Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GRAFIK
Autor Wiadomość
~Paula 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 50
  Wysłany: 2011-05-24, 14:11   GRAFIK

Czy nie uważacie ze tak jak na wiekrzosci sklepach innych firm sa zawsze grafiki robione odrazu na cały miesiac a w naszych biedronkach tylko na tydzien i to w piatek mozesz dopiero sie dowiedziec jak nastepny tydzien pracujesz...dla mnie to jest troche glupie poniewaz czlowiek nie moze sobie nic zaplanowac!!!!co o tym myslicie??????
 
     
natka73

Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-24, 18:39   

Popieram, ja też wolałabym na cały miesiąc, niestety panuje pogląd że nie wytrwamy w nim bo na pewno coś wyskoczy L4 albo UŻ i pada cały grafik. Osobiście się z tym nie zgadzam , bo przecież wtedy też wszystko trzeba zmieniać 8)
_________________
nie poddawajcie się, głowa do góry lepiej nie będzie :-P
 
     
lojalna

Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-24, 18:43   

wiec ja sie chetnie wypowiem na ten temat wazne ze osoba robiaca grafik moze sobie podppasowac a reszte ma w powazaiu bo strach prosic o jakis dzien wolny!!! i taka jest prawda a wielka pani kierownik sklepu bierze sobie wolne kiedy ma ochote robi sobie na same ranki poniewaz jest jej tak wygodnie cale dnie siedzi w biurze je sobie sniadanka i pije kawki, a grafik robi w piatki a nawet w soboty!!!!!!!!! warto zeby ktos sie za to wziol i za stolek naszych ks bo sie panosza nie mowie o zastepcach bo oni na to wplywu nie maja ale na ks ktorzy pokazuja co mozna!!! malo tego z tego co wiem grafik powinien juz byc w czwartek u nas nigdy go nie bylo! nawet w niedziele sie zdarzaja!! bo pani ks miala wolne pod rzad z 4 dni i nie miala kiedy !!!! bardzo chetnie bym w tym temacie zadzialala!!! i zwrocila sie z pomoca do gor aby grafiki byly dla ludzi a nie jak kogos mniej lubi to ora 15 nocek w miesiacu inni po 3 nocki lub caly miesiac popoludniowek !!!! az zal mowic jak mozna tak podlym byc radze aby ks zaczeli myslec nie tylko o sobie

[ Dodano: 2011-05-24, 19:17 ]
dodam jeszcze ze warto zeby ktos wreszcie przyjecha i zobaczyl jak wygladaja grafiki bo na pirwszy rzut oka widac kogo nie lubi sie w sklepie !! kto jest dyskryminowany
!!!!!! o ładniej sie ubiera od ks!!! wystarczylo by wziasc ostatnie 3 tygodnie i zobaczyc kto jest gora w biedronce !!!!! i uwaza sie za wyzszego a na stanowisko doszedl przez oszustwa i dalej przekrety robi!!! np, z wrzucaniem czegos w pl czego na dostawie nie wykrył i zeby sie nie wydało wrzuca to w straty to jest chore ale dupe swoja uchroni i stanowisko!!!!!
 
     
@Tarantula 

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 121
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-24, 19:20   

Współczuję.U mnie takiego czegoś nie ma,pracujemy tydzień na rano,tydzień na popołudniu.Grafik jest w czwartek przeważnie.Co do wolnego,wszystko jest do dogadania.
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-24, 22:33   

Lojalna… uważam, że nie masz się, co denerwować… pisanie na forum nic Ci nie da…skoro sprawa jest tak poważna ( dyskryminacja, pl), należy zwrócić się do wyżej postawionych Osób. Najlepiej jakbyś znalazła kilka osób, mogących poprzeć Twoje słowa. Jeżeli Wasz KR, jest Osobą, do której możecie się zwrócić to zachęcam, jeżeli jednak, nie chcecie prosić Go/Ją o pomoc, zachęcam, do zgłoszenia sprawy do BOP. Jeżeli kilka Osób potwierdzi opisana przez Ciebie wersję, będą musieli przyjrzeć się organizacji pracy w Waszym sklepie.
Pozdrawiam..
 
     
@markoz

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 133
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-25, 08:16   

u nas są standardowo w soboty o 14-15 wywieszany czasem w niedziele ja już nie mam za wielu znajomych dzięki temu
  Ocena JMP: 1/10
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-25, 13:02   

Lojalna,nie wszyscy kierownicy tacy są,musicie to jakoś wyjaśnić,jak oczy przymykacie i między sobą tylko gadacie,jak wam źle,to dalej tak będzie...
U nas problemu nie ma,grafik jest w czwartek,czasem piątek,w wyjątkowych sytuacjach później,ale wtedy KS dzwoni do wszystkich.Sama rzadko ma I zmiany i aż mi jej żal w planowaniu urlopów,aby wszystkich zadowolić,mówi,że jej roku nie starczy na wydanie urlopów,a co dopiero dać każdemu,jakby chciał...nie zawsze wszystko będzie,jak my chcemy,niestety,trzeba postawić się na miejscu takiego kierownika,ja wtedy odpuszczam nerwy,bo sama nie wiem jak bym postąpiła...Wracając do grafiku,widzę,że czasem nie ma ich na czas tylko dlatego,że KS pomaga nam na sklepie ,mało siedzi w biurze i zwyczajnie nie ma czasu..tak to jest u nas.
I nigdy nie robi problemu,jak chcemy dzień wolny,ja na dzisiaj właśnie prosiłam,zapomniała i nie dała,ale przerobiła grafik,bo wie,że to dla mnie ważne...Jak trzy osoby potrzebują wolne tego samego dnia,to pyta o przyczynę i daje temu,kto najbardziej tego wolnego potrzebuje...
 
     
~edzik 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 56
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-25, 17:01   

u nas to coraz gorzej na biedronie,żle sie pracuje,grafiki na ostatnia chwile,kierownik zmienia urlopy nie informujac strone zainteresowana o tym,masakra jakas,rejonowa traktuje nas jak osły jakies,czyszczenie szczoteczka do zebów obojnic to juz przesada.Zle sie dzieje,wiem bo znam dziewczyny z innych biedronek,ja to niedlugo bede chyba specjalisty potrzebowac na glowe jak dluzej w biedronie,chyba za dlugo bylo cicho w mediach i znowu ludzi jak szmaty zaprzeproszeniem traktuja dosłownie.
  Ocena JMP: 1/10
     
stokrota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-26, 09:51   

noi własnie tzreba cos z tym zrobić. u nas tez tak jest ze jak kogoś nie lubia to dostaje w d... i jeszcze naljepiej żeby sie sam zwolnił to atmosfere zageszczaja. sama to przerabiałam i przerabiam dalej najlepiej siedziec cicho i d...lizac tylko że ja tak nie umiem. a bardzo lubie swoja prace. ostatnio kierowniczka miała nerwa na mnie bo nie wyjechałam żywcem paleciakiem jak elektryk padł. a gdzie tu jakies prawo? najlepiej nic nie mówić. tylko sie przyzwyczaic... ;(
 
     
~Paula 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-26, 12:02   

ja tam jestem za miesiecznym grafikiem poniewaz to jest dla pracownika lepiej...wygodniej ( a ponoc oni do pracownikow wychodza z otwartymi dłońmi...).Sa przeciez planowane urlopy i tego trzeba sie trzymac. ja jak mam wolny dzien a dzwoni KS i pyta czy przyjde do pracy bo trzeba to ide i nic nie mowie a jak ja nie moge bo mam cos do załatwienia to niech dzwoni do innej osoby.ktos zawsze sie znajdzie to nie jest az taki duzy problem!!! pozatym u mnie na biedronce to smiesznie jest bo nawet tak naprawde nie czuje zeby mozna bylo prosic o jakis dzien wolny...a jak sie chce poprosic to trzeba wczesniej (w czwartek juz odpada) i to na pismie i z wyjasnieniem dokladnym po co ci ten dzien wolny!!!wieszasz to u KS w boirze i moze ewentualnie dadza ci wolne.do tej poty sie jeszcze to nie zdarzylo ale kto to wie co bedzie potem...dzieki za wasze opinie!!!POZDRO BIEDRONECZKI :)
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-26, 12:41   

Paula napisał/a:
... ponoc oni do pracownikow wychodza z otwartymi dłońmi...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

taaa jasne... ostatnio w mojej biedronce zauważam postępujący brak szacunku do pracowników - czasem trzeba komuś zaplanować cały miesiąc popołudniówek bo po co komu ranna zmiana. czasem ktoś orze 3 niedziele w miesiące ;/ jak ktoś weźmie UŻ to jest wrogiem publicznym nr 1 już nie mówię o tych którzy się spóźnią, osoby te mają wykład od KR że tak nie wolno. Grafik jest robiony zawsze w sobotę bo KS coś ostatnio nie ma czasu przy pracy wyłącznie na ranna zmianę... Oczywiście nie mam zatargów z KS a jego pracę oceniam na 4+ jednakże wyłącznie ranne zmiany i robienie grafików na ostatnią chwilę to lekka przesada. Jak się rozmawia z ludźmi dużo zastanawia się nad odejściem, a ja zastanawiam się ilu faktycznie będzie chciało odejść a ilu tylko tak mówi.
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
lojalna

Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-26, 20:20   

po co sie odzywac jak to nic nie da strach sie bac pani siedzacej w biurze ona na sklepie nie pomaga cale dnie je w biurze a grafik i tak w niedziele ewentualne w sobote a na popoludniwej zmianie nie byla od bozego narodzenia !
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-28, 14:20   

Matko jak wy macie takie problemy w pracy to wam współczuje. Naprawdę.
U mnie nie ma problemu z grafikiem kierowniczka w miarę możliwości "spełnia życzenia"
Ale zawsze znajdzie sie ktos co chciałby inaczej bo wazne sa dla niego jego sprawy a nie innych i chce pod rzad np.3 soboty wolne itp. ale kierownictwo jest sprawiedliwe. :aniol:
Nasi kierownicy starają sie robić nam raz 1zm raz na popołudnie. i wolne jak potrzebujemy.a z urlopami -był plan ju z listopadzie robiony ,połowa tylko osób dała swoje terminy a druga połowa potem miała problem ze w wakacje to nie wtedy co chca.ale jakos dało sie to pogodzić.-i pracownicy z dziecmi :rool: , i single :D ,i ci co nie załapali sie w tamtym roku na wakacyjny urlop.jedna taka pani poszła se na l4, propozycji nie dała a potem straszyła ze pójdzie na L4 jak nie dostanie urlopu w wakacje.wg mnie za takie zachowanie kierowniczka nie powinna jaj dawać urlopu wakacyjnego -inni mogli sie dopasowac- ona nie.Ona jest najważniejsza, nie bierze pod uwage ze w tamtym roku miała wakacyjny urlop a inni nie mieli ,nie bierze pod uwagę faktu ze nawaliła i w pore nie dała terminu kiedy chce i terminy zostały przypisane innym. ona ma dostac i juz .Jednego chłopaka przenieśli na inny sklep i dostała po nim termin lipcowy. ja bym jej nie dała. :boks: bo sa u nas 4 osoby które nie maja wakacyjnego urlopu. dałabym którejś z tych osób.
I wez tu wszystkim dogódź :nie: .
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo