Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
INFLACJA, WYNAGRODZENIE - WAlKA O LEPESZE ZAROBKI

O ile Biedronka podniesie wynagrodzenie?
do 3700 na start!
42%
[ 39 ]
do 4000 na start
20%
[ 19 ]
wyrówna z Lidlem 4200 - 5200
17%
[ 16 ]
wyrówna z Kaufland 4200 - 4800
3%
[ 3 ]
podniesie ponad 4200 i przebije konkurencje!
15%
[ 14 ]
Głosowań: 89
Wszystkich Głosów: 91

Autor Wiadomość
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322

0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2023-04-05, 07:55   

Daariusz napisał/a:
Kolega Waffel zawsze i zacięcie broni firmy więc bardzo możliwe że ma indywidualną stawkę :kijem:
Bez premii wypłata jest niższa niż 3600

Tak sympatyczny kolego. Mam 6400 brutto i do 2200 brutto premii.
  Ocena JMP: 7/10
     
~agadz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 03 Lip 2022
Posty: 27
Skąd: ostrołeka
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2023-04-05, 09:32   

Waffen77 napisał/a:
Daariusz napisał/a:
Kolega Waffel zawsze i zacięcie broni firmy więc bardzo możliwe że ma indywidualną stawkę :kijem:
Bez premii wypłata jest niższa niż 3600

Tak sympatyczny kolego. Mam 6400 brutto i do 2200 brutto premii.


No to chociaż jeden będzie miał na bogato święta i kupi z 5 kilo cebuli po 6 zł bez żadnych zahamowań ,brawo Ty xD

Wróć
mix cebul po 7

To jakbyś tylko na cebule przeliczył te swoje zarobki do zeszłego roku ,to masz 3200 brutto
Ale ważne ze powyżej minimalnej ,ciesz się kolego 8-)
_________________
aktywna biedronistka
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322

0 UP 2 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2023-04-05, 09:41   

No to czas zmienić pracę a nie jojczeć na forum. Dużo tu ludzi którzy już nie pracują w firmie. Ale oni nie jęczeli codziennie jak im źle. Nie pasowało im, to zmienili pracę i już.
  Ocena JMP: 7/10
     
~agadz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 03 Lip 2022
Posty: 27
Skąd: ostrołeka
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2023-04-05, 10:08   

Waffen77 napisał/a:
No to czas zmienić pracę a nie jojczeć na forum. Dużo tu ludzi którzy już nie pracują w firmie. Ale oni nie jęczeli codziennie jak im źle. Nie pasowało im, to zmienili pracę i już.


no właśnie
i najwięcej maja do powiedzenia w kwestii wynagrodzeń
ZAWSZE
_________________
aktywna biedronistka
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-07, 16:19   

agadz, no tak. Nie pasowało mi to zmieniłem :yeah:
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-07, 21:00   

Świat się na biedrze nie konczy ba nawet się nie zaczyna ;)
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~Edynak1988 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Wrz 2022
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-08, 12:43   

Waffen77 napisał/a:
No to czas zmienić pracę a nie jojczeć na forum. Dużo tu ludzi którzy już nie pracują w firmie. Ale oni nie jęczeli codziennie jak im źle. Nie pasowało im, to zmienili pracę i już.

Jeszcze więcej ludzi nadal pracuje w firmie mimo że im się nie podoba, ale niestety nie mają innej lepszej alternatywy więc bawi mnie Twoja złota rada z pozycji gościa co zarabia znacznie powyżej minimalnej :)
  Ocena JMP: 5/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-08, 20:50   

Biedroonkaa34, to ja ci powiem tak za pracą pojechałem 180km od rodzinnego domu więc można tylko trzeba chcieć tego. Dziś cały świat jest otwarty dla każdego. To nie jest już komuna że czasem z miasta do miasta nie można było jechać.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~agadz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 03 Lip 2022
Posty: 27
Skąd: ostrołeka
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-11, 07:34   

Jak spaczone musicie mieć życie ,żeby się pakować na forum biedronki pracując w jakimś super biznesie w którym zarabiacie dużo więcej jak twierdzicie

To jest jakaś forma dowartościowania się ?
Wszyscy qrwa najmądrzejsi , jakie to oni prace poznajdowali ,a jak zapytasz to gdzie się zatrzymałaś koleżanko/kolego i ile tam zarabiasz to się okazuje , ze tajemnica i jedyne co potraficie powiedzieć to ze macie lepiej
A potem okazuje się ze wylądowaliście w jakim konkurencyjnym markecie ,zaiwaniacie ze stawką o 100 zł wyższa na miesiąc i jedynym celem waszych wpisów tutaj jest pilnowanie ,żeby nam się nie poprawiło bo inaczej pluć sobie w brodę będziecie , ze prace zmieniliście

Powiem krótko -spierd...ć dziady kalwaryjskie ode mnie z tymi waszymi poradami :kill:


ps

180 km to ja mogłam się przenieść do innej pracy jak miałam 22 lata i wiatr we włosach
teraz mam dom ,dzieci ,chorych rodziców ,dwa psy ,trzy koty i 30 kg bagażu życiowego
_________________
aktywna biedronistka
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-11, 17:43   

agadz, a w którym miejscu zadalas pytanie gdzie ktoś pracuje skoro ma lepiej ??
Ja tam tajemnicy nie robię. Manager w Lidlu. I tak nie narzekam na finanse i na auto służbowe z nielimitowana karta paliwowa na terenie całego kraju . Żadna to tajemnica co trzy miesiące jakiś portal branżowy wyciąga takie informacje dla opinii publicznej.
Forum jest otwarte na byłych i obecnych pracowników. Jakby to nie zabrzmiało nigdy się za sobą mostów nie pali.
Ponadto warto wiedzieć co u konkurencji. Rozumiem, że "przyjaźń " bądź zwykle koleżeństwo w Twoim słowniku nie istnieje. Bo co jak co pod tymi nickami kryją się osoby z którymi mio porozmawiać konstruktywnie na pewne tematy.
I nigdy nie jest za późno na zmiany
I nie mam spaczonego umysłu :)
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-11, 19:25   

agadz napisał/a:
Jak spaczone musicie mieć życie ,żeby się pakować na forum biedronki pracując w jakimś super biznesie w którym zarabiacie dużo więcej jak twierdzicie

To jest jakaś forma dowartościowania się ?
Wszyscy qrwa najmądrzejsi , jakie to oni prace poznajdowali ,a jak zapytasz to gdzie się zatrzymałaś koleżanko/kolego i ile tam zarabiasz to się okazuje , ze tajemnica i jedyne co potraficie powiedzieć to ze macie lepiej
A potem okazuje się ze wylądowaliście w jakim konkurencyjnym markecie ,zaiwaniacie ze stawką o 100 zł wyższa na miesiąc i jedynym celem waszych wpisów tutaj jest pilnowanie ,żeby nam się nie poprawiło bo inaczej pluć sobie w brodę będziecie , ze prace zmieniliście

Powiem krótko -spierd...ć dziady kalwaryjskie ode mnie z tymi waszymi poradami :kill:


ps


180 km to ja mogłam się przenieść do innej pracy jak miałam 22 lata i wiatr we włosach
teraz mam dom ,dzieci ,chorych rodziców ,dwa psy ,trzy koty i 30 kg bagażu życiowego


Hmmmm.
Masz.miano kierownika sklepu a slang jak dziecka z piaskownicy i bluzgi.
Ja wychodze z załozenia ze jak szanujesz ludzi tak ludzie szanuja ciebie a na szacunek trzeba sobie zasluzyc
Pracuje juz 10 lat i to co zauwazylam to przyjmowani sa ludzie do pracy czesto 20 latkowie od razu na stanowiska kierownicze. Odchodza po kilku miesiacach. Wniosek ... biedronka nie szanuje starych pracownikow. Rzadzi kolesiostwo a ktos kto sie chce rozwijac jest czesto sprowadzany do poziomu podłogi.
Lidl nie przyjmuje byle kogo. Moze dlatego jest tam lepiej.... a ty nie miej zalu do kogos ze w koncu podziekowal biedronce.
 
     
~agadz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 03 Lip 2022
Posty: 27
Skąd: ostrołeka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-11, 21:35   

brodacz1989 napisał/a:
agadz, a w którym miejscu zadalas pytanie gdzie ktoś pracuje skoro ma lepiej ??
Ja tam tajemnicy nie robię. Manager w Lidlu. I tak nie narzekam na finanse i na auto służbowe z nielimitowana karta paliwowa na terenie całego kraju . Żadna to tajemnica co trzy miesiące jakiś portal branżowy wyciąga takie informacje dla opinii publicznej.
Forum jest otwarte na byłych i obecnych pracowników. Jakby to nie zabrzmiało nigdy się za sobą mostów nie pali.
Ponadto warto wiedzieć co u konkurencji. Rozumiem, że "przyjaźń " bądź zwykle koleżeństwo w Twoim słowniku nie istnieje. Bo co jak co pod tymi nickami kryją się osoby z którymi mio porozmawiać konstruktywnie na pewne tematy.
I nigdy nie jest za późno na zmiany
I nie mam spaczonego umysłu :)


Hej Kolego
No to fajnie ,może jesteś wyjątkiem
Bo gro jest takich ,ze my tylko jojczymy o więcej ,a rynek pracy czeka na nas o ofertami o 50 % większymi . Ja znam osobiście kilka osób z innych sklepów i sumarycznie składając różne dodatki ,premie ,które są albo ich nie ma ,to zarabiamy bardzo podobnie (myślę ze gdybyśmy porównali nasz zeznania podatkowe to przysłowiowa 100 ka miesięcznie była by różnicą miedzy nami )
Wiec ja nie siedzę na portalach Lidla .Stokrotki czy innych pracodawców ,tylko pisze tutaj
Ze wypruwamy sobie żyły ,a pracodawca zarabia na nas 3 mld zł zysku rocznie
Jeśli jesteś osoba zadowolona ze swych zarobków w Lidlu -spoko ,nie ma tematu
Ale naprawdę dziękuje za porady ze powinnam zmienić sklep na inna ,albo w ogóle się przebranżowić .

[ Dodano: 2023-04-11, 22:10 ]
miecia napisał/a:
agadz napisał/a:
Jak spaczone musicie mieć życie ,żeby się pakować na forum biedronki pracując w jakimś super biznesie w którym zarabiacie dużo więcej jak twierdzicie

To jest jakaś forma dowartościowania się ?
Wszyscy qrwa najmądrzejsi , jakie to oni prace poznajdowali ,a jak zapytasz to gdzie się zatrzymałaś koleżanko/kolego i ile tam zarabiasz to się okazuje , ze tajemnica i jedyne co potraficie powiedzieć to ze macie lepiej
A potem okazuje się ze wylądowaliście w jakim konkurencyjnym markecie ,zaiwaniacie ze stawką o 100 zł wyższa na miesiąc i jedynym celem waszych wpisów tutaj jest pilnowanie ,żeby nam się nie poprawiło bo inaczej pluć sobie w brodę będziecie , ze prace zmieniliście

Powiem krótko -spierd...ć dziady kalwaryjskie ode mnie z tymi waszymi poradami :kill:


ps


180 km to ja mogłam się przenieść do innej pracy jak miałam 22 lata i wiatr we włosach
teraz mam dom ,dzieci ,chorych rodziców ,dwa psy ,trzy koty i 30 kg bagażu życiowego


Hmmmm.
Masz.miano kierownika sklepu a slang jak dziecka z piaskownicy i bluzgi.
Ja wychodze z załozenia ze jak szanujesz ludzi tak ludzie szanuja ciebie a na szacunek trzeba sobie zasluzyc
Pracuje juz 10 lat i to co zauwazylam to przyjmowani sa ludzie do pracy czesto 20 latkowie od razu na stanowiska kierownicze. Odchodza po kilku miesiacach. Wniosek ... biedronka nie szanuje starych pracownikow. Rzadzi kolesiostwo a ktos kto sie chce rozwijac jest czesto sprowadzany do poziomu podłogi.
Lidl nie przyjmuje byle kogo. Moze dlatego jest tam lepiej.... a ty nie miej zalu do kogos ze w koncu podziekowal biedronce.



Sprecyzuj mój w/w SLANG
Bluzgi ?Jedno wykropkowane słowo Cię zdegustowało ?W kościele pracujesz ?
O jakim żalu piszesz kobieto ?

Ja o mydle Ty o powidle

Zagadaj do kolegi co pisał wyżej ,jest managerem w Lidlu ,to Cię może pociągnie za sobą i będziesz nie byle kto :muhaha:
Powodzenia
_________________
aktywna biedronistka
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-12, 10:46   

agadz napisał/a:
brodacz1989 napisał/a:
agadz, a w którym miejscu zadalas pytanie gdzie ktoś pracuje skoro ma lepiej ??
Ja tam tajemnicy nie robię. Manager w Lidlu. I tak nie narzekam na finanse i na auto służbowe z nielimitowana karta paliwowa na terenie całego kraju . Żadna to tajemnica co trzy miesiące jakiś portal branżowy wyciąga takie informacje dla opinii publicznej.
Forum jest otwarte na byłych i obecnych pracowników. Jakby to nie zabrzmiało nigdy się za sobą mostów nie pali.
Ponadto warto wiedzieć co u konkurencji. Rozumiem, że "przyjaźń " bądź zwykle koleżeństwo w Twoim słowniku nie istnieje. Bo co jak co pod tymi nickami kryją się osoby z którymi mio porozmawiać konstruktywnie na pewne tematy.
I nigdy nie jest za późno na zmiany
I nie mam spaczonego umysłu :)


Hej Kolego
No to fajnie ,może jesteś wyjątkiem


Bo gro jest takich ,ze my tylko jojczymy o więcej ,a rynek pracy czeka na nas o ofertami o 50 % większymi . Ja znam osobiście kilka osób z innych sklepów i sumarycznie składając różne dodatki ,premie ,które są albo ich nie ma ,to zarabiamy bardzo podobnie (myślę ze gdybyśmy porównali nasz zeznania podatkowe to przysłowiowa 100 ka miesięcznie była by różnicą miedzy nami )
Wiec ja nie siedzę na portalach Lidla .Stokrotki czy innych pracodawców ,tylko pisze tutaj
Ze wypruwamy sobie żyły ,a pracodawca zarabia na nas 3 mld zł zysku rocznie
Jeśli jesteś osoba zadowolona ze swych zarobków w Lidlu -spoko ,nie ma tematu
Ale naprawdę dziękuje za porady ze powinnam zmienić sklep na inna ,albo w ogóle się przebranżowić .

[ Dodano: 2023-04-11, 22:10 ]
miecia napisał/a:
agadz napisał/a:
Jak spaczone musicie mieć życie ,żeby się pakować na forum biedronki pracując w jakimś super biznesie w którym zarabiacie dużo więcej jak twierdzicie

To jest jakaś forma dowartościowania się ?
Wszyscy qrwa najmądrzejsi , jakie to oni prace poznajdowali ,a jak zapytasz to gdzie się zatrzymałaś koleżanko/kolego i ile tam zarabiasz to się okazuje , ze tajemnica i jedyne co potraficie powiedzieć to ze macie lepiej
A potem okazuje się ze wylądowaliście w jakim konkurencyjnym markecie ,zaiwaniacie ze stawką o 100 zł wyższa na miesiąc i jedynym celem waszych wpisów tutaj jest pilnowanie ,żeby nam się nie poprawiło bo inaczej pluć sobie w brodę będziecie , ze prace zmieniliście

Powiem krótko -spierd...ć dziady kalwaryjskie ode mnie z tymi waszymi poradami :kill:


ps


180 km to ja mogłam się przenieść do innej pracy jak miałam 22 lata i wiatr we włosach
teraz mam dom ,dzieci ,chorych rodziców ,dwa psy ,trzy koty i 30 kg bagażu życiowego


Hmmmm.
Masz.miano kierownika sklepu a slang jak dziecka z piaskownicy i bluzgi.
Ja wychodze z załozenia ze jak szanujesz ludzi tak ludzie szanuja ciebie a na szacunek trzeba sobie zasluzyc
Pracuje juz 10 lat i to co zauwazylam to przyjmowani sa ludzie do pracy czesto 20 latkowie od razu na stanowiska kierownicze. Odchodza po kilku miesiacach. Wniosek ... biedronka nie szanuje starych pracownikow. Rzadzi kolesiostwo a ktos kto sie chce rozwijac jest czesto sprowadzany do poziomu podłogi.
Lidl nie przyjmuje byle kogo. Moze dlatego jest tam lepiej.... a ty nie miej zalu do kogos ze w koncu podziekowal biedronce.



Sprecyzuj mój w/w SLANG
Bluzgi ?Jedno wykropkowane słowo Cię zdegustowało ?W kościele pracujesz ?
O jakim żalu piszesz kobieto ?

Ja o mydle Ty o powidle

Zagadaj do kolegi co pisał wyżej ,jest managerem w Lidlu ,to Cię może pociągnie za sobą i będziesz nie byle kto :muhaha:
Powodzenia




Smieszna jestes...
Chyba cie bardzo boli ze kolega pracuje w Lidlu i jest manadzerem.
A za 10 lat jak pracuje conajmniej kilku kierownikow przewinelo sie przez sklep wiec nie znasz dnia ani godziny kiedy Tobie tez podziekuja . Wiec nie badz taka zapatrzona w swoje stanowisko i Biedre bo nie jest ono pewne .....
 
     
~agadz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 03 Lip 2022
Posty: 27
Skąd: ostrołeka
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-12, 22:51   

Miecia
Masz ewidentnie problem ze słowem pisanym
Teraz sobie dopowiadasz ze komuś czegoś zazdroszczę ,a ja bardzo dobrze znam warunki pracy w Lidlu i zazdrościć to możesz jedynie Ty

Ja pisze w wątku o zarobkach i o tym ze te tzw podwyżki już dawno zjadła inflacja i żeby żyć godnie powinnyśmy zarabiać więcej
Wiec pisze tu na wątku Biedronki ,a nie na tablicy ogłoszeń w Kauflandzie

A Ty mi to o jakimś szacunku i o Lidlu w którym pracują sami "specjaliści"

proszę ,jedna ze świeżych opinii z Lidla :
"Nowy
Pracownik
Pytanie
@Zainteresowany
Nie ma żadnego szkolenia, zostałem oprowadzony po sklepie, to tu to tu i do roboty. Szkolenie BHP? Zapomnij. Pracuje od kilku tygodni. Najpierw dostałem umowę zlecenie. Trudno doprosić się o grafik. Praca faktycznie ciężka fizycznie, ale najbardziej irytujący jest brak organizacji pracy pracowników. "

Chcesz poopowiadać jak Ci ciężko i jak lekko jest w LIDLU ,to załóż oddzielny watek
Ja tam zaglądać nie będę
A jak nie to przeczytaj dwadzieścia razy tytuł tego wątku i się zastanów, co chcesz powiedzieć W KWESTI ZAROBKÓW I INFLACJI :!: :!:
_________________
aktywna biedronistka
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-04-13, 08:27   

agadz, wywołałaś mnie do tablicy kilka postów wyżej i jeszcze pretensje że się udzielam. Spoko nie mam z tym problemu.
Ja mam porównanie więc wiem że dla mnie ( moje zdanie i moja opinia ) biedronka płaci słabo na tle Lidla i tyle.
Benefit a i owszem ciekawszy w jmp ale tu dalej podkresle i odniose się do swojego stanowiska mam wartość dodana w postaci brak opłat za paliwo ( w moim wypadku to jakieś 2000 zł miesięcznie a znam takich co i 10 tys km miesięcznie ganiają )
W kilku tematach na tej grupie pisałem i nie zmieniam zdania że jak sobie ułożysz sklep tak w nim będziesz pracować. I tak wypracowywać premie itd
Wyrwane z kontekstu opinia nie świadczy o tym że cała firma taka jest i w drugą stronę Twoja osoba która oczekuje czegoś na podstawie cyfr które wyczytała w internecie nie uwzględniając masy innych kosztów z tym związanych nie burzy m wizerunku wszystkich osób tu się udzielających.
Inflacja dotyczy wszystkich. Nie ważne jaka branża. I czy nam się to podoba czy nie musimy zagryźć zęby i przeczekać ten okres poprzez oszczędzanie. I zrównoważone zakupy czy to spożywali czy czegoś innego.
Dobre merytoryczne zarządzanie i analiza w sklepie pozwoli Wam wypracowywać premie i dostawać większe pieniądze jeśli tego chcecie. Ale mówię to w swoim imieniu. Codziennie tak się organizuje żeby nikomu nie uciąć etatów baa a nawet zatrudnić kolejne etaty by praca szła lepiej.
Całego świata nie zmienisz ale możesz zacząć od siebie i od swojego sklepu. Jak w końcu to do Ciebie dotrze to i wyniki się pojawia
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo