Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
INFLACJA, WYNAGRODZENIE - WAlKA O LEPESZE ZAROBKI

O ile Biedronka podniesie wynagrodzenie?
do 3700 na start!
42%
[ 39 ]
do 4000 na start
20%
[ 19 ]
wyrówna z Lidlem 4200 - 5200
17%
[ 16 ]
wyrówna z Kaufland 4200 - 4800
3%
[ 3 ]
podniesie ponad 4200 i przebije konkurencje!
15%
[ 14 ]
Głosowań: 89
Wszystkich Głosów: 91

Autor Wiadomość
~agadz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 03 Lip 2022
Posty: 27
Skąd: ostrołeka
1 UP 2 DOWN
Wysłany: 2023-04-13, 09:43   

brodacz1989 napisał/a:
agadz, wywołałaś mnie do tablicy kilka postów wyżej i jeszcze pretensje że się udzielam. Spoko nie mam z tym problemu.
Ja mam porównanie więc wiem że dla mnie ( moje zdanie i moja opinia ) biedronka płaci słabo na tle Lidla i tyle.
Benefit a i owszem ciekawszy w jmp ale tu dalej podkreślę i odniose się do swojego stanowiska mam wartość dodana w postaci brak opłat za paliwo ( w moim wypadku to jakieś 2000 zł miesięcznie a znam takich co i 10 tys km miesięcznie ganiają )
W kilku tematach na tej grupie pisałem i nie zmieniam zdania że jak sobie ułożysz sklep tak w nim będziesz pracować. I tak wypracowywać premie itd
Wyrwane z kontekstu opinia nie świadczy o tym że cała firma taka jest i w drugą stronę Twoja osoba która oczekuje czegoś na podstawie cyfr które wyczytała w Internecie nie uwzględniając masy innych kosztów z tym związanych nie burzy m wizerunku wszystkich osób tu się udzielających.
Inflacja dotyczy wszystkich. Nie ważne jaka branża. I czy nam się to podoba czy nie musimy zagryźć zęby i przeczekać ten okres poprzez oszczędzanie. I zrównoważone zakupy czy to spożywali czy czegoś innego.
Dobre merytoryczne zarządzanie i analiza w sklepie pozwoli Wam wypracowywać premie i dostawać większe pieniądze jeśli tego chcecie. Ale mówię to w swoim imieniu. Codziennie tak się organizuje żeby nikomu nie uciąć etatów baa a nawet zatrudnić kolejne etaty by praca szła lepiej.
Całego świata nie zmienisz ale możesz zacząć od siebie i od swojego sklepu. Jak w końcu to do Ciebie dotrze to i wyniki się pojawia


Wiem jak działa karta paliwowa ,bo syn jeździ we flocie dla dużej firmy od napojów ,co ciekawe ta firma nie ma swoich samochodów tylko wypożycza je w innej firmie z Warszawy.
Po za godzinami pracy nakręcić bonus na swoje konto na 2tys to trzeba mieć chyba licznik uszkodzony w samchodzie

Ż czego wynikają te wartości dodane u ciebie ? Dopłacają wam za jazdę w godzinach pracy ?
Czy ten co ma 10 tys. km miesięcznie naganiane, to po za pracą mieszka w samochodzie czy jak ?
Na te twoje 2 tys. to tez musisz jakieś dodatkowe 30-40 godzin rozpisać na dojazdy do pracy ,tak ?To dodatkowy tydzień pracy miesięcznie w aucie ?
Bo karta na paliwo i GPS w aucie chyba nie pozwala na wycieczki w weekend służbowym autem na koszt pracodawcy ?

Myślę ze nawet pracownicy Lida obecni tu w wielkiej ilości będą zainteresowani wytłumaczeniem tego super dodatku do zarobków
Jak byś nie miał tego dodatku to opłacałoby ci się się do pracy w Lidl jeździć ,czy już nie bardzo ?


Dawaj jedna rubrykę z Pitu rocznego ,wiesz która ,a ja wrzucę swoją i wtedy pogadamy o różnicach w zarobkach i z czego wynikają. Pomijając ze ja jestem tylko Kier. , a Ty Manag.

Lidl musi naprawdę mieć problem z pracownikami ,ze po wszystkich forach nagania na swoje sute wynagrodzenia (o których jeśli chodzi o faktyczna wartość - cisza )a później następuje zderzenie z rzeczywistością

Chcecie pogadać o podwyżkach w Biedronce zapraszam do tego działu
Chcecie pisać nowe Bajki z mchu i paproci, to do nowego działu zapraszam

A te zdania :
"I czy nam się to podoba czy nie musimy zagryźć zęby i przeczekać ten okres poprzez oszczędzanie. "
"Dobre merytoryczne zarządzanie i analiza w sklepie pozwoli Wam wypracowywać premie i dostawać większe pieniądze jeśli tego chcecie. "

No to drugi premier Morawiecki nam się objawił
Takie głodne kawałki to możesz wrzucić zarządowi na zebraniu, jak będziesz się z nimi widział

Zarzadzanie 2-3 pracownikami na zmianie ,ahhahhahha ,ale się uśmiałam, po same pachy
Jeszcze dopisz ze analizę mogę zrobić w wolnej chwili ,miedzy paletami. I zagryzanie zębów z biedy ,to mi się zostało .

Kiedy spółka 3 mld zysku netto na czysto wyprowadza, ja mam oszczędzać na chlebie i mleku dla dzieci , niesamowita historia

Sorry. ale z daleka pachniesz biurowcem

ps

Dawaj rubrykę z PIT z data za zeszły rok ,żeby pomyłek nie było
Skoro wasze wynagrodzenie są takie jawne i co trzy miesiące drukowane ,to chyba nie będzie problem i sobie policzę ile tracę rocznie ,nie będąc byle kim w LIDLU (prawda Miecia ?? )
_________________
aktywna biedronistka
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322
0 UP 2 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2023-04-13, 10:26   

No nie dziwota że niektóre sklepy tak wyglądają, jak zarządzają nimi tacy mędrcy z Ostrołęki... Nawet nie potrafiący czytać ze zrozumieniem co kolega wcześniej napisał. Zamiast liczyć ile to firma miliardów Ci ukradła weź sklep ogarnij, to może premię dostaniesz...
  Ocena JMP: 7/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-13, 10:45   

agadz, naprawdę czytaj ze zrozumieniem . Jak pisze nielimitowane to i codzienne jak starczy mi doby mogę być nad morzem i z powrotem. Brak GPS. Brak kontroli ! Auto do użytku prywatnego. Tak daje to firma. Nie będę tu się rozwodził nad tym skąd po co i dlaczego. Jest tak i tyle. Nie chcesz nie wierz.
Do premiera proszę mnie nie porównywać. Bo dzieciom nie będę wpajał teorii że pracodawca zły tylko uczył ich rozsądnego dysponowania pieniędzmi bo nie ważne kto będzie rządził warto uczyć się dobrych praktyk.
Z biurem mam tyle wspólnego jak raz w miesiącu jadę na zebranie. Pracuje na sklepie. Swoim sklepie raz lepiej raz gorzej ale do przodu.
A resztę zostawię dla siebie bo i tak nie rozumiesz to co się pisze.
Dodam jeszcze że nie dostałem stanowiska za ładne oczy tylko ciężką pracę i łeb na karku

https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=5128&postdays=0&postorder=asc&start=0
Tu jest wątek . Mam najwyższą bez względu na obroty itd. Policz sobie ile netto i porównaj.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2023-04-13, 11:01   

A druga kwestia, to wydaje mi się że niedawno miałaś w sygnaturce ZKS. Bardzo dziwne że awansowano na kierownika osobę która cały czas obniża morale załogi. Bo nie wydaje mi się że co innego mówisz kasjerom i zastępcom niż nam na forum.
  Ocena JMP: 7/10
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-13, 11:09   

Waffen77 napisał/a:
A druga kwestia, to wydaje mi się że niedawno miałaś w sygnaturce ZKS. Bardzo dziwne że awansowano na kierownika osobę która cały czas obniża morale załogi. Bo nie wydaje mi się że co innego mówisz kasjerom i zastępcom niż nam na forum.


A nie zauwżyłes że firma zatrudnia teraz coraz wiecej osób nie kompetentnych, byle tylko załatać dziury. Sa to osoby nawet nie majace w ogóle związku z firma a tym bardziej branżą spożywcza ....
Efekt

Zwalniaja sie po tygodniu, miesiącu,

Co do koleżanki wyżej...
Za bardzo jestes zapatrzona w firmę.....
I tak firma zarabia miliardy a Nam daje ochłapy
Po 10 latach pracy mam 3650 brutto , a najniższa srednia krajowa jest tylko troche mniejsza .....
Te wszystkie premie i dodatki jest tylko po to żeby na jakis czas zamydlić oczy jaka ta firma jest hojna, a tak naprawde to sa dodatki które powiniśmy dostac bo nam sie naleza.
 
     
~agadz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 03 Lip 2022
Posty: 27
Skąd: ostrołeka
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-13, 11:46   

Waffen77 napisał/a:
A druga kwestia, to wydaje mi się że niedawno miałaś w sygnaturce ZKS. Bardzo dziwne że awansowano na kierownika osobę która cały czas obniża morale załogi. Bo nie wydaje mi się że co innego mówisz kasjerom i zastępcom niż nam na forum.



Awansowano na kierownika człowieka który stoi murem za swoja załogą i nie każe im sp...dzielać do Lidla tylko pracować w pocie czoła za godziwe pieniądze obiecując ze będzie lepiej
I TYLKO mówi żeby upominali się o swoje, czego wy SWIADOMIE nie chcecie zrozumieć

W w/w wątku sam podnosisz temat ze miedzy nami a Lidlem nie ma żadnej różnicy w zarobkach
Waffen77 napisał/a:
Nie opowiadaj głupot. Między Lidlem u nas a nami nie ma ŻADNEJ różnicy w zarobkach. A wygląd sklepu... Zajedź do Lidla w Zakopanem albo N.Targu i potem porównuj.


i atakujesz mnie ze śmiem upominać się o swoje
dziwne, albo wręcz nienormalne

Ja obniżam morale , czy kolega który opowiada jak w konkurencyjnej firmie dali mu paliwo bez limitu i dwa razy wyższe zarobki :muhaha: ?
Jakieś odniesienie do porównania PIT ?

Śmiem twierdzić ze to wy obniżacie morale pracowników ,a nie ja
Jak się was czyta....to aż mi się chce pracować w Biedronce za te marne grosze

[ Dodano: 2023-04-13, 11:48 ]
miecia napisał/a:
Waffen77 napisał/a:
A druga kwestia, to wydaje mi się że niedawno miałaś w sygnaturce ZKS. Bardzo dziwne że awansowano na kierownika osobę która cały czas obniża morale załogi. Bo nie wydaje mi się że co innego mówisz kasjerom i zastępcom niż nam na forum.


A nie zauwżyłes że firma zatrudnia teraz coraz wiecej osób nie kompetentnych, byle tylko załatać dziury. Sa to osoby nawet nie majace w ogóle związku z firma a tym bardziej branżą spożywcza ....
Efekt

Zwalniaja sie po tygodniu, miesiącu,

Co do koleżanki wyżej...
Za bardzo jestes zapatrzona w firmę.....
I tak firma zarabia miliardy a Nam daje ochłapy
Po 10 latach pracy mam 3650 brutto , a najniższa srednia krajowa jest tylko troche mniejsza .....
Te wszystkie premie i dodatki jest tylko po to żeby na jakis czas zamydlić oczy jaka ta firma jest hojna, a tak naprawde to sa dodatki które powiniśmy dostac bo nam sie naleza.




I o tym cały czas piszę ,ze należy to zmienić w Biedronce ,nie w Lidlu
może będzie jakiś jeszcze kompromis z Tobą w rozmowie ,zobaczymy
_________________
aktywna biedronistka
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-14, 07:52   

agadz, od pisania tu na forum nic się nie zmieni.
Związki zawodowe które we firmie są jakoś nie potrafią się dogadać i efektów brak.
Demotywuje ? Skądże. Takie coś jak znajomość rynku i konkurencji może mieć wpływ na rozmowy odnośnie podwyżek. Tylko trzeba to wiedzieć i umieć wykorzystać.
W handlu zawsze było i jest ciężko. Od lat te same problemy.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~agadz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 03 Lip 2022
Posty: 27
Skąd: ostrołeka
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-14, 10:18   

brodacz1989 napisał/a:
agadz, od pisania tu na forum nic się nie zmieni.
Związki zawodowe które we firmie są jakoś nie potrafią się dogadać i efektów brak.
Demotywuje ? Skądże. Takie coś jak znajomość rynku i konkurencji może mieć wpływ na rozmowy odnośnie podwyżek. Tylko trzeba to wiedzieć i umieć wykorzystać.
W handlu zawsze było i jest ciężko. Od lat te same problemy.


Cześć

"od pisania tu na forum nic się nie zmieni"
Jeśli dodatek w nicku 1989 to data urodzin ,to jesteś prawie w wieku mojego syna(bez żadnej urazy ) i możesz nie pamiętać czasów kiedy kilka tysięcy ludzi wpływało na cały rząd i podwyżki płac, a nie na 1 właściciela sklepów ,wiec pozwól ze będę innego zdania i uważam ze zasięg ogólnopolski tego forum daje bardzo dużo. Nie bez przyczyny starano się wyciszyć na siłę admina i cale forum

"Związki zawodowe które we firmie są jakoś nie potrafią się dogadać i efektów brak. "
Fakt ,słabe są i tyle

"Demotywuje ? Skądże. Takie coś jak znajomość rynku i konkurencji może mieć wpływ na rozmowy odnośnie podwyżek. "

Jeśli Ty nie demotywujesz opowieściami jak to w Lidlu jest fantastycznie ,to ja tym bardziej prosząc o godną płace ,a co krok insynuuje mi się ,ze jestem od roboty a nie od stawiania trudnych pytań i mam siedzieć cicho.
Jeśli piszemy o plusach pracy w firmie Lidl dodajmy tez minusy
Bardzo się cieszę ze dostałeś super auto z kartą bez limitu i dobra kasę na start
Ale przedstawiasz to w takiej formie ,ze wystarczy zmienić pracę i złoto płynie do kieszeni ,a moim zdaniem tak nie jest .I sytuacja jest taka ze ludzie błąkają się od firmy do firmy licząc na poprawę swojej sytuacji finansowej, a to nie tędy droga .
Moje MOTTO - Zostań i walcz o swoje ,bo jest duży zapas (ZYSK NETTO ) i oszczędzać powinien właściciel firmy na stratach , na bezsensownych procedurach ,na utrzymaniu stałej kadry ,a nie wywalaniu kasy w błoto szkoląc co chwila nowych pracowników .


"Tylko trzeba to wiedzieć i umieć wykorzystać.
W handlu zawsze było i jest ciężko. Od lat te same problemy."


Twoje słowa :

"I czy nam się to podoba czy nie musimy zagryźć zęby i przeczekać ten okres poprzez oszczędzanie. "
"Dobre merytoryczne zarządzanie i analiza w sklepie pozwoli Wam wypracowywać premie i dostawać większe pieniądze jeśli tego chcecie. "


nijak się mają do informacji ogólnodostępnych na "forum Lidla ", które pomijasz w swoich wywodach o plusach pracy w Lidlu i merytorycznym zarzadzaniu


"Praca w lidlu jest pracą dla idiotów którzy wierzą w korporacyjne pieprzenie i będą chcieli się dla nich "zabić" a ponadto nie mają życia prywatnego - nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz do domu -tak tak umowy są skonstruowane, że podpisując umowę o pracę masz zapłacone za 34 nadgodziny( dotyczy managera jak i zks) i zawsze wielcy panie i panowie krs coś ci wynajdą abyś nie wyszedł do domu. Brak jakiegokolwiek szacunku dla czasu wolnego człowieka nikt się nawet nie spyta czy możesz zostać czy nie masz planów - masz zostać i dopóki nie zrobisz tego co Ci zadano nie możesz wyjść. Przez rok czasu pracy poznałem takich idiotów co potrafią się wybić z pracy i pracować za darmo albo przyjść na dniu wolnym - najważniejsze żeby wyszła "wydajność" szok jak trzeba mieć łeb sprany..... "
https://pl.indeed.com/cmp/Lidl/reviews

Oczywiście napiszesz ze tzw "forum Lidla "to pojedyncze ,rozżalone ,zwolnione z pracy jednostki ,ale przejrzałam kilka stron i ja swoje wnioski mam ,które niejako pokrywają się z tym co słyszę od znajomych z tej sieci.

I pokrywa się to z tym ,co pisałeś wcześniej , ze niektórzy z was robią 10 tys. km w miesiąc..... 140 godzin za kółkiem ,gdzie zawodowy kierowca robi miesięcznie max 200
Ja z racji rodziny ,domu i kilku zwierzaków mam inne priorytety na spędzanie wolnego czasu

I naprawdę nie od mojej ciężkiej pracy ,mobilności i zarzadzania sklepem zależy moja premia niestety ,ale to już powinieneś wiedzieć ,jeśli pracowałeś w tej firmie

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów
_________________
aktywna biedronistka
 
     
~Malacay 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 35
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-14, 14:02   

agadz napisał/a:

I naprawdę nie od mojej ciężkiej pracy ,mobilności i zarzadzania sklepem zależy moja premia niestety ,ale to już powinieneś wiedzieć ,jeśli pracowałeś w tej firmie


Nic dodać nic ująć.

Zarząd i tak ustala co chce. Nieraz na nic nasza ciężka praca.
 
     
Alarana 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 10 Gru 2017
Posty: 9
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-14, 14:42   

agadz napisał/a:
"Związki zawodowe które we firmie są jakoś nie potrafią się dogadać i efektów brak. "
Fakt ,słabe są i tyle

Związki zawodowe były skuteczne do czasu gdy powstały nowe związki firmowe pod przewodnictwem dyrektorstwa firmy o nazwie "związki Biedronka", a prawo związkowe działa tak że żeby coś przeprowadzić w firmie legalnie za pośrednictwem związków to wszystkie związki muszą obrać to samo stanowisko... więc związki same w sobie nie są aż tak winne jak można przypuszczać mimo że faktycznie nie są skuteczne i szkoda na nich kasy
agadz napisał/a:
I naprawdę nie od mojej ciężkiej pracy ,mobilności i zarzadzania sklepem zależy moja premia niestety ,ale to już powinieneś wiedzieć ,jeśli pracowałeś w tej firmie

Premia w Biedronce to mit nie warto się starać bo nie jest zależna od nas, a firma próbuje wszystkim wmówić że to my pracujemy na premie... kłamstwo!!!
  Ocena JMP: 6/10
     
~Malacay 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 35
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-14, 14:48   

Alarana napisał/a:
agadz napisał/a:
"Związki zawodowe które we firmie są jakoś nie potrafią się dogadać i efektów brak. "
Fakt ,słabe są i tyle

Związki zawodowe były skuteczne do czasu gdy powstały nowe związki firmowe pod przewodnictwem dyrektorstwa firmy o nazwie "związki Biedronka", a prawo związkowe działa tak że żeby coś przeprowadzić w firmie legalnie za pośrednictwem związków to wszystkie związki muszą obrać to samo stanowisko... więc związki same w sobie nie są aż tak winne jak można przypuszczać mimo że faktycznie nie są skuteczne i szkoda na nich kasy
agadz napisał/a:
I naprawdę nie od mojej ciężkiej pracy ,mobilności i zarzadzania sklepem zależy moja premia niestety ,ale to już powinieneś wiedzieć ,jeśli pracowałeś w tej firmie

Premia w Biedronce to mit nie warto się starać bo nie jest zależna od nas, a firma próbuje wszystkim wmówić że to my pracujemy na premie... kłamstwo!!!


Związki pod przewodnictwem firmy czy to legalne?
 
     
Kandi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lip 2022
Posty: 20
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-14, 18:34   

Malacay napisał/a:
Związki pod przewodnictwem firmy czy to legalne?

Legalność nie ma znaczenia... ważne że skuteczne.. nielegalne działania firmy na końcu zostaną zmienione na pomówienie lub legalny bieg wydarzeń, a stos firmowych procedur pracy bardzo ułatwia to zadanie. Pewnie chodzi o to, że w związkach Biedronki zasiada dyrektorstwo w zarządzie i to jest legalne, ale wiadomo jaki ma cel.. nasz pracodawca to cwaniak, a my nabijamy mu portfel do jeszcze większego cwaniakowania i jako pracownicy powinniśmy zareagować żeby przestał nas dymać na durnych procedurach, premii i niskiej wypłacie. Nasza praca zasługuje na lepsze podejście do pracownika, na lepsze traktowanie i śmieszą mnie głosy żeby zmienić pracę zamiast zawalczyć o swoje. Zmiana pracy to jedna z najprostszych i najszybszych dróg do lepszej pracy, ale też jest to najbardziej ryzykowna droga przez którą całe życie może się posypać przy braku płynności finansowej. Ja zmieniłem Lidla na Biedronkę i żałuję bo jest więcej stresu i jak się okazuje mniej wynagrodzenia... ot życiowy i dotkliwy błąd
  Ocena JMP: 4/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2023-04-15, 00:39   

agadz napisał/a:
Jak spaczone musicie mieć życie ,żeby się pakować na forum biedronki pracując w jakimś super biznesie w którym zarabiacie dużo więcej jak twierdzicie

