Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kasetki kto ma zapewnić drobne??
Autor Wiadomość
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-06, 06:19   

jako przedstawiciel tej brzydkiej części populacji poczułem się niedoceniony i zapomniany ;P Ale dzięki za wspomnienie o facetach :em29:
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
marulek91 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-06, 20:49   

Mam pytanko własnie jestem na nowej Biedronce gdzie jak skończę obsługę klienta zamknę kasetkę to kasjer bez kluczyka NIE MOŻE otworzyć KASETKI

Np. chcę rozmienić ja jestem na Jedynce a chcę z piątą kasa to nie mogę zamknąć kasetki bo w tedy nie mogę jej otworzyć muszę panie kierowniczki wzywać żeby otworzyły "moją" kasetkę albo radzić sobie jakoś ..... ale jak ???

Wiem wiem że powinno się zawsze na rozmiankę między kasjerami wzywać KS lub ZSK ale są momenty w dniu gdzie naprawdę jest duży brak dronych i rozmianką miedzy kasjerami działa płynnie ( kto dostanie drobne - dzieli się w miarę)

Podobno taka blokadę że nie mamy uprawnień otwarcia kasetki gdy ją zamkniemy po transakcji będzie wprowadzana sukcesywnie we wszystkich biedronkach.

U was tez już tak jest ???????????????
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-06, 22:15   

u mnie czegos takiego nie ma i pierwsze słysze o takim czymś.
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
@Tarantula 

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 121
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-06, 22:52   

Wzywacie kierownika do rozmiany?U mnie by musiał cały czas koło kas stać,bo co chwilę ktoś walczy o drobne.Tak szczerze mówiąc nie słyszałam o takiej procedurze,chyba mam tyły.A kasetkę możemy normalnie otwierać i nikt się nie czepia.
 
     
~mala23 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-07, 05:41   

bylo to przez moment jakies 2 lata temu ale u nas juz mozna otwierac normalnie
 
     
@misiunia_32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-07, 06:26   

U nas też nie ma z tym problemu
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-07, 12:17   

Na nowych Biedronkach często tak było,ale z czasem likwidowali blokadę,tak samo z usuwaniem ostatniej pozycji-ta blokada też z czasem znikała.
Pierwsze słyszę,że mają to wprowadzić we wszystkich Biedronkach,wręcz przeciwnie-likwidują to stopniowo.
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-08, 09:56   

Potwierdzam, na nowym sklepie nie można otworzyć kasetki bez kluczyka. Niestety KS musi biegać do każdej rozmiany. Chyba że kasjer wykorzysta moment wydawania reszty dla klienta.
 
     
Bulata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-08, 12:47   

I przy okazji jak wygląda sprawa z przerwa pracownicza? Jak macie 6h lub 7 h to macie przerwe?Mnie ostatnio dali na 1 i siedziałam tam 5,5H!
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-08, 13:44   

U nas osoby będące na 3/4 etatu chodzą normalnie na 15 minut przerwy.
 
     
@Tarantula 

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 121
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-08, 16:15   

U nas też nie ma z tym problemu.
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-08, 21:44   

Bulata… to 5 minut na rozliczenie… a kolejne na przerwę... ;)

A na poważnie, trzeba się umieć upomnieć… może załoga miała dużo towaru, i zapomniano o Tobie… ;(
U Nas staramy się tak organizować, żeby zawsze każda dziewczyna była na przerwie.. i nie potrzebujemy do tego Kierownictwa… Same załatwiamy to sprawnie… :)
A prawdą jest, że nie zawsze wiemy, kto ile godzin pracuje danego dnia…, więc zwyczajnie się mówi… :regulamin:
Więc powinnaś mieć pretensje sama do siebie… ODEZWIJ się, czasem…;) :klotnia:
 
     
@misiunia_32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-09, 22:31   

Przy 6h pracy należy się też 15min przerwy
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-10, 11:53   

Według kodeksu pracy przerwa nie należy się za pracę do 6 godz., więc jeśli pracujecie po 6 godz. to jak najbardziej możecie zejść na przerwę.
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-10, 21:51   

ach,z tymi kasetkami.... :szczena: chyba wszędzie są problemy...jak pisze Biedronka29,trzeba liczyć na siebie i umiejętnie je pokonywać....chociaż u nas kierownictwo,jak widzi,że już wszystkie kasy są puste,to wyciągają z innych kasetek,a potem,przy rozliczaniu zmian,oddają te uzbierane drobne,bo jak schodzimy,to zazwyczaj jest już pełno.... :yeah:
Czasem zdarzy mi się siedzieć z 2 chłopakami ,ja na jedynce,chłopaki dolatują..masakra z tym ich,"daj drobne"..co uzbieram,to muszę się dzielić,czasem już się śmieję,że jak z nimi zmianę mam,to muszę brać nerwosol jakis..ale ogólnie to śmiech.... :P
Jednak zastanowiła mnie ostatnio następująca sytuacja:przed końcem zmiany,widząc,że mam dużo więcej bilonu niż 400 zł,pytam chłopaków,czy chcą drobne...NIE!
Schodzę,rozliczam się z jednym z nich,a ten w kasie 10 zł bilonu....no szlak mnie trafił,pytam,czemu drobnych nie wziąłeś?ten odpowiada,bo nie potrzebowałem...
acha,to jutro siadając na kasę,dostaniesz tę samą kasetkę,którą oddałeś,zobaczymy,jak będziesz pracował.... :ops:
Ja jestem chora,jak nie mam drobnych i w 90 % moich rozliczeń mam zawsze więcej bilonu niż te 400 zł,a jeszcze wszystkim innym daję,co potrzebują...korzystam poprostu z każdej okazji"wyciągnięcia drobnych"....,no i muszę też myśleć za moich wydających tylko drobne kolegów..ale oni są i tak niezastąpieni,to cóż to dla mnie uzbierać dla nich "TROSZKĘ"drobnych :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo