Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Plan spotkania pracodawcy ze związkami 13.09.2016
Autor Wiadomość
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-14, 07:43   

Piszesz odwołanie, że w tym i w tym dniu nie miał już kto usiąść na kasie bo wszyscy na niej siedzieli
 
     
babelekk

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-14, 11:37   

hm... odwołanie.. a skąd mam wiedzieć o której godzinie był... a okaże się że np. kasjerka właśnie była w tym momencie w toalecie a kolejki były kilometrowe. Do podłogi też mam napisać odwołanie że była brudna bo nie miał kto jej umyć... bo to kogoś obchodzi ma być i koniec... takie jest podejście. Ja tylko chciałam pisząc to pokazać jak łatwo teraz firmie jest nie wypłacić nam premii dzięki tajemniczemu klientowi a kolejki to tylko był przykład jeden z wielu jakie mogę napisać.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-14, 19:46   

Skiter1991 napisał/a:
Będzie można gdzieś przeczytać relację z tego spotkania?


teraz sukces ,że chociaż jest przeciek. W sumie nawet ja nie dostaję tych informacji . Związek zawodowy powinien być transparentny przynajmniej dla swoich członków. Ale oficjalne konto milczy-cóż ............................................... :)
kiedyś część informacji była tu-

>>>>KLIKNIJ<<<<

[ Dodano: 2016-09-15, 16:33 ]
https://www.solidarnosc.gda.pl/?p=56330
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-15, 19:32   

Może nie ma o czym pisać tzw bezoowocne spotkanie
  Ocena JMP: 5/10
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-20, 13:34   

Jeśli Biedronka nie ogarnie się w kwestii pracowników, nie będzie szanować ich - co Lidl wykorzystuje w najnowszej kampanii https://www.dlahandlu.pl/...icze,55060.html - nie oszukujmy się na sklepach Lidla też nie jest różowo, ale przynajmniej stwarzają pozory, to będzie słabo. Tu powinna iść konkretna podwyżka wynagrodzeń ...
  Ocena JMP: 5/10
     
@pitus 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-20, 22:53   

Lidl pobił również Biedronkę na głowę jeśli chodzi o bon wakacyjny. Koleżanka z Lidla dostał 600zł, a pracuje na 1/2 etatu :D
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-21, 00:28   

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... do pracy "Motyle" z władzy JMP
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-21, 11:57   

pitus napisał/a:
Lidl pobił również Biedronkę na głowę jeśli chodzi o bon wakacyjny. Koleżanka z Lidla dostał 600zł, a pracuje na 1/2 etatu


To nie jest bon wakacyjny, tylko premia z okazji otwarcia 600 sklepów Lidla w Polsce.
  Ocena JMP: 6/10
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-22, 11:19   

Lidl się stara...w tym Biedronka nigdy lidla nie przebije. Pamiętamy torty na 20 lecie 😭
  Ocena JMP: 5/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 14:47   

stoneczka napisał/a:
Lidl się stara...w tym Biedronka nigdy lidla nie przebije. Pamiętamy torty na 20 lecie 😭
Na 15-lecie bawili się za nasze ( z funduszu socjalnego) zgrywając super pracodawcę.A wyniki z naszej kieszeni i położyli na stół. Przed 20-Lechem też mieli oszczędności w funduszu tylko bali się oddalić numer. A skąd oszczędności? Wystarczy dac mniej na inne cele...

[ Dodano: 2016-09-22, 14:50 ]
P.s. Ale Pan A... wszystko podpisze i kryterium na bony i kupę kasy z rezerwy na zawody w dc; czy podpisał wliczanie 500 Plus? Nie wiem... wiem , że dziwne rzeczy okazują się potem podpisane na komisji socjalnej..... :bu:
 
     
@pączek11

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 201
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-22, 16:04   

Ludzie mają dość związki nie reagują !!
2+1 na zmianie i wszystko musi być zrobione ciągłe czepianie się że to że tamto !!
Zero pomocy, zero zainteresowania, zero popraw !!
Biedronka chyba upada
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-22, 17:20   

pączek11 a co zz ma ci wyciągnąć kasjerów z kieszeni? Ludzie nie chcą za takie pieniądze tak ciężko pracować to nie ma się co dziwić. To pracodawca dyktuje kto ile będzie zarabiał a nie zz. Nie czytasz monitów ze strony zz to nie wiesz jakie oni chcieli podwyżki dla kasjerów a jakie zostały przyznane.
Dopóki zz nie wejdą w spór zbiorowy z pracodawcą to za wiele nie zdziałają w tej materii. Pracodawca może ich teraz słuchać ale też nie musi.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@pączek11

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-22, 18:20   

To niech wejdą póki jeszcze ktoś pracuje !!
Bo jak ludzie usiądą i przestaną cokolwiek robić to firma padnie !!
Nie mówię że mają ludzi do pracy z kieszeni wyciągnąć tylko powinni zareagować i wesprzeć nas pracowników za robotę którą robimy za 5 w 2+1 na zmianie !!
Powinni w końcu postawić na swoim i tyle !!

[ Dodano: 2016-09-22, 18:21 ]
A jeśli nie ma ludzi do pracy to dajcie zarobić tym co są !! Proste
 
     
#kiki2 

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: xxxxxxxxx
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-22, 19:22   

:) to ja nie wiem od czego lunb kogo to zalezy alr tu kasjerów 17+4 ks i jeszcze zatrudniaja ks ma takie plecy ze zatrudniaja ;) to jeszcze za to za sie zwalniaja nagminie bo nikt nie moze z nia wytrzymac a i tak nie ona na odstrzal tylko kasjer odchodzi i to z stazem 5-7 lat a w nagrade przyjmuja jej 2 innych tzreba umiec :em29:
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 20:23   

pączek11 napisał/a:
Ludzie mają dość związki nie reagują !!
2+1 na zmianie i wszystko musi być zrobione ciągłe czepianie się że to że tamto !!
Zero pomocy, zero zainteresowania, zero popraw !!
Biedronka chyba upada
Ale jakie związki? Partnerskie, religijne, gejowskie itp? A ty jestes czlonkiemjakiegoś s związku? Czy tylko chcesz by swiazki coś zrobiły za Ciebie? Jak ludzie mają dość to niech się masowo zapisują do związku zamiast czekać na dupie aż ktoś za nich załatwi.Jak się zapisze 40% załogi to pracodawcą się ugnie.. Ale jak będziesz sobie tylko krzyczał w necie prz paczce chipsów a ja będę sobie dupe na mrozie przed siedzibą odbmrażał to się nic nie zmieni.Chyba , ze byłeś w grudniu 2015 pod siedzibą protestować. Nic mnie nie widzą jak tekst "związku nic nie robią " , " z tym" of ludzi którzy albo ani nie należą albo nie działają jak każe statut już będąc. A odnośnie uprawnień związków przeczytaj sobie ustawę. . TO nie Norwegia Ani Stany Zjednoczone. Tak już z Wami jest podobnie z mobbingoem na sklepach dzwonków do bop prosicie nas o pomoc a jak przyjeżdża komisja to nagle macie BIEDRONKOWY SYNDROM SZTOKHOLMSKI - NAGLE WAM SIĘ WSZYSTKO PODOBA I JEST OK :nie:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo