Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca jako kierownik sklepu w Biedronce
Autor Wiadomość
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2022-08-26, 20:30   

Bartosz napisał/a:
Pewnie pyta dlatego że istnieje ku temu forum i chciałby usłyszeć odpowiedź, która może i jest subiektywna, ale nadal bardzo blisko prawdy i to prosto z frontu gdzie usłyszy opinie zaczerpnięte z doświadczenia, zamiast z medialnych naszpicowanych reklam na których praca przedstawiona jest w cudnych kolorach. Poza tym, jakie znaczenie ma brak odpowiedzi od kierownika? "stanowisko" na forum jest bardzo względne i nie wszyscy kierownicy chcą się ujawniać, a większość pracowników doskonale wie jak wygląda praca kierownika, dlatego nie widze tutaj sensu dyskryminacji zasadności pytania i uzyskanych odpowiedzi...


Uwaga:
@Larrikol, napisała tutaj obszerną odpowiedź skierowaną do mojej wypowiedzi. Stwierdziła że jestem w dużym błędzie pisząc "większość pracowników wie jak wygląda praca kierownika", bo według @Larrikol "większość pracowników" siedzi na dupie, zazdrości i narzeka, a już tym bardziej nie ogarnia stanowiska jakim jest kierownik sklepu...


Napisałem odpowiedź poniżej, a ona przeczytała moją odpowiedź i usunęła własny wcześniej napisany post.
Dlatego nie będzie dłużej moderatorem na forum.


@Larrikol, Pisząc "większość pracowników wie jak wygląda praca kierownika" miałem na myśli inteligentnych pracowników Biedronki i zakładam, że większość z nich to inteligentni ludzie którzy interesują się pracą w pracy, przez co rozumieją na czym polega rola każdego pracownika. Masz dość negatywną opinie o pracownikach sugerując, że nie są wstanie zrozumieć pracy na wyższym stanowisku...
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2022-08-29, 17:48   

Wiesz co Bartek... Po pierwsze to swój post usunęłam zanim odpowiedziałeś. Usunęłam, bo stwierdziłam, że nie chce brać udziału w tej dyskusji, a nie dlatego, że cos tam napisałeś... Oczywiście masz możliwość zacytowania mojej wypowiedzi, bo masz dostęp do usuniętych postów...
Po drugie, trochę się zapędziłeś i skłamałeś... ja nie napisałam, że większość pracowników siedzi na dupie i zazdrości i w życiu nie napisałabym, że w firmie, w której jest zapierdol i cudem idziesz na przerwę, ktokolwiek siedzi na dupie. Ja doskonale jeszcze pamiętam jak się pracuje w Biedronce. Po co to robisz?

Po trzecie - sens mojej wypowiedzi był tylko taki, że wiekszość pracowników nie ma pojęcia o tym, co na co dzień robi kierownik, bo z wiekszościa rzeczy zwyczajnie nie ma do czynienia, bo nie leży to w ich zakresie obowiązków, ale często pozwala sobie na ocenę tej pracy (niejednokrotnie negatywną)

W życiu nie spodziewąłabym się, że doczekam sie tak zakłamanej wycieczki osobistej z Twojej strony... Porażka Bartek. Pomyśl, co robisz...




[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2022-08-29, 22:45 ]

Gdybym miał możliwość przywrócenia lub choćby zacytowania posta, który usunęłaś dokładnie 4min. po mojej odpowiedzi, to bym to zrobił zamiast zdawać się na pamięć z interpretacji.

Zacytowałaś "większość pracowników wie jak wygląda praca kierownika" skupiając sens wypowiedzi na bardzo negatywnym porównaniu "większości pracowników" względem własnej opinii. Dlatego moja odpowiedź wyglada tak jak wygląda powyżej.
Szkoda, że postanowiłaś usunąć posta po mojej odpowiedzi, jest mi to bardzo nie na rękę, bo możesz bezkarnie stwierdzić że kłamie, a ja nie mogę przytoczyć kompletnej treści w dowód obrony, a jedynie własną interpretację...

PS: Larrikol, wysłała mi wiadomość prywatną aby usunąć jej konto...
 
     
decniety 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 23 Sie 2022
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-08-29, 20:59   

Nie ma co się kłócić. Rozumiem, że wszystko zależy od tego z kim się pracuje. Jednak nie chodziło mi o atmosferę w pracy, a bardziej o obowiązki bo o tych słyszałem różne opinie. Jeden napisze, że bez problemu godzi pracę z rodziną i z hobby, a drugi mówi, że musi pracować 24 na dobę. Nie mówiąć o tym, że często mam wrażenie, że albo nie ma zastępców kierowników w tych sklepach (patrząc na opinie) albo oni nic nie robią i wszystko spada na kierowników.
 
     
Debesciak
[Usunięty]

Wysłany: 2022-08-29, 21:09   

Są kierownicy co pracuja, a sa kierownicy co pasożytują na zespole.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-08-29, 21:57   

decniety, kompletnie nie masz wiedzy o funkcjonowaniu BIEDRONKI.
''Nie mówiąć o tym, że często mam wrażenie, że albo nie ma zastępców kierowników w tych sklepach (patrząc na opinie) albo oni nic nie robią i wszystko spada na kierowników.''
TO ABSOLUTNY NONSENS KS bez ZKS nie da sobie rady choćby był geniuszem. W Biedrze w odróżnieniu. od innych sklepów KS zasuwa jak nikt inny. Mam doświadczenie z dwóch sklepów / staż 3 lata/ i wiem że kierownik zrobi na sklepie to co każdy pracownik i jeszcze ma swoje obowiązki. Nieraz byłam na sklepie tylko z KS/kilka godzin /
_________________
cvb83
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo