Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cięcie etatów
Autor Wiadomość
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
Wysłany: 2012-01-04, 18:54   Cięcie etatów

Witajcie biedroneczki. Dawno nie pisałam ale śledziłam Wasze wypociny.... Teraz kolej na mnie....
U mnie w biedroneczce od 2/3 dni krążą wiadomości, iż mają nam poobcinać etaty. Jednej dziewczynie teraz nie przedłużyli umowy liczyliśmy, że albo kogoś przyjmą albo dadzą z innej biedrony a tu lipa. Mają nam poobcinać etaty gdyż biedronka stawia na WYDAJNOŚĆ.
Nie wiem ile w tym prawdy ale jeśli do tego dojdzie to ja się zwalniam pier#ole robote za 500zł czy 600 jak człowiek zapiepsza wszystko robi a oni Ci powiedzą że liczy się wydajność.
Cóż.... czas na konkurencje..... ;/ -.-
 
     
~teresa_t 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 55
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-05, 23:24   

Ale chyba nie tylko u Ciebie chodza takie słuchy u mnie w podlaskim też słychać o takich rzeczach, wiec w kazdej plotce jest troszkę prawdy!!
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-06, 08:34   

nie przesadzajcie tak wiadomo ze jak ktos sie obija albo sobie nie radzi to umowy nie przedluza. Nie strascie sie nawzajem piszecie jakby tylko nie przedluzali umowy a w wiekszosci przypadkow przedluzaja.
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-06, 10:07   

Dokładnie też mam takie zdanie jak przedłużyc umowe pracownikowi,któremu ocene można dac poniżej oczekiwań.Mamy takiego jednego pracuje już z pół roku i jak mu nikt nie powie co ma robic to będzie biegał po sklepie na magazyn i z powrotem nic się nie domyśli dla niego tylko kasa alkoholowa.
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-06, 13:51   

tak ale swoja droga pracownik ma wykonywac polecenia przełozonego.
 
     
@misiunia_32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-06, 14:16   

Dobry pracownik myśli przed kierownikiem :P
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-06, 14:51   

Cytat:
Witajcie biedroneczki. Dawno nie pisałam ale śledziłam Wasze wypociny.... Teraz kolej na mnie....
U mnie w biedroneczce od 2/3 dni krążą wiadomości, iż mają nam poobcinać etaty. Jednej dziewczynie teraz nie przedłużyli umowy liczyliśmy, że albo kogoś przyjmą albo dadzą z innej biedrony a tu lipa. Mają nam poobcinać etaty gdyż biedronka stawia na WYDAJNOŚĆ.
Nie wiem ile w tym prawdy ale jeśli do tego dojdzie to ja się zwalniam pier#ole robote za 500zł czy 600 jak człowiek zapiepsza wszystko robi a oni Ci powiedzą że liczy się wydajność.
Cóż.... czas na konkurencje..... ;/ -.-


Tak to prawda .^. od 01.02 cięcie etatów,im większy obrót tym mniej ludzi >:D a oprócz tego nasz wspaniałomyślny KO wymyślił sobie wymieszanie załogi na całym rejonie :szczena: otwierasz sklep,pracujesz na nim, starasz się, uda ci się wypracować premie a tu cię k....a zwolnią albo przenoszą gdzie indziej,jednym słowem "Kali zrobił wszystko Kali może odejść" >:D >:D >:D z chęcią bym mu przy....a albo wysadziła w powietrze choć to drugie jest lepsze :D
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-06, 14:54   

No chyba ks lub zks nie będzie chodził za jedną osobą i mówił co ma robic skoro wszyscy wiedzą a on jak mu nie powiedzą to pobiega i czeka żeby dzwonili na kase.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo