Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
caly etat
Autor Wiadomość
kozacka86

Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-08, 16:50   

Ogólnie to zależy od Kr jaki jest i wogóle. Jeśli masz dzieci możesz powiedziec że przez sprawy rodzinne( nie ma kto zostac z dzieckiem itp.) mam pytanko czy ty prosiłas o pełen etat? Bo u mnie ogólnie nie ma 3/4 etatu ze względu na to że jest mało kasjerów.
Tak jak mówie wszystko zależy od KR czy jest przychylny. Pewnie będziesz musiała napisac podanko dla Kr lub do kadr
 
     
Rosee 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Cze 2011
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-08, 16:54   

Zacznijmy od tego, że nie mam dzieci, ani swojej rodziny. Pracuję żeby zarobić na studia na które wybieram się od pażdziernika. Dlatego też nie mam zamiaru całego swojego czasu poświęcać tej firmie. O cały etat nie prosiłam. Jestem pracowita i zostało to docenione. Sam kr podsunął aneks kiedy nie było mnie w pracy. Dowiedziałam sie o tym następnego dnia.
 
     
kozacka86

Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-08, 17:07   

Z jednej storny wg mnie powinnaś sie cieszyc jak Cie ludzie doceniaja. Mozesz napisac podanie o zmniejszenie etatu albo poprostu z nim porozmawiac ze od pazdziernika wybierasz sie do szkoly i chcesz pracowac w biedronce ale bardziej pasowalo by ci 3/4 etatu gdyż bedziesz potrzebowala wolne na szkołe badz nauke. Spróbowac zawsze mozna
 
     
bryndza

Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-08, 21:01   

:) a ja od pierwszego dnia dostałam cały etet było super -po miesiącu dostałam urlop i jak wróciłam z urlopu to mam wrażenie że wymienili załogę niby ci sami a jednak nie bardzo :bu:
--ks chodzi jak rażony jego zastępcy też do nikogo gęby nie otwierać bo żle zapieprzam jak mały samochodzik jako jedyna gonie do kasy na dzwonki i jeszcze żle nawet jedna to mi się pytała dlaczego sobie tak daje pomiatać i mam problem bo namawiana jestem żeby powiedzieć rejonowemu ale nie chce donośic
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-08, 23:17   

bryndza, Ale co chcesz powiedziec rejoowemu ? ze chodzisz na kase na dzowniki ? u nas chodzi sie na dzwonki po kolei jak sie siedzi na kasie, zreszta 1,2,3,4 to itak siedza, wiec jedynie 5.6 chodzi.
Powiedz moze wiecej , jak tobą pomiataja?
 
     
bryndza

Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-09, 10:48   

ja siedze na 4 lub 5 u nas wszyscy lataja ale teoretycznie bo cały tamten tydzien to latałam ja i dopiero potem jak było dzwonione jeszcze raz to ruszały inne
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-09, 12:28   

nie mozecie sie dogadac, zeby ustalic jakas kolejnosc czy cos w tym stylu? jak tak strasznie Ci to dokucza, to nie lec na pierwszy dzwonek, daj innym sie "wykazac", bo troche to dziwne, ze chcesz poskarzyc sie rejonowemu, ze wypelniasz swoje obowiazki i obslugujesz klientow na kasie...
 
     
ddanonki87

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-09, 13:39   Co to znaczy 1.00 etatu?

Ja mam na umowie 1.00 etatu a powiedziano mi ze 3/4 co to znaczy dokladnie te 1.00 ?
 
     
#Eternity 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Cze 2011
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-09, 20:40   

mi dali aneks- CAŁY ETAT :em29:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo