dobrze pracował, dostanie poparcie wyborców. A nie tak jak teraz, np.: Marian da na 1. miejsce na liście Zbyszka, bo to kuzyn Ryśka. Ten co pracuje, dostanie 15 miejsce na liście i nie wejdzie (bo jak wiadomo mamy ordynację opartą na metodzie proporcjonalnej D'Hondta) :] Tyle :)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 13:53   

eR3 napisał/a:
Właśnie w tym sęk, ze słyszałem ze cieżko z ponownym przyjęciu jak sie samemu odeszło

To źle słyszałeś ,bo ja sam się zwalniałem i to ze skutkiem natychmiastowym a z powrotem nie miałem żadnego problemu :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo