Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kwarantanna COVID-19
Autor Wiadomość
Ziko02 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 17
Wysłany: 2020-10-09, 13:49   Kwarantanna COVID-19

Witam,

Po odbytej 10 dniowej kwarantannie sanepid nie chce mi wystawić decyzji o tym że na kwarantannę mnie wysłał. Kadrom nie wystarczy druk z OHR. Nie zapłacą do póki nie będę miał decyzji z sanepidu. Miał ktoś podobną sytuacje?
 
     
vixa.green 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2020
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-09, 15:45   

Ja będę w podobnej sytuacji.. Siedzę na kwarantannie do niedzieli do północy. Kwarantanna z okazji kontaktu dziecka z nauczycielem chorym na covid w dn 02.10, telefon z sanepidu miałam w środę i wszyscy domownicy na kwarantannie, a jedyne pismo jakie mamy to wiadomość ogólna z sanepidu do dyrektora, nauczycieli i rodziców (nawet nie imienna!) z informacją o tym, by pozostać w domach, i że będą się kontaktować z osobami co do których zajdzie potrzeba izolacji (czyli z nami). Żeby było śmieszniej - również od środy (dzień 3) mam podwyższoną temperaturę, ale na test - uwaga!- mój lekarz rodzinny (paranoja) może mnie wysłać dopiero w poniedziałek, o ile objawy nie ustąpią (pozdrawiam i zdrówka życzę współpracownikom, z którymi mam nockę 00.15-12.00). Z sanepidu dowiedziałam się tyle, że pisemną decyzje mogą wysłać, ale nie muszą, i że nie wiadomo kiedy, bo tyle mają roboty (czyli jak się uda to trafisz 6 w lotto i decyzję na piśmie dostaniesz za parę tygodni). Pytając co zrobić i jak usprawiedliwić nieobecność dowiedziałam się w sanepidzie tyle, że mam sobie napisać oświadczenie, bo to kwarantanna "z mocy prawa", kek.
Jak tak dalej pójdzie to wylecę z roboty, bo dzieciak w poniedziałek do szkoły wraca, a za tydzień pewnie kolejna izolacja... Masakra jakaś.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo