Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak Wam się pracuje w Biedronce ?
Autor Wiadomość
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 08:22   

jagodak napisał/a:
Nie pokażecie, bo takiej firmy w polsce nie ma.

Cóż, ja nie pokaże... nie pracowałem jeszcze we wszystkich firmach w Polsce więc nie wiem. Ale ty pewnie tak :P . Ile masz lat :szczena: ?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 10:00   

Biedronka chyba nie wygrala rankingu na najlepszego pracodawce? :) Kobietka prowadzaca u nas ostatnio szkolenie BHP, przyznala, ze teraz w firmie licza sie tylko pieniadze, ze kazdy dazy po trupach do celu i, ze wracaja lata 2005 - 2006.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-07, 10:07   

jan kowalski napisał/a:
jagodak napisał/a:
Nie pokażecie, bo takiej firmy w polsce nie ma.

Cóż, ja nie pokaże... nie pracowałem jeszcze we wszystkich firmach w Polsce więc nie wiem. Ale ty pewnie tak :P . Ile masz lat :szczena: ?

Ja też nie pracowałam, ale mój chłopak pisze pracę doktorancką między innymi ma temat warunków pracy w polsce . Jest to związane z wieloma badaniami które przeprowadza i sam mówi że mam być dumna z tego że pracuje w biedronce, bo w porównaniu do np. Konkurencji biedronka to bardzo dobry pracodawca. A wiek zachowam dla siebie, ale nie 20f ;)
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 10:28   

jagodak napisał/a:
ale mój chłopak pisze pracę doktorancką między innymi ma temat warunków pracy w polsce

Hmm...i on stwierdził że nie ma w Polsce ani jednej firmy która spełnia wymienione przez ciebie kryteria? Chyba musi troszke jeszcze poszperać zanim odda pracę ;) . Bez urazy oczywiście. Chodzi mi tylko o to że nie można tak jednoznacznie stwierdzić że wszyscy inni są gorsi od JMP. Pozdr.
 
     
~zula 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Kwi 2012
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-07, 12:58   

może biedronka nie jest najwspanialszym pracodawcą , ale i też nie ma jeszcze co tak bardzo narzekać lepiej mieć taką pracę niż żadną :)
  Ocena JMP: 1/10
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-08, 10:50   

Napewno są w polsce super firmy, które kierują się podobnym zasadami co jmp, ale biorąc pod uwagę wielkość firmy, ilość pracowników i branże to tu już jesteśmy zdecydowanym liderem.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
zabcia62 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Paź 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-03, 08:21   

Pracuje w Biedronce 2 tygodnie i powiem szczerze nie narzekam,wcześniej 6 lat pracowałam na produkcji więc mam porównanie-praca nie jest taka ciężka i wyczerpująca a usadzenie dupy na 8 godzin na kasie nr 1 to nic złego.Dostałam już cały etat a socjalne to w Biedronce jest wyższe niż w mojej poprzedniej firmie :em29:
 
     
~edzik 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 56
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-03, 10:51   

pracuje juz pare latek w tej firmie i serio....jest coraz gorzej,kasjer-sprzedawca to nic nieznaczace ogniwo.Pozdrawiam pracownikow biedry.
  Ocena JMP: 1/10
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 11:59   

edzik napisał/a:
kasjer-sprzedawca to nic nieznaczace ogniwo

to fakt, nikt w zarządzie z biedry nie zasiądzie :rool:
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-03, 12:02   

praca spoko, ale wróciłabym do czasów jak się przyjęłam do biedrony... do tej starej zgranej ekipy, zostało nas troje, wszyscy inni to nabytki 2-3 letnie i nowsze, które w większości znają grafiki na pamięć.... po trupach, byle podpieprzyć jeden drugiego... nie daj boże ma ktoś z nas ze 3 tyg. 1 zmian, a już zasraniec leci z pretensjami, dlaczego ten czy ten nie ma teraz 2 zmiany.... wracamy też do warunków z przed 9-10 lat... zapieprzamy jak maszyny, ale zawsze jest jakieś ale.... czas pokarze, ale czarno widzę przyszłość tej porąbanej firmy!!! mi jest ok. bo jestem starym pracownikiem wraz z kierownikiem i jeszcze jednym kasjerem, ale te mądrzejsze z góry z pustymi kapucynami potrafią zepsuć najlepszą atmosferę....!!!!!!!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-03, 17:39   

ja pracuję w biedronie 2 lata już dużo widziałam i dużo słyszałam ale ciągle się uczę i nie zniechęcam się myślę że gdyby wszyscy robili swoje i traktowali innych tak jakby sami chcieliby być traktowani to byłoby prawie idealnie :)
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-04, 11:03   

marzenia.... nie w tych czasach.... każdy dąży po trupach do celu....
  Ocena JMP: 2/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-04, 14:53   

no może nie każdy zależy w jakim zespole pracujesz
 
     
justyna10
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-23, 09:41   

Witam, pracuje w Biedronce od niedawna, ciężko jest mi sie zaklimatyzować.Cały czas słyszę od pracowników, że robie coś nie tak albo zrób to a nie tamto czemu robisz to a nie to.może to przez to że dłuzszy czas siedziałam na kasie i teraz sobie nie radzę.jak zorganizować się na sklepie żeby praca była efektywna.Czasami mam wrażenie że wszystkim tylko przeszkadzam,bo starzy pracownicy zawsze wiedzą co mają robic a ja jestem rzucana z kąta w kąt....
 
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-23, 10:47   

justyno na początku każdemu jest ciężko.ludzie są rożni,ale jeżeli chcesz pracować to - nigdy nie narzekaj do koleżanek,nie choruj,pracuj cięzko ,gdy schodzisz z kasy to pamietaj należy dołożyc pieczywko ,mięcho i warzywka. na pewno twoi kierownicy dostrzegą twój potencjał i twoje chęci.nikt na początku nie jest alfą i omegą,jedni potrzebują rok ,inni dwa aby się odnaleść .życzę ci wszystkiego dobrego ,bo sam pamiętam swoje początki i tylko brak kasy na chleb codzienny powodował to ,że nie pierdo....tego po kilku dniach pracy.z czasem będzie lepiej :yeah:
_________________
grubymisiu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo