Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nagroda (premia) roczna 2017
Autor Wiadomość
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-28, 10:24   

pepsi, Takie teksty sobie puszczaj w gronie znajomych o ile CI pozwolą a nie na forum.
marta1, nie zgodzę się z Toba w jednej rzeczy. Biedronka jest była i będzie zawsze obozem pracy i tego już nikt nie zmieni bo oni już tak się napędzili, że nie znają umiaru i będzie tylko gorzej.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-28, 10:30   

DarkSide, dla mnie obóz pracy ma zupełnie inne znaczenie , historyczne i tragiczne dlatego tak mnie razi jeśli ktoś używa tego okeślenia bez zastanowienia i refleksji .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Kamilek66666666 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 17
Skąd: Lubartów
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-28, 10:38   

Może wróćmy do głównego wątku, a poboczne tematy załatwiajmy na shoutboxie? ;)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-28, 13:57   

Kamilek66666666, to daj znać jak coś będziecie wiedzieć o tym temacie na cd16 :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-28, 19:00   

Były wyniki - będzie też premia.
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-28, 19:06   

kostuch napisał/a:
Były wyniki - będzie też premia.


Czekalam ,na twoj glos w tym poscie :D :)
  Ocena JMP: 5/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-28, 23:15   

kostuch weź nie załamuj... Jakbym tak miał mówić swoim pracownikom to dawno bym miał problem z ludźmi a póki co mnie to jakoś omija ;]
Ale jeśli to prawda że jesteś somem to masz w pełni profesjonalne podejście.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-29, 12:06   

Witam.Jestem tutaj nowy i jak czytam Wasze wypociny na temat premii rocznej to postanowiłem zarejestrować sie na forum i napisać coś od siebie.W JMP Polska pracuje od ponad 6 lat i różne głupoty na tym forum już czytałem i pragne Was zapewnić,że na dzień dzisiejszy(29.03.17r.) ani premi rocznej ani podwyżek które dostawaliśmy 2 razy w roku(kwiecień i październik) niema.Jeżeli jakiekolwiek informacje dotrą do DC oraz sklepów to Was o tym poinformujemy.Teraz czekamy grzecznie na Info :regulamin:
  Ocena JMP: 3/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-29, 12:22   

pepsi napisał/a:
brodacz1989 napisał/a:
Sprowokowalem dyskusje trochę 😆 cieszy mnie to. Jak wpadnie dodatkowa kasa to nią nie pogardze. Tylko dziwi mnie jak co roku nakrecanie się czy będzie nie będzie. Jakie wymogi. Czy jak jestem na zwolnieniu ciazowym. Lekarskim czy też innym wypowiedzeniu. Wiem też zaraz usłyszę że jak mnie to nie obchodzi to po co to czytam. Uprzedzenia pytanie bo mnie to bawi. Bawi mnie to że ktoś jak chce się dowiedzieć jakie są wymagania nie potrafi znaleźć postu o tym pewnie gdzieś z początkowych stron tego tematu gdzie jest zapewne wyczerpujące info o wymaganiach. Za rok 20q5 ale zawsze. Pewnie niewiele różniących się od tego co przyjdzie. Bawi mnie to psioczenie na firmę bo etatów brak itd(ten problem nie dotyczy tylko biedronki. W handlu brakuje około 20 tysięcy etatów jak to stwierdził pan ze stowarzyszenia pracodawców polskich) nie pasuje to zmień pracę. Wszedzie bedzie to samo w lidlu tesco kauflandzie czy lewiatanie. No chyba ze kogos kreci umowa zlecenie i dymanie po 12 godzin dziennie jak to jest w wiekszosci lewiatanow jakie ja znam i skad ludzie uciekaja do biedronki w moich stronach. Bez urazy ale każdy jak jeden uważa że jest idealnym pracownikiem bez wad wykonujący swoją pracę na sto procent. Może i większość taka jest nie przecze. Tylko jeśli faktycznie daje ktoś ciała na całej linii i uważa że jest super pracownikiem a potem ma pretensje ze ocena poniżej: że tylko kasa nr 1 itd itd wypadałoby zadać sobie samemu pytanie co robię nie tak i jak mogę to poprawić. Łatwiej jest oskarżyc przełożonych niż samemu w sobie dostrzec problem. Zdarzają się patologiczne sklepy gdzie nic nie działa tak jak powinno. Tyle tylko że to są sporadyczne jednostki. Za bardzo się rozpisałem. Życzę owocnej oczekiwania na info o premii. P.s. będzie pewnie koło 26 kwietnia info patrząc na ostatnie dwa lata jak przychodziło:P


[ Dodano: 2017-03-27, 16:11 ]
brodacz1989 kto Ci płaci za te pie**lenie jak to jest pięknie i cudownie w Biedrze? Pracowałam i wiem jaki to jest obóz pracy. Więc przestań pi**olić farmazony. Dzięki takim du****zom jak Ty jest w Biedronie jak jest. Pracuję w Lewiatanie i nigdy mi się nie zdarzyło pracować więcej niż 8 godzin dziennie. Może i mniej zarobię ale praca bez gonitwy, robienia sztucznego zamętu że okręgowy jedzie czy dyrektor, brak nocek. Więc zanim coś "mądrego" napiszesz to dowiedz się czy masz rację. Mądralo Biedronkowa :boks: :boks: :bu: :bu:

[ Komentarz dodany przez: Larrikol: 2017-03-27, 16:17 ]
Więc zanim coś znowu napiszesz, weź głęboki oddech i okaż choć trochę kultury i szacunku innym, czytającym to osobom. Powinno być już, ale będzie za kolejny wpis w tym typie -
ostrzeżenie.



Zastanawiam się, komu tutaj niby wylizalem oko saurona? W ktorej czesci wypowiedzi?
No cóż prawda zawsze boli.
Czytanie ze zrozumieniem szwankuje. Owocnego oczekiwania na premie życzę :P
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
Ostatnio zmieniony przez 2017-03-29, 13:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-29, 13:24   

Też mam kasjerki z Lewiatana i płacenie za braki inw. I w kasie to na porządku dziennym. 4 niedzielę w miesiącu pracowały. Szok.
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-29, 15:01   

Cytat:
ani podwyżek które dostawaliśmy 2 razy w roku(kwiecień i październik


To się nazywa stazowe i dalej obowiązuje....
  Ocena JMP: 6/10
     
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-29, 22:41   

Skiter1991 napisał/a:
Cytat:
ani podwyżek które dostawaliśmy 2 razy w roku(kwiecień i październik


To się nazywa stazowe i dalej obowiązuje....




Jesteś pewien,że stażowe nadal obowiązuje bo do 1 kwietnia zostały 2 dni a o tej podwyżce cisza.......
  Ocena JMP: 3/10
     
@pitus 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-29, 23:12   

Wynagrodzenie mamy płacone z dołu więc informacja tak jak zawsze przychodzi w kwietniu ze wzmianką, że stawki obowiązują od 1 kwietnia. Więc spokojnie, że na razie nie ma żadnego info mimo, że kwiecień za pasem.
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-30, 17:32   

Pewnie będzie w kolejnym raporcie tygodniowym, zresztą nie muszą o tym informować, drukujesz aneks i wsio
  Ocena JMP: 6/10
     
tornado 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2017-03-31, 20:37   

:em29: W poniedziałek dostaniemy informację w temacie podwyżek , proszę cierpliwie czekać
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo