Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet świąteczny 2020
Autor Wiadomość
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-24, 18:06   

CVB83 napisał/a:
Givszoman, masz rację tak było ale skoro ma być do końca miesiąca to powinno być wieczorem w czwartek


Zdaje się że w zeszłym roku ukradkiem na kasie (dobrze że nie były sprawdzane kamery) sprawdzałem fakt przyjścia zasilenia przez nabicie 4 gramów fistaszków za 4 grosze - gdzie na starej karcie miałem wtedy 3 grosze. Transakcja poszła, więc zasilenie było. Jednak nie radzę tak sprawdzać czy jest zasilenie.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 22:27   

Może firma szykuje dla nas coś miłego??
_________________
cvb83
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-25, 17:39   

CVB83, Możliwe
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 17:43   

Givszoman, wiesz teraz ta niedziela im spadła i mają miękko. W tym załączniku było że te 120 to ''może'' będzie więc droga otwarta...
_________________
cvb83
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-25, 18:35   

CVB83 napisał/a:
Givszoman, wiesz teraz ta niedziela im spadła i mają miękko. W tym załączniku było że te 120 to ''może'' będzie więc droga otwarta...


Na razie jest dopiero projekt żeby niedziela 6 grudnia także była handlowa - ja jednak jestem zdania, że handlowa powinna być i to w każdym roku ostatnia niedziela grudnia, a w razie gdyby wypadała ona 25 lub 26 grudnia - odpowiednio niedziela 8 lub 2 stycznia kolejnego roku kalendarzowego. To pozwoliłoby rozbić kolejki w okresie świąteczno-noworocznym. Zwłaszcza że w tym roku zakaz handlu będzie obowiązywał od godziny 14.00 dnia 24 grudnia do północy w nocy z 27/28 grudnia 2020 r.
Póki co z wyjątkiem wiadomych 6 sklepów Biedronki na dworcach kolejowych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Grudziądzu, które są czynne w każdą niedzielę (bo zgodnie z przepisami ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz niektóre inne dni, na dworcach kolejowych zakaz handlu w niedziele nie obowiązuje), na innych Biedronkach handel dopuszczalny jest w siedem niedziel w roku.
 
     
Debesciak
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-25, 19:25   

O znowu znajdą jeleni co beda w niedziele robić. Bo jak tak patrzę u mnie to ciągle te same osoby robią w niedzielę...
 
     
Joanna89 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Lis 2020
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2020-11-25, 20:11   Paczki świąteczne nie otrzymane..o co chodzi??

Jestem pracownikiem biedronki od 10 lat. Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym. Nie otrzymałam paczek świątecznych. ( nie ma mnie w systemie ohr, w biurze mojego miejsca pracy. Paczki świąteczne dla mnie i dla dzieci ). Wypełniałam zaświadczenie o dochodach, i również otrzymałam zasilenie czerwcowe na nową kartę przedpłaconą. Więc o co tu chodzi? Może ktoś coś wie i pomoże ? W czasie pandemii te paczki będą dostarczone pocztą bezpośrednio na adres zamieszkania? Czy zapomnieli mnie dopisać do listy ?

Próbuję dodzwonić się do kadr, żeby uzyskać informację, ale linia jest cały czas zajęta/ połączenie jest ale nikt nie odbiera lub połączenie zostaje odrzucone..
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 20:39   

Ja zaś uważam że wszystkie niedziele powinny być wolne od pracy natomiast powinna być dopuszczona na podstawie umowy między pracodawcą a pracownikami na zasadzie 100% więcej i wtedy ochotnicy niech pracują.Mój ojciec był w Solidarności i brał udział w strajkach jescze przed jej powstaniem a więc sierpień i ciągle mi suszy głowę o ideałach o które walczyli min wolne SOBOTY do głowy im nie przyszły niedziele :-)

[ Dodano: 2020-11-25, 20:46 ]
Joanna89, Pracownicy sklepów – informację czy dzieci są przypisane w systemie znajdą w raporcie wygenerowanym z OHR przez kierownictwo sklepu.
-W przypadku odbioru paczek świątecznych, jeśli dane dziecka/dzieci nie zostały podane w kwestionariuszu osobowym, można je uzupełnić najpóźniej do 10 listopada br. w następujący sposób:



Pracownicy sklepów – zgłaszają dane dziecka/dzieci do kierownika sklepu, który uzupełnia dane w OHR.
_________________
cvb83
 
     
Lesnasarenka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lis 2020
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 21:18   

joanna89 ja też jestem na wychowawczym i normalnie paczki odebrałam w miejscu pracy ale zaczełam wychowaczy dopiero 20 listopada. Dwoń usilnie do kadr ale z tego co wiem to normalnie w biedro powinny być paczki a nie pocztą.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 22:33   

Joanna89, paczki w sklepie ale teraz jest coś nowego w sprawie komunikacji na chatbocie ale tele do kadr albo kierownik sklepu
_________________
cvb83
 
     
Lesnasarenka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lis 2020
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-26, 08:31   

Podali już wysokość zasileń. Jest to co w zeszłym roku plus 120
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-26, 09:00   

Nadzieja umiera ostatnia 8-) ja biorę i tak b. mało ale liczyłam że firma nas doceni. Ale dostaliśmy książke uff to wynagradza wszystko :-P
_________________
cvb83
 
     
~joamic 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 16 Lis 2015
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-26, 09:06   

CVB83 napisał/a:
Nadzieja umiera ostatnia 8-) ja biorę i tak b. mało ale liczyłam że firma nas doceni. Ale dostaliśmy książke uff to wynagradza wszystko :-P


i tort ;)
  Ocena JMP: 9/10
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-26, 10:27   

joamic, i coś tam coś tam jakieś dziwne i konkurs ale trzeba książke poczytać :-)
_________________
cvb83
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-26, 11:06   

Grunt że już są podane kwoty zasileń, a dzisiaj jest ostatni czwartek miesiąca więc można założyć że pieniądze będą dzisiaj.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo