Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MalaAsia
2018-12-20, 09:42
numer konta/przygotowanie umowy
Autor Wiadomość
gmailgmail 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-12-20, 08:43   numer konta/przygotowanie umowy

Witajcie, jestemm tu nowa i jeśli temat był to usune (szukałam ale nie znalazłam nic podobnego).
Zaczne prasce po nowym roku wszystkie dokumenty już mam praktycznie gotowe, ale jest jedna rzecz której nie zdarzyłam ogarnąć, otóż sie przeprowadziłam z 2 konca Polski zamknełam tam konto bo nie miałam tam pracy a za utrzymanie konta trzeba było płacić i teraz przed świetami nie zdążę założyć nowego, i tu ptranie do was uda mi sie to przejść jak bym nr konta podała po świetach? miał ktoś podobną sytuacje? nie bedzzie z tym problemu?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-20, 09:40   

gmailgmail, skoro zaczniesz pracę po nowym roku , to pierwszą wypłatę dostaniesz w lutym , więc spokojnie :-) , zdążysz ogarnąć temat z założeniem konta .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-20, 09:41   

Będzie problem, nr konta musi być, ale co za problem wejść do banku i założyć konto? to nie trwa 2 tyg przecież, a 2 kwadranse
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-20, 09:45   

gmailgmail, załóż konto w nest banku. Jest za darmo bez żadnych haczyków, więc nie musisz płacić za prowadzenie konta i wypłaty z bankomatów. Mam tam konto, więc to sprawdzone :)
 
     
gmailgmail 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-20, 10:01   

no włąsnie to nie jest takie łatwe dziś wyjezdzam na świeta i nie miałam czasu latać po bankach stać w kolejkach... poszłam do kierowniczki i udało sie, że podałam nr konta chłopaka. Bez nr konta nie udało by sie umowy zrobić, a pozniej moge zmienić nr jak założe konto swoje :) dzięki za odpowiedzi :) )
co do nest banku czytałam ze niby wszystko ładnie pięknie ze wsio za free ale jak coś trzeba jakieś infolinee czy pomoc klienta to ciężko sie o cokolwiek doprosić
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-20, 10:25   

gmailgmail napisał/a:

co do nest banku czytałam ze niby wszystko ładnie pięknie ze wsio za free ale jak coś trzeba jakieś infolinee czy pomoc klienta to ciężko sie o cokolwiek doprosić

Jak czytałaś, to fakt, wiesz lepiej jak niby tam jest, niż ktoś, kto ma tam konto :-)
super, że kiero tak poszła ci na rękę - powodzenia!
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
gmailgmail 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-20, 11:26   

MalaAsia napisał/a:
gmailgmail napisał/a:

co do nest banku czytałam ze niby wszystko ładnie pięknie ze wsio za free ale jak coś trzeba jakieś infolinee czy pomoc klienta to ciężko sie o cokolwiek doprosić

Jak czytałaś, to fakt, wiesz lepiej jak niby tam jest, niż ktoś, kto ma tam konto :-)
super, że kiero tak poszła ci na rękę - powodzenia!


skoro chwalisz to może i się zdecyduje, jakoś nie mam przekonania do czegoś co jest całkiem za free ze możę być wszystko ok,aleee namówiłaś mnie:D jak coś będzie nie hallo to przeniosę się gdzieś indziej :)
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-20, 11:32   

gmailgmail napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
gmailgmail napisał/a:

co do nest banku czytałam ze niby wszystko ładnie pięknie ze wsio za free ale jak coś trzeba jakieś infolinee czy pomoc klienta to ciężko sie o cokolwiek doprosić

Jak czytałaś, to fakt, wiesz lepiej jak niby tam jest, niż ktoś, kto ma tam konto :-)
super, że kiero tak poszła ci na rękę - powodzenia!


skoro chwalisz to może i się zdecyduje, jakoś nie mam przekonania do czegoś co jest całkiem za free ze możę być wszystko ok,aleee namówiłaś mnie:D jak coś będzie nie hallo to przeniosę się gdzieś indziej :)

nie tyle ja 'chwalę', co Larrikol poleca jako sprawdzony :-) a tym bardziej ja do niczego nie namawiam, bo jak coś będzie nie hallo, to przecież nie ja poniosę tego konsekwencje :-) zależy czego się oczekuje, ja lubię gdy jak najwięcej rzeczy jest za free :-)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-20, 11:38   

gmailgmail, w mbanku będziesz mieć najwcześniej wypłatę ;-) , a po za tym teraz większość szanujących się banków oferuje konta za free ;-)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
gmailgmail 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-20, 11:44   

marta1 napisał/a:
gmailgmail, w mbanku będziesz mieć najwcześniej wypłatę ;-) , a po za tym teraz większość szanujących się banków oferuje konta za free ;-)

właśnie sie zastanawiałam nad tym bankiem najbardiej, chłopak ma w tym banku konto i nawet jakby trzeba było zrobić jakeiś przelwy to miedzy bankami to szybciej bedzie niż miedzy innymi... ajjj i co tu teraz zrobić :em23:
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-20, 11:47   

mbanku można wypłacać z każdego bankomatu bez prowizji?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
gmailgmail 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-20, 12:13   

MalaAsia napisał/a:
mbanku można wypłacać z każdego bankomatu bez prowizji?


Wypłata z bankomatów własnego banku Brak opłat za wypłatę przy kwotach powyżej 100 zł. Dla kwot niższych - 1,3 zł
Wypłata z bankomatów obcego banku 7 zł
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-20, 12:27   

gmailgmail napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
mbanku można wypłacać z każdego bankomatu bez prowizji?


Wypłata z bankomatów własnego banku Brak opłat za wypłatę przy kwotach powyżej 100 zł. Dla kwot niższych - 1,3 zł
Wypłata z bankomatów obcego banku 7 zł

to trochę lipa, ja wybrałam takie konto, żebym mogła wypłacać wszędzie bez prowizji, napatrzyłam się w biedrze na różne przygody, np. czasem mamy sytuacje, że komuś nie akceptuje płatności kartą, albo że terminal nie działa, wtedy ludzie mają problem, zakupy na ladzie, 'nasz' bankomat pobiera im prowizję i jak tu gonić na drugi koniec miasta do swojego bankomatu ...
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-20, 14:59   

No masz, jeszcze pracy nie zaczęła, a juz kasę oddała :P
gmailgmail napisał/a:
poszłam do kierowniczki i udało sie, że podałam nr konta chłopaka


gmailgmail napisał/a:
co do nest banku czytałam ze niby wszystko ładnie pięknie ze wsio za free ale jak coś trzeba jakieś infolinee czy pomoc klienta to ciężko sie o cokolwiek doprosić
Nie wsio za free, bo za przelewy płacisz 1 zł. Ale wszystkie bankomaty są za darmo i nie płacisz za prowadzenie konta absolutnie i bez żadnychw arunków, nic. Pierwsza karta też jest za darmo.
Co do infolinii, to nie wiem, bo jeszcze nie miałam kłopotów z kontem i oby jak najdłużej. Poza tym, lubię być rozpieszczana, więc pewnie poszłabym do oddziału banku, w którym atmosfera jest taka jak to obiecują w reklamie :D Wchodzisz do oddzielnego pokoju, przychodzi miła pani z laptopem, przynosi Ci kawkę, herbatkę, czy co tam sobie życzysz, a ona to oczywiście ma :) Gadacie sobie trochę, załatwia sprawę i do widzenia :)

Ale to prawda, co napisała marta1, że w mBanku będziesz miała szybko wypłatę, bo to bank, z którego firma wypuszcza przelewy. I jeśli istotne jest dla Ciebie mieć konto w tym samym banku, co chłopak, to jasne, że to dobra opcja. Tylko porównaj opłaty.
 
     
~Donia32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Sie 2021
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-12-31, 08:44   

Każdy bank ma inne zasady, ale zasadniczo, jeśli chodzi o zakładanie konta, zasady są podobne. można przeczytać więcej o kontach bankowych, także w kontekście tego, jak zmieniła się bankowość:) Kiedyś konto można było założyć tylko w placówce bankowej, wyobrażacie sobie?:)
Ostatnio zmieniony przez 2021-12-31, 16:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo