Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak Wam się pracuje w Biedronce ?
Autor Wiadomość
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-29, 23:30   

Larrikol napisał/a:
Neo napisał/a:
Larrikol napisał/a:
Jak bylam kasjerem, tez mialam wszystko w tylku, jak tylko wychodzilam z pracy :)

Ktoś tu chyba kłamie. Nie chce mi się szukać ale w innym wątku wypowiadasz sie jakoby na kasie siedzisz :P

W Biedronce kazdy na kasie siedzi, niektorzy tylko maja wieksze uprawnienia :P


lub zmartwienia...:P
 
     
~iwonek 


Dołączyła: 01 Lut 2011
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-29, 23:42   

i co z tego że mamy uprawnienia jak kasjer nawali to zapierdzilamy za niego i za siebie ;(
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-29, 23:46   

No coz... zycie :)
 
     
~Kokowy 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-30, 00:48   

Fantastycznie :) są nadgodziny, są super dziewczyny na sklepie, KR genialny i KS!
  Ocena JMP: 1/10
     
bziubzia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 12:28   

W pracy czuję się jak u siebie w domu :) wszystko trzeba szybko i sprawnie robić ogarniać to co do ogarnięcia no i przede wszystkim mieć motywację i chęci.Jak dla mnie praca w biedronce jest spoko.
 
     
~no_name_ona 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: Zagłebie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-30, 13:22   

U mnie na sklepie panuje zajebist.a atmosfera do czasu az Kr nie wpadnie i wszystkich zaczyna jechac ze syf brud itp, a co mozna zrobic w 3 osoby ktore ciagle na kasie siedza ... ;(
_________________
Co nas nie zabije to wzmocni ;)
  Ocena JMP: 7/10
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 16:39   

no_name_ona napisał/a:
U mnie na sklepie panuje zajebist.a atmosfera do czasu az Kr nie wpadnie i wszystkich zaczyna jechac ze syf brud itp, a co mozna zrobic w 3 osoby ktore ciagle na kasie siedza ...

Dać KR`owi miotłe lub maszynę, niech sprząta a nie jedzie na personel :bu:
 
     
Robak_ 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Piaseczno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-30, 19:28   

U nas tak było przez kilka tygodni dwie laski się zwolniły z dnia na dzień jedna rozwaliła sobie noge a chłopak nie przychodził nagminnie do pracy :em29:
Trzech pracowników na popołudnie wszyscy na kasie burdel na sklepie .Teraz się polepszyło bo przyszły 3 nowe osoby na szkolenie ale one wkrótce odejdą na nowo otwierany sklep i będzie to samo ;(
 
     
oszolom2


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-06, 20:24   

A ja zlożyłam wypowiedzenie i jestem szcześliwa .Może znajdą idiotow ,ktorzy będą tak zpapier**lać jak ja.Chyba że przejrzą na oczy.Ale to są szympansy, więc chyba nie.Przeczytajcie książke ;] korporacyjne zwierzę[/fade]
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2012-09-06, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-06, 20:30   

oszolom2 napisał/a:
Przeczytajcie książke ;] korporacyjne zwierzę


??
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-06, 23:25   

Ja tam zawsze śmieje się w twarz tym którzy mówią że w biedronce pracuje się źle, pokażcie mi firmę która w taki sposób przestrzega prawa pracy i bhp, pokażcie mi firma która płaci swoi pracownikom za każda nadminute, pokażcie mi firmę którą stać na to żeby dać wszystkim pracownikom 1000 zloty premii, bony, paczki, bilety, pokażcie mi firmę która inwestuje w szkolenia i daje możliwość awansu dzięki szybkiemu rozwojowi sieci sklepów. Nie pokażecie, bo takiej firmy w polsce nie ma.
Ja też czasem nie mam siły się ruszyć, bo na zmianie 3 kasjerów na kasie i ja sama na sklepie. Ale nie narzekam i nie wylewam swoich żali na forum, bo to w końcu moja praca za która dostaje godną zapłatę. A ci którzy narzekają że tak ciężko, niech sobie zrobią rachunek sumienia i policzą ile godzin spędzili bezczynnie siedząc w biurze, albo przedłużając siedzenie na kasie, rozmowy z koleżanka, albo czas spędzony na papierosie.
Niestety narzekanie to nasz sport narodowy, mamy to we krwi.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
ola2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-07, 07:38   

jagodak,
uwierz mi, że są firmy, gdzie pracuje się lepiej. Niestety nie podam Ci nazwy firmy, ale mój mąż za nadgodziny w tygodniu dostaje +50% stawki do każdej godziny, w soboty +100%, niedziele ma wolne. Każde minuty są rozliczane na korzyść pracownika, pracuje do 15.45, zaliczone ma do 16.00; bony na święta ma 2 razy w roku od 600zł na Wielkanoc, do 1000zł na Boże Narodzenie. Premia roczna,2500 brutto. Oczywiście pożyczki i zapomogi z ZFŚS, z tym, że zapomoga to 2200 netto. U nas na zapomogę się nie załapałam, bo za duży dochód, mąż bierze regularnie co rok.
Nie twierdzę, że u nas jest źle, bo gdyby było mi źle, po prostu zwolniłabym się, ale nie mów mi, że nigdzie nie ma lepiej, bo są jeszcze porządne firmy. Tylko trzeba mieć szczęście, by tam trafić.
  Ocena JMP: 4/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-07, 07:44   

ola2222, to jak takie kokosy zarabia to po co pracujesz w biedronie..
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
ola2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-07, 08:08   

DarkSide,
tak, jak napisałam, nie jest mi źle w Biedronce, mam spoko ekipę. Chodziło mi o to, że są też firmy, gdzie też przestrzega się BHP, są bony, świadczenia socjalne, rozliczane nadgodziny itp.
  Ocena JMP: 4/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-07, 08:41   

ola2222, aha ok to rozumie :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo