Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gorzkie żale
Autor Wiadomość
toomass

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-04-06, 19:36   

Sms zaadresowany do Ciebie czy po prostu przesłany przez kierownika operacji i sprzedaży? Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie jest to różnica czy dostaje bezpośrednio info od dystrykta czy przesyła mi to som. A w Twoich postach nic takiego nie znalazłem. Nie zrozum mnie źle ale jest to dla mnie jak dotąd niespotykana sytuacja więc się zastanawiam na ile jest to prawda a na ile próba zastraszenia pracowników przez KS. Wszystko jest mozliwe
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-04-07, 03:21   

Bzdura totalna. Nie ma źródła, nie ma dowodu, nie ma sprawy.
Nie wierzcie w takie steki bzdur, toksyczny przekaz jest na codzienności.
Nie dostałem takiego smsa od przełożonego a jak bym dostał to wiedziałbym co mam zrobić.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
#martita299 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-04-07, 09:27   

W większości przypadków z tego co słyszałam także od koleżanki z Kauflandu to są brudne zagrywki KS i zastępców. Pieprzą tak specjalnie bo wiedzą że pracujący mają kontakt z tymi co siedzą w domu i zostaną poinformowani i sądzą że w ten sposób wprowadzą strach. Nie wierzcie w te kłamstwa. Tonący brzytwy się chwyta. W tym przypadku kierownicy sklepu chcą wpłynąć w chory sposób na osoby przebywające na L4 oraz nie dopuścić do nowych L4.
_________________
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć...
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-04-07, 09:48   

Ech. Tu nikt strachu wprowadzać nie będzie. Po prostu gdy firma będzie zmuszona do cięć personalnych jak myślisz kto poleci pierwszy? Tak, Ci którzy byli na chorobowych w tym ciężkim okresie. I uwierz mi, nie będzie miało znaczenia jaką mają umowę.
  Ocena JMP: 7/10
     
#martita299 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-04-07, 11:12   

Waffenzastanów się ile razy w ciągu roku KR straszy cięciem etatów, u nas co najmniej 3 razy w roku, nie oszukujmy się od stycznia zawsze rozpoczyna się trudniejszy czas w każdej branży, w sytuacji jaką mamy teraz czyli ta pandemia wiele firm upada ale spożywka nie upadnie, ludzie zawsze jedli i jeść będą, co z tego że teraz będą ciąć etaty od maja znowu będą potrzebować pracowników. to jest takie czcze gadanie.
_________________
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć...
 
     
ewika39 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Kwi 2020
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-04-07, 11:29   

chciałam zapytać czy nagroda roczna o której piszą dotyczy też tych którzy dopiero zaczęli pracę w biedronce w tym roku.Czy jest ona jakoś obliczana proporcjonalnie do stażu pracy
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-04-07, 11:43   

martita299 napisał/a:
Waffenzastanów się ile razy w ciągu roku KR straszy cięciem etatów, u nas co najmniej 3 razy w roku, nie oszukujmy się od stycznia zawsze rozpoczyna się trudniejszy czas w każdej branży, w sytuacji jaką mamy teraz czyli ta pandemia wiele firm upada ale spożywka nie upadnie, ludzie zawsze jedli i jeść będą, co z tego że teraz będą ciąć etaty od maja znowu będą potrzebować pracowników. to jest takie czcze gadanie.

Tak, będą potrzebować ale już innych... A uwierz mi, będzie po 10 na jedno miejsce.
  Ocena JMP: 7/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-04-07, 12:04   

ewika39 napisał/a:
chciałam zapytać czy nagroda roczna o której piszą dotyczy też tych którzy dopiero zaczęli pracę w biedronce w tym roku.Czy jest ona jakoś obliczana proporcjonalnie do stażu pracy


nic nie dostaniesz
Waffen77 napisał/a:
martita299 napisał/a:
Waffenzastanów się ile razy w ciągu roku KR straszy cięciem etatów, u nas co najmniej 3 razy w roku, nie oszukujmy się od stycznia zawsze rozpoczyna się trudniejszy czas w każdej branży, w sytuacji jaką mamy teraz czyli ta pandemia wiele firm upada ale spożywka nie upadnie, ludzie zawsze jedli i jeść będą, co z tego że teraz będą ciąć etaty od maja znowu będą potrzebować pracowników. to jest takie czcze gadanie.

Tak, będą potrzebować ale już innych... A uwierz mi, będzie po 10 na jedno miejsce.


fajnie by bylo gdyby zatrudnili w koncu ogarniete osoby, a nie wszystkie jak leci
 
     
Moriarto 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 24 Lip 2016
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-04-08, 19:29   

Do kierowników broniących firmy i nie tylko. Mój kr dystryktu wpadł na kolejny genialny pomysł. A mianowicie każdy pracownik sklepów korzystający z l4 ma być wnikliwie kontrolowany i ma mieć indywidualnie zmienione warunki umowy o pracę. Ma też być pozbawiony premii uznaniowej. Osoby, które zdecydowały się wykorzystać 14 dniowy zasiłek który przyznali, ma obowiązek pracy w weekendy niezależnie od swojej sytuacji życiowej. Ponadto KAŻDY pracownik ma być non stop pod telefonem i niezależnie od tego czy brygada ma tydzień wolnego czy nie ma OBOWIĄZEK wiedzieć co się dzieje na sklepie. Sklepy otrzymały długi oficjalny mail z nowymi pomysłami dystrykta. Jak tylko dostanę pełną treść postaram się przepisać dla niedowiarków razem z wiadomością grożącą osobom na l4 zwolnieniami. Z kolejnych sklepów dostałem potwierdzenia o takim smsie na telefony prywatne kierowników sklepów. Jeśli sprawa narusza nasze prawa pracownicze, Zostanie niezwłocznie zgłoszona odpowiednim służbom.
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-04-08, 20:05   

Kłamiesz synku i to nieudolnie. Nie ma żadnych brygad... Już od tygodnia jak byś nie wiedział.
  Ocena JMP: 7/10
     
Moriarto 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 24 Lip 2016
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-04-08, 20:19   

No nie do końca, miałem w ręku aktualny grafik, mój sklep nadal ma podział. I nie tylko mój sklep. Mają być zmiany ale dopiero wprowadzone. Widać nie każdy region jest taki sam
 
     
#nesca201 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 03 Sie 2017
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-04-08, 20:31   

Waffen u mnie w mieście część sklepów wróciła na stary system pracy a część dalej ciągnie tygodniami
 
     
~Agacisko 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-04-11, 22:59   

Oczywiscie ze mają byc ciecia etatów... U nas w miescoe od1, 5 do 3 na kazdym sklepie, albo zwolnienoa albo zejcie na pol etatu u kilku pracownikow i mie jest to straszenie tylko fakt.
  Ocena JMP: 3/10
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-12, 13:44   

Waffen77 napisał/a:
Kłamiesz synku i to nieudolnie. Nie ma żadnych brygad... Już od tygodnia jak byś nie wiedział.

Widzę że lubisz przypierniczyć się dla zasady, nie znając faktów. No cóż, nie mój kłopot...
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-04-12, 14:47   

Ani mój. A Ty lubisz tak pozgrywać wielkiego tropiciela nieprawidłowości. Ale to nie mój problem.
  Ocena JMP: 7/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo