Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2012-07-28, 00:21
Ochrona w Biedronkach - problemy, sprawy dotyczące ochrony!
Autor Wiadomość
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-07, 10:09   

Mario7 napisał/a:
To sie nazywa kultura osobista... Albo sie Ja ma albo nie.
tiaa,są ludzie i są taborety :D
Mario7 napisał/a:
z tymi szkoleniami to....bez jaj
no kurde poważnie piszę! no dobra to tylko temu naszemu przypadkowi by się przydało szkolenie :P albo pranie mózgu bo czasem czuje się takim drugim KR :bu: i naszego KS chce ustawiać :D ale to inna historia :P
 
     
leszczyk 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-10, 08:41   

miki2524 napisał/a:
leszczyk napisał/a:
w każdej większej firmie miłość znajduję się w pracy :] albo się nawzajem pierdo** po kątach :D


Ja tam nie przypominam sobie byśmy biegali po kątach :P Od tego mamy dom >:D

A co do ochrony to trzeba mieć to we krwi :boks: bo żadne szkolenia nie pomogą jak ktoś jest matołem :x i nie widzi jak mu pod nosem kradną ech :szczena: Szkoda że pracodawcy tak nie doceniają tych najlepszych :nie: U nas nasza Kr napisała o premię dla mojego przyszłego męża i dostał bo widziała wyniki pracy ech walą was biedaczki po rogach dając ochłapy :szczena:



Ja to nie jestem cieciem nie mam tego we krwi jak bym znalazł inna prace pierdol** bym cieciowanie w biedronce bez zastanowienia :)
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-10, 09:52   

Biedronkę mam w takiej dzielnicy, ze ochroniarz boi się zwrócić uwagę. Lapie tylko babcie i dzieciaki. Dwóch już odeszło z pracy. Czekaja na ochroniarza po skończonej pracy i wtedy to on potrzebuje ochrony.
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 11:36   

leszczyk napisał/a:
Ja to nie jestem cieciem nie mam tego we krwi jak bym znalazł inna prace pierdol** bym cieciowanie w biedronce bez zastanowienia



Hmmmm...ja myślałam że cieciowanie jest na parkingach bo akurat u nas ochrona się nie nudzi i ma dużo do roboty.Tu się z Tobą nie zgodzę ale każdy ma prawo do własnej opini nie uważam by praca w ochronie była czymś gorszym z czego można było by się wstydzić lepsze to niż iść kraść :szczena: Mój akurat lubi swoją pracę będzie robił licencję i nie widzę w tym nic złego :P No ale jak jesteś taki bogaty masz tak uroczą pracę to pogratulować i życzyć powodzenia :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo