Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CZAS na POZEW ZBIOROWY !
Autor Wiadomość
lory7

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 23
Wysłany: 2012-11-09, 16:25   CZAS na POZEW ZBIOROWY !

Jeżeli zostałeś w ostatnim czasie zwolniony z Na skutek( Utraty zaufania przez Firmę JMP.)
Masz siłę stanąć i walczyć o SWOJE dobre imię Zapraszam do współpracy!!!
Piszcie do mnie na pw.
Jeżeli kogoś znacie,kto znalazł się w podobnej sytuacji proszę o kontakt!
Jeden nic nie zrobi w większości siła! :pociesza:
Nie pozwólcie sobie wmówić a tym bardziej uwierzyć w to że jesteście nic nie warci,
ze zaniechaliście swoich obowiązków!!!
Wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę jak ciężko pracujemy a jaką nagrodę za to ufundowała nam Firma JMP!!!
Nie traćcie czasu na żal trzeba działać!
 
     
~Affik65 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 54
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-09, 17:07   

3mam kciuki. Powodzenia
_________________
Chcialem dobrze- wyszlo jak zawsze.
  Ocena JMP: 5/10
     
kora.ra 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-09, 23:35   

i ja tez trzymam :) ja po ośmiu latach uciekłam z naszej firmy. ...pamietam i te lepsze i te gorsze czasy . jestem wdzięczna firmie za bony talony kolonnie i spotkania noworocze ;) ale ogromna radośc czuje widząc, że nowy pracodawca docenia moją prace ( nie wysokość p,l strat, humoru TK itp) i widzę na pasku płacowym pozycje premia uznaniowa -***,** :) nic to, że pensja mniejsza o kilka zł niz w bedronce ale na widok kierowniczki rejonu nie umieramy ze strachu, co miesięczy audyt nie prowadzi do nagan, ale jest rzetelnie przedstawiany tuż po przeprowdzonej kontroli. Tu tez są minusy też się narzeka, też nie wszystkim odpowiada praca...ale chyba więcej plusów i coraz więcej pracowników biedroki widzę w tej sieci.... pozdrawiam wszystkie biedroneczki ...nie dajcie sie
  Ocena JMP: 3/10
     
~kraft

Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2012-11-10, 10:32   

Chyba też muszę coś dopowiedzieć. Jestem ZA pozwem i oczywiście się dołączam. Prawnicy JMP znaleźli "fajny" pretekst do zwolnień, tak po prostu tracą zaufanie :bu: Większość "starych" pracowników tak pożegnało się z F-mą. Osobiście czuję nie złość, tylko żal, za to, że tak doceniają nasze poświęcenie i tyle lat oddanych Biedronie - dodam młodych lat. Straciliśmy tam zdrowie, oddaliśmy siebie, poświęcaliśmy się dla B..., - a teraz zadaję sobie pytanie: PO CO ?? Minęło pół roku od mojego zwolnienia i chyba mam teraz siły żeby walczyć. W końcu nie można tak traktować pracownika i osłaniać się prawnikami.
kara.ra też już pracuję w innej firmie i docenili moje umiejętności a przede wszystkim liczy się tam człowiek i jego zdanie. Przede wszystkim są rozmowy, konsultacje, pytania. Nie ukrywam, że chcę "dokopać" B... i dlatego wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie, a Zarząd JMP jak będzie dalej utrzymywał taką politykę kadrową, to życzę powodzenia !!!
 
     
cam25 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-10, 13:22   

kraft napisał/a:
Chyba też muszę coś dopowiedzieć. Jestem ZA pozwem i oczywiście się dołączam. Prawnicy JMP znaleźli "fajny" pretekst do zwolnień, tak po prostu tracą zaufanie :bu: Większość "starych" pracowników tak pożegnało się z F-mą. Osobiście czuję nie złość, tylko żal, za to, że tak doceniają nasze poświęcenie i tyle lat oddanych Biedronie - dodam młodych lat. Straciliśmy tam zdrowie, oddaliśmy siebie, poświęcaliśmy się dla B..., - a teraz zadaję sobie pytanie: PO CO ?? Minęło pół roku od mojego zwolnienia i chyba mam teraz siły żeby walczyć. W końcu nie można tak traktować pracownika i osłaniać się prawnikami.
kara.ra też już pracuję w innej firmie i docenili moje umiejętności a przede wszystkim liczy się tam człowiek i jego zdanie. Przede wszystkim są rozmowy, konsultacje, pytania. Nie ukrywam, że chcę "dokopać" B... i dlatego wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie, a Zarząd JMP jak będzie dalej utrzymywał taką politykę kadrową, to życzę powodzenia !!!


ja po ośmiu latach uciekłem z naszej firmy. ...pamietam i te lepsze i te gorsze czasy . jestem wdzięczny firmie za bony i spotkania noworocze oraz nawet nagrodę za najlepsze wyniki sklepu. Ale po 2 lata bez Biedronki jestem innym człowiekiem znów mam chęci do życia , lepsze zdrowie a pracuje tez w handlu. Obecny pracodawca potrafi docenić zmotywować pracownika. Teraz jak bym miał wybierać Biedronka a Tesco wybieram bez słowa Tesco choć może mniej zarabiam ale czuje sie wolnym człowiekiem a nie niewolnikiem. i jeszcze jedno jestem pewny ze po wyjściu z pracy do domu żaden przełozony nie wjedzie do mnie do domu bo nie odbierałem od niego tel.Obecnej firmie przełożeni potrafią uszanować moj wolny czas
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-10, 22:09   

a ja tu zostanę na złość mojej kr ;) ko:) pani S. i regionalnej kierowniczce kadrowej .........a niech się wściekają ;) co do sądów pewnie JMp spotka ta przyjemność z mojej skromnej strony niebawem wkrótce.......
 
     
lory7

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-21, 10:14   Przenieśmy się na to forum i piszmy ile wlezie!

https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=1687 :boks:
 
     
SW_BIEDRONKA


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 5
Skąd: Olsztyn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-02, 12:37   Pozew zbiorowy

Wszystkich byłych i teraźniejszych pracowników serdecznie zapraszamy do zgłaszania się w sprawie pozwu zbiorowego. więcej informacji

https://www.stowarzyszeni...ent/view/59/98/


Zarząd Stowarzyszenie
Stop Wyzyskowi Biedronka
_________________
"STOWARZYSZENIE STOP WYZYSKOWI - BIEDRONKA"
!!! NIE DAJMY SIĘ BIEDRONCE !!!
  Konto: OFICJALNE - STOWARZYSZENIE STOP WYZYSKOWI BIEDRONKA
     
Solarrr994 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-21, 06:10   

Witam jestem tu dluzszy czas czy jest możliwość porozmawiania z adminem przez kontakt telefoniczny? Sprawa jest dość ciężką.Pozdrawiam jak to to wyślę mail z nr tel..
 
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-21, 08:39   

https://www.stowarzyszeni...ent/view/59/98/ ta strona nie działa co to spam bot
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo