Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
mam pomysł
Autor Wiadomość
dechaon 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 13
Wysłany: 2017-08-05, 11:04   mam pomysł

Pamietaie strajk 1 maja ??
Coś sie zmieniło ? umnie tylko na gorsze ...
Więc mam inny pomysł , w biedronce pracuje wedlóg wujka google 55 tys pracowników(dane na 2014 r więc teraz bedzie ich więcej )
Jakie straty najbardziej bola każda firme ?? SPADEK OBROTÓW !!!!!!!
Więc mam taką obcję załóżmy ze od 1 września , my pracownicy przestaniemy robić zakupy w bieedronce ...
Załóżmy umnie sredni koszyk na rejonie jest 14 zł , i tyle samo dzienie wydaje pracownik w sklepie (niewazne czy to sa fajki , zywnosc itp oczywiscie srednio ).
Wiadomo nie każdy weżnie w tym udział , po zadaleko do lidla czy netto , albo gdzieś indziej zadrogo(co rozumiem doskonale) , przypuśmy ze w tym pomyle weżnie udział 30 tys osób ..
Policzmy 30,000 razy 14 zł daje nam to 420 tys dzienie , a w czałym wrzeniu daje nam to 12,600,000 zł..Wiem ze to niewiele ale zawsze co ...
Wiem ze usłysze ze to sa 12 skalepów milionowych ....
Ale pamietajcie w tych obliczeniach sa sami pracownicy , nie licze żon(które robia zakupy dla ałych rodzin , czyli wydaja więcej ) , mężów , dzieci , którzy również moga przestac robic zakupy lub wasi znajomi za wasza namową, w sklebach biedronki ...
Co myślicie o takim pomyśle ????
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322
1 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-08-05, 11:26   

Nakpierw radziłbym zapoznać się ze słownikiem a pózniej planować strajki...
  Ocena JMP: 7/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-05, 11:27   

dechaon, chyba się źle czujesz... >:D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-05, 14:35   Re: mam pomysł

dechaon napisał/a:

Policzmy 30,000 razy 14 zł daje nam to 420 tys dzienie , a w czałym wrzeniu daje nam to 12,600,000 zł..Wiem ze to niewiele ale zawsze co ...
Wiem ze usłysze ze to sa 12 skalepów milionowych ....

Czyli jakieś 2,5 promila obrotów Biedronki?

Dla porównania:
https://www.money.pl/gosp...,0,2303738.html

W pierwszym kwartale tego roku mieli obroty o 10% większe niż w pierwszym kwartale poprzedniego roku.

Nawet jeżeli by mieli się przejąć tymi promilami to i tak nie byli by w stanie stwierdzić, że w ogóle je stracili czyli musieliby uwierzyć pracownikom na słowo, że przestali ci przestali kupować w Biedronkach.
  Ocena JMP: 3/10
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-05, 23:58   Re: mam pomysł

dechaon napisał/a:
Pamietaie strajk 1 maja ??
Coś sie zmieniło ? umnie tylko na gorsze ...
Więc mam inny pomysł , w biedronce pracuje wedlóg wujka google 55 tys pracowników(dane na 2014 r więc teraz bedzie ich więcej )
Jakie straty najbardziej bola każda firme ?? SPADEK OBROTÓW !!!!!!!
Więc mam taką obcję załóżmy ze od 1 września , my pracownicy przestaniemy robić zakupy w bieedronce ...
Załóżmy umnie sredni koszyk na rejonie jest 14 zł , i tyle samo dzienie wydaje pracownik w sklepie (niewazne czy to sa fajki , zywnosc itp oczywiscie srednio ).
Wiadomo nie każdy weżnie w tym udział , po zadaleko do lidla czy netto , albo gdzieś indziej zadrogo(co rozumiem doskonale) , przypuśmy ze w tym pomyle weżnie udział 30 tys osób ..
Policzmy 30,000 razy 14 zł daje nam to 420 tys dzienie , a w czałym wrzeniu daje nam to 12,600,000 zł..Wiem ze to niewiele ale zawsze co ...
Wiem ze usłysze ze to sa 12 skalepów milionowych ....
Ale pamietajcie w tych obliczeniach sa sami pracownicy , nie licze żon(które robia zakupy dla ałych rodzin , czyli wydaja więcej ) , mężów , dzieci , którzy również moga przestac robic zakupy lub wasi znajomi za wasza namową, w sklebach biedronki ...
Co myślicie o takim pomyśle ????



taa... na złość mamie odmrożę sobie uszy... ja myślę,że to pomysł z d.py.
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-07, 16:27   

ostatnia fala upałów niektórym dała się mocno w kość. proponuję zimny okład na czółko i parę dni wolnego od internetu :D
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
sygri75

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-07, 20:53   

premię dostajemy od obrotu przełożonego na budżet to faktycznie zaskoczymy firmę >:D
Dla Twojej informacji 100000 pracowników jako z-ca powinieneś wiedzieć z listu dyrektora, nie ty się tłumaczysz z koszyka tylko twój ks,
 
     
Fazimodo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-07, 22:44   

100tys to jest ale w całym jeronimo martins, łącznie ze sklepami w Portugalii i Kolumbii.
Autora tematu dobrze poniosło z tym poronionym pomysłem, biedronka nawet by tego nie zauważyła że pracownicy przestali robić zakupy
 
     
andziazet1@ 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Sie 2017
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-07, 22:47   

Dokładnie list od dyrektora był więc osoba w pełni poinformowana pisze, ale rób co chcesz, każdy i tak robi zakupy gdzie chce, a że dbamy o budżet swoich sklepów to wiadomo, że kasę zostawiamy w 🐞
 
     
~robbert83

Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-08, 11:34   

Po pracy zawsze robię zakupy w biedrze, mam jeszcze latać i czas tracić bo niby portugal się na mnie dorabia, tak dorobi się jakiś niemiec czy francuz lub jak mnie poniesie to jakaś Krystyna z warzywniaka:) A co do nie robienia zakupów to jak mam wolne czy urlop to biedronke omijam szerokim łukiem, więc reakcja firmy jest bo podobno nie dają urlopów :szczena:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo