Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kłopoty z serwerem
Autor Wiadomość
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-11, 20:29   Kłopoty z serwerem

Ale jaja właśnie się dowiedziałam,że serwer nie sczytywał nam towaru :szczena: teraz się okazało,że w markecie mamy przykładowo 80 ziemniaków, na sklepie 40, 13 truskawki a na sklepie 0 i tak z całym towarem ;( i rób teraz zamówienie,a nie daj boże PL-kę :szczena: kiedyś też tak było ale raptem na jakieś 3tysiące i informatycy kazali nam doliczyć je do inwentury,ale coś mi się zdaje,że ta awaria dzisiejsza trwała dłużej ;( 40 tysi jak na mój mały rozum jak nic ;( Czy ktoś z Was Biedroneczki też miał taki problem?
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-11, 21:41   

my mieliśmy podobną sytuacje, ale informatycy jakims cudem naprawili przyczyne i sprzedaz zczytalo z opoznieniem
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-12, 15:31   

U nas była identyczna sytuacja.Jak informatycy pogrzebali to i sprzedaż poszła tylko faktycznie z dużym opóźnieniem.Do tego czasu PL-ki robiliśmy dokładnie sprawdzając stan fizyczny towaru na sklepie,szczególnie dotyczy to pieczywa.Cierpliwości wszystko wróci,ale nie dajcie sobie wmówić że te braki macie wpisać w inwenturę,to niedorzeczne.
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-12, 22:13   

Cytat:
U nas była identyczna sytuacja.Jak informatycy pogrzebali to i sprzedaż poszła tylko faktycznie z dużym opóźnieniem.Do tego czasu PL-ki robiliśmy dokładnie sprawdzając stan fizyczny towaru na sklepie,szczególnie dotyczy to pieczywa.Cierpliwości wszystko wróci,ale nie dajcie sobie wmówić że te braki macie wpisać w inwenturę,to niedorzeczne.


Uff,może u nas też się uda naprawić .^. bo to już 2 dzień,a ja bułkę PZ 270 na stanie ;( o reszcie nie wspomnę .^. a braki nie doliczali nam do inwentury tylko kazali doliczyć do obrotu jak dobrze pamiętam .^.
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-13, 11:37   

Spokojnie poczekajcie trochę,jeśli informatycy naprawią to sprzedaż wskoczy tylko nie od razu.Cierpliwości.
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-14, 10:51   

Dzięki :)
 
     
#kokosz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 89
Skąd: z pierwszego piętra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-15, 00:28   

a ja słyszałem że, to przez to że, Biedronkę na końcu świata zlokalizowali :P :P :P :P :P

ponoć już przed Orzeszkową( ulicą znaczy się) już ptaki zawracają w kierunku Brzęczek

a tak do tematu wracając
AKUTKA nie martw się w tej firmie nic nie ginie, mam tylko nadzieję że, P. Monika Wam pomoże z walczeniem z Naszym ukochanym działem IT, tak obstawiam że, kiki-riki by nie dał rady( jak nie wiesz o co kaman zapraszam na PW)
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-15, 15:07   

Wiem o co chodzi :D a ja po dwóch próbach z IT, dwa razy postawiony host i hura :em29: okazało się,że jedna kasa nam zawaliła i naprawili :yeah:

[ Dodano: 2012-02-15, 15:08 ]
A Pani Monika jest super :yeah: jak na razie :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo