Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kolejna umowa
Autor Wiadomość
nati331

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 3
  Wysłany: 2012-08-11, 14:45   kolejna umowa

własnie jestem w ciazy :em29: nareszcie po tylu latach ;) jestem wlasnie rowniez na L4 i mam umowe do konca wrzesnia :P wiec na pewno dostane kolejna bo takie jest prawo pracy ze nie moga rozwiazc przed porodem ale problem polega na tym ze bd miala podpisana trzecia umowe gdzie w rozumieniu PIP powinna byc podpisana na stale i obawiam sie ze takie szansy mi nie dadza jak zreszta wielu innym kobieta czy myslicie ze mozna to jakos zalatwic bo ja chetnie po maciezynskim wroce do pracy :D
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-11, 16:04   

Wszystko zależy od tego jak ceniona jesteś w pracy ale obawiam się ,że z racji wszech obecnego okrajania etatów nikt nie będzie blokował miejsca w ciemno ,bo teraz chcesz wrócić ale jak urodzisz sytuacja może się zmienić.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-11, 18:48   

mi kiedyś przedłużyli umowę na czas nieokreślony jak właśnie byłam na zwolnieniu ciążowym. Jesteś chroniona! nie ma takiej opcji, żebyś nie dostała umowy, a po powrocie z macierzyńskiego musi być dla Ciebie miejsce, a nawet jak pójdziesz na wychowawczy to też są już takie przepisy, że powrót masz. pamiętaj też o tym, że jak wracasz z macierzyńskiego to przysługuje Ci godzina na karmienie i możesz wychodzić z pracy godzinkę wcześniej... nie wiem czy wszędzie tak jest, ale w moim sklepie i nie tylko ma się tylko 1 zmiany póki maleństwo nie skończy roku no chyba, że chcesz mieć 2 zmiany to co innego...
  Ocena JMP: 2/10
     
nati331

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-11, 21:11   

no tak umowe mi dadza do rozwiazania ale co z maciezynskim jak mi nie dadza na taki okres?? z przepisami sie zapoznalam dokladnie i jakie mam prawa wedlug kodeksu i prawa pracy.... ale wiesz jak jest, mam nadzieje ze jak bd we wrezsniu z l4 to mi powiedza juz na jaki okres dostalam umowe bo zalezy mi na parcy a to podobno bardzo zalezy od kierowniczki i rejonowego....
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-12, 09:22   

Raczej dostaniesz umowe do dnia porodu a macierzynski zaplaci zus nie sądzę aby dali ci na stałe
 
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-18, 12:04   

nati331 napisał/a:
no tak umowe mi dadza do rozwiazania ale co z maciezynskim jak mi nie dadza na taki okres?? z przepisami sie zapoznalam dokladnie i jakie mam prawa wedlug kodeksu i prawa pracy.... ale wiesz jak jest, mam nadzieje ze jak bd we wrezsniu z l4 to mi powiedza juz na jaki okres dostalam umowe bo zalezy mi na parcy a to podobno bardzo zalezy od kierowniczki i rejonowego....


na 4 osoby, które znam co zaszły w ciąże w czasie umowy na czas określony, 3 osoby dostały umowę do porodu, tylko jednej KR (teraz już dystrykt) przedłużył umowę na l4. Tak, że wszystko się da zrobić, ale wiele zależy od KS i KR :)

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2012-08-19, 18:37 ]
Najwięcej zależy od pracownika ;)
 
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo