Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubezpieczenie PZU
Autor Wiadomość
Milka353535 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2022
Posty: 6
Wysłany: 2023-04-18, 21:17   Ubezpieczenie PZU

Przepraszam jeśli umieszczam temat w złej kategorii, ale nie wiedziałam za bardzo gdzie. Ogólnie to nie oplacalam do tej pory dodatkowego ubezpieczenia, ale mój partner stracił pracę i z przyczyn o których nie chcę tu mówić nie może się zarejestrować w urzędzie pracy w związku z czym nie ma ubezpieczenia i zastanawiam się czy jeżeli wykupiłabym to ubezpieczenie i dopisała go to czy on normalnie będzie mógł korzystać wtedy z lekarzy na NFZ? Czy w tym ubezpieczeniu chodzi tylko o ubezpieczenie w razie np wypadku i odszkodowania? Z góry dziękuję za pomoc :-*
 
     
~Koszalinianin 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 30
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-19, 13:58   

Chodzi Ci o dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU? Takie ubezpieczenie nie obejmuje leczenia - to ubezpieczenie jest tylko od wypadków itp. zajrzyj w zakres ubezpieczenia to zobaczysz co ono tam ma. Żeby leczyć się na NFZ można wykupić samo ubezpieczenie w NFZ jest to wyliczane wg jakiegoś wzoru 7% ze średniej pensji krajowej czy coś takiego. Może też samodzielnie wykupić jakiś pakiet luxmed, medicover czy czegoś tam innego, ale dobrze by było wcześniej się rozejrzeć czy są jakieś placówki medyczne współpracujące z tymi podmiotami w Twoim mieście. Wujek google wszystko Ci powie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo