Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MAMY TO-100,000 podpisów, zapowiedź na zjeździe "S'

OGRANICZENIE HANDLU
NIE BOJĘ SIĘ UTRATY PRACY
48%
[ 111 ]
NIE MAM ZDANIA
2%
[ 6 ]
NIE MAM OBAW
35%
[ 82 ]
ZATRUDNIENIE SIĘ ZWIĘKSZY
12%
[ 29 ]
Głosowań: 162
Wszystkich Głosów: 228

Autor Wiadomość
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-02, 21:31   

Skiter1991, Ty nie bierz na poważnie takich firm jak CBOS bo wiem coś na ten temat. :pa1:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
glosny88

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 05 Gru 2014
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-03, 09:03   

Wielki obrońca pracy w niedzielę się znalazł. Sam sobie pracuj! Niedziela to niedziela i nie da jej się zamienić na żaden dzień tygodnia i powinna być wolna.

Jak wprowadzali zakaz handlu w święta pracodawcy też płakali, że będą mniejsze obroty, zwolnienia,gospodarka zwolni i co? NIC! Brednia nam wciskają i tyle
 
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-03, 10:21   

Nie oszukujmy sie w handlu brakuje rak do pracy..wiec jesli zamkną niedziele....to te osoby"przyjada do pracy"w inny dzien..
  Ocena JMP: 10/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-03, 10:43   

Bez jaj na centrum idziesz co drugą niedziele na noc więc nie ma dramatu. Ogólnie ilość podpisów nie ma dla mnie znaczenia, bo jak znam życie większość to staruszki i inne takie przypadki nie mające nic wspólnego z tematem, ani zielonego pojęcia o czym mowa. Jak zawsze wielki szum, propaganda i mam nadzieję, że nic z tego nie będzie.
Mało tego na wszystkich portalach rodzin wielodzietnych gdzie pojawiały się artykuły na ten temat komentarze były zdecydowanie na nie a tam taż udzielają się matki i ojcowie pracujący w handlu. To tak jeśli o empatii mowa.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-03, 12:26   

Ja mam nadzieje że będziemy mieć wolną niedziele,bo teraz niestety mam 3 pracujące (na 14-22 )jedną wolną i znowu 3 niedziele pracujące
 
     
#welnaewa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 102
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-03, 13:02   

Ja tez mam nadzieje bo zawsze ide 2 w miesiacu na 12 godzin
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-03, 15:39   

Argument: ja chce pracować w niedzielę. A ja 20 godzin na dobę. A durne państwo mi zabrania. Otóż nie-zabrania pracować więcej niż w jednym zakładzie więcej niż 12i
I z przerwą 11h. Wiec w jednej nogę pracować 12a w drugiej 8 w tej samej dobie. Proste? Chcesz pracować w niedziele
nie ma problemu.Dodatkowa praca. Albo jak chcesz w handlu to dwukołka , albo torba na lody albo auto do handlu obwoźnego. Czy klienci mają prawo mieć swoje pretensje z racji że sklepy sa dla ich? Nie.Większe prawo ma właściciel.A czemu siedzą cicho -bo to popierają. W tym legalnie sieć PSS czy Lewiatan. Za to jak mechanik nie pracuje w niedzielę to przecież mechanik nie jest dla samochodu Ale właścicieli?
Wiec jak są ( bo są) sklepy zamknięte w niedzielę to jest ok?
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-03, 19:35   

qweerty napisał/a:
Chcesz pracować w niedziele
nie ma problemu.Dodatkowa praca. Albo jak chcesz w handlu to dwukołka , albo torba na lody albo auto do handlu obwoźnego


A Ty chcesz mieć wolne w niedziele? Państwo nie zabrania Tobie znaleźć taką pracę w której każda niedziela jest wolna.
  Ocena JMP: 6/10
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-03, 22:41   

glosny88 napisał/a:
Wielki obrońca pracy w niedzielę się znalazł. Sam sobie pracuj! Niedziela to niedziela i nie da jej się zamienić na żaden dzień tygodnia i powinna być wolna.

Jak wprowadzali zakaz handlu w święta pracodawcy też płakali, że będą mniejsze obroty, zwolnienia,gospodarka zwolni i co? NIC! Brednia nam wciskają i tyle


A i owszem, tyle że do teraz były tylko i wyłącznie święta, a teraz doszłyby oprócz świąt jeszcze niedziele, więc nie wiem czy to takie brednie ...
  Ocena JMP: 5/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-03, 23:25   

Możecie się tak kłócić w nieskończoność i wyciągać za i przeciw takiej pracy tak samo x argumentów że państwo ci pozwala/zabrania. Każdy z nas ma pewne zdanie wyrobione dla takiej pracy. Jest pewnie tyle samo za co i przeciw. Pierwszy krok został zrobiony i sygnał dla władzy jest że może warto się temu przyjrzeć i zobaczyć jak to wygląda :) przypomina mi to troszkę w małym wydaniu UKejowski brexit ;]
pożyjemy zobaczymