Nasza Biedronka.pl Strona Główna Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Prywatna opieka medyczna.
Autor Wiadomość
@anipa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-25, 22:56   

To jest właśnie oferta ze strony dlanaswjmp, która niestety nie odpowiada na moje wątpliwości. Pani na infolinii luxmed może mi powiedzieć czy jest dostępne badanie jak podpiszę umowę i będzie mnie widziała w systemie. Chciałam ubezpieczyć nas troje. Dziękuję za chęć pomocy :D

#anne 

Stanowisko:
klient

1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-05, 16:10   

anipa napisał/a:
Czy ktoś korzysta z prywatnej opieki medycznej lux med? Zastanawiam się nad ubezpieczeniem ale na stronie dlanaswjmp nie do końca jest wyjaśnione jakie badania diagnostyczne i laboratoryjne wchodzą w pakiet? Dzwoniłam na infolinię luxmed tam mi powiedzieli, że o takie szczegóły mam pytać w kadrach. Zadzwoniłam do kadr i Pani też nie była w stanie mi powiedzieć jakie są szczegóły i swoją wiedzę mam opierać na tym co jest na stronie. Kolejne pytanie dotyczy tego czy te specjalności również dotyczą dzieci (neurolog dziecięcy, endokrynolog dziecięcy)? Jestem ciekawa tych szczegółów ponieważ u mojego męża w pracy też było takie ubezpieczenie za przyzwoitą cenę ale niestety z badań krwi to tylko morfologia, cukier ;/

ja mam specyfikacje badan z pakietu premium plus (luxmed).

[ Dodano: 2017-12-06, 16:01 ]
anipa, napisz mi prosze Twój adres email, wysyłając pw do Ciebie wyskakuje mi bład :/

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2017-12-06, 18:59 ]
dopisano: mimo błędu wiadomość priv z pewnością została wysłana. usterka jest jedynie uciążliwa. zostanie dzis zażegnana.

Odpowiedz do tematu