To jest jakaś forma dowartościowania się ?
Wszyscy qrwa najmądrzejsi , jakie to oni prace poznajdowali ,a jak zapytasz to gdzie się zatrzymałaś koleżanko/kolego i ile tam zarabiasz to się okazuje , ze tajemnica i jedyne co potraficie powiedzieć to ze macie lepiej
A potem okazuje się ze wylądowaliście w jakim konkurencyjnym markecie ,zaiwaniacie ze stawką o 100 zł wyższa na miesiąc i jedynym celem waszych wpisów tutaj jest pilnowanie ,żeby nam się nie poprawiło bo inaczej pluć sobie w brodę będziecie , ze prace zmieniliście

Powiem krótko -spierd...ć dziady kalwaryjskie ode mnie z tymi waszymi poradami :kill:


ps

180 km to ja mogłam się przenieść do innej pracy jak miałam 22 lata i wiatr we włosach
teraz mam dom ,dzieci ,chorych rodziców ,dwa psy ,trzy koty i 30 kg bagażu życiowego

to mogłaś pomyśleć o swojej przyszłości jak miałaś te 22 lata i wiatr we włosach a nie teraz narzekać że masz tyle przeciwności.
Może i jestem dziadem kalwaryjskim ale nie muszę zapierdalać jak dzika świnia w pocie czoła rozkładając palety albo użerać się z dziwnymi klientami a powiem ci że hajs mam większy niż w biedzie wyciągałem nawet ze wszystkimi premiami kierowniczymi..
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~agadz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 03 Lip 2022
Posty: 27
Skąd: ostrołeka
6 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-15, 18:44   

Włodarz napisał/a:
agadz napisał/a:
Jak spaczone musicie mieć życie ,żeby się pakować na forum biedronki pracując w jakimś super biznesie w którym zarabiacie dużo więcej jak twierdzicie

To jest jakaś forma dowartościowania się ?
Wszyscy qrwa najmądrzejsi , jakie to oni prace poznajdowali ,a jak zapytasz to gdzie się zatrzymałaś koleżanko/kolego i ile tam zarabiasz to się okazuje , ze tajemnica i jedyne co potraficie powiedzieć to ze macie lepiej
A potem okazuje się ze wylądowaliście w jakim konkurencyjnym markecie ,zaiwaniacie ze stawką o 100 zł wyższa na miesiąc i jedynym celem waszych wpisów tutaj jest pilnowanie ,żeby nam się nie poprawiło bo inaczej pluć sobie w brodę będziecie , ze prace zmieniliście

Powiem krótko -spierd...ć dziady kalwaryjskie ode mnie z tymi waszymi poradami :kill:


ps

180 km to ja mogłam się przenieść do innej pracy jak miałam 22 lata i wiatr we włosach
teraz mam dom ,dzieci ,chorych rodziców ,dwa psy ,trzy koty i 30 kg bagażu życiowego

to mogłaś pomyśleć o swojej przyszłości jak miałaś te 22 lata i wiatr we włosach a nie teraz narzekać że masz tyle przeciwności.
Może i jestem dziadem kalwaryjskim ale nie muszę zapierdalać jak dzika świnia w pocie czoła rozkładając palety albo użerać się z dziwnymi klientami a powiem ci że hajs mam większy niż w biedzie wyciągałem nawet ze wszystkimi premiami kierowniczymi..



Włodarz napisał/a:
Motyw przewodni

Czas najwyższy odejść z firmy. 5 lat jako kierownik sklepu mi wystarczają. To co się dzieje w tym roku w firmie tak mnie zdemotywowało do dalszej pracy że podjąłem decyzję o zmianie warunków pracy, mam nadzieję na lepsze :)




[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2022-10-04, 19:59 ]
Powodzenia! :beer2:



To ze Ty 5 lat dochodziłeś do tego ,ze trzeba " zapierdalać jak dzika świnia w pocie czoła rozkładając palety albo użerać się z dziwnymi klientami"
nie znaczy ,ze ja w wieku 22 lat pracowałam w Biedronce i poświeciłam jej całe życie .
Zresztą nigdzie nie narzekałam na ciężką pracę ,tylko na nieadekwatne wynagrodzenie za ciężką pracę. CZEGO NIE ROZUMIESZ ??? :-!

Zielonego pojęcia (najwyraźniej )nie masz ,jak wyglądała praca kierownika na sklepie 30 lat temu ,wiec nie dawaj mi rad co mogłam a czego nie , mając 22 lata .
Świadomie wybrałam swój zawód i nie żałuje, w odróżnieniu od Ciebie lubię prace z dziwnymi klientami

Zmieniłeś prace kilka miesięcy temu i już jesteś następnym specjalistą ,który rzeczowo "doradza zmianę pracy " , bez żadnych konkretów
Co z tego ze zmieniłeś prace i masz większe uposażanie niz w Biedrze ,jeśli mieszkasz teraz np w większym miesicie i Twoje koszty wzrosły dwukrotnie ,albo dojeżdżasz godzinę do roboty na co mnie nie stać przy natłoku obowiązków domowych

Nie bierz tego dziada kalwaryjskiego(Żebrak wędrujący od kościoła do kościoła i tak mi się kojarzą wszyscy kolaże krążący od sklepu do sklepu ,już tak mam ) tak dosłownie do siebie ,ale mierzi mnie już tłumaczenie 60 raz ,ze zmiana pracy mnie nie interesuje ,chce zarabiać adekwatne pieniądze do włożonej pracy ,co mi uroczyście zapewniał rekruter i przez jakiś okres nawet tak było ,naprawdę byłam zadowolona z zarobków na tle konkurencji .


Moje zarobki wzrosły w ciągu ostatnich 3 lat o jakieś 30 % (no niech tam ) a powinny o 60 % zgodnie z obwiązującymi cenami wszystkiego obecnie w Polsce . Co jest niezrozumiałe ???
CYTUJE NA PRZYKŁADZIE KASJERA Z DOSTEPNYCH WSZĘDZIE ZRÓDEŁ (moja pensja urosła rosła nawet mniej )
"
Sprzedawców-kasjerów ze stażem trzech lat pracy, wysokość miesięcznych zarobków od stycznia 2020 roku wyniesie od 3200 zł w mniejszych miejscowościach do 3650 zł brutto w największych miastach.
W 2023 r sprzedawca-kasjer, rozpoczynający pracę w Biedronce zarobi od 3950 zł do 4300 zł brutto, a jeśli ma staż powyżej 3 lat może liczyć na zarobki w wysokości od 4100 zł do 4550 zł brutto "

jest 30 % ? no jest

Teraz Koszyk Zakupów z "dla handlu " (nie ten z doopy ,z portalu rządowego ,gdzie liczą mydło i powidło )


Z 266 zł na 400 zł to ile jest % w górę ??
Jest 50 % ???
?


Teoretycznie z racji coraz większych obowiązków i okrojonej kadry ,pracownik ,każdy pracownik powinien się rozwijać finansowo a nie zwijać ,tak ??
Tyle teorii ,a co miesiąc TRACĘ jakieś 700 zł netto(na rękę ) w porównaniu do czasu kiedy podpisałam umowę .

CZY JA PISZĘ JAKIMS SZYFREM QRWA MAĆ ,CZY SWIAT JEST JUZ TAK NIENORMALNY ZE NIE ROZUMIE SŁOWA PISANEGO ??? :help:
TO JAKO SPECJALISCI OD WSZYSTKIEGO ODPOWIEDZCIE JAK POWINNY KSZTAŁTOWAC SIE DZIS MOJE ZAROBKI ??


NAPRAWDE DZIEKUJĘ WSZYSTKIM ADAMOM SŁODOWYM ZA POMYSŁ ZE ZMIANĄ PRACY I ŻE MOGŁAM ISC NA PRAWNIKA ALBO LEKARZA , JAK MI NIE PASUJE I NIE NARZEKAC TERAZ :kill:



_________________
aktywna biedronistka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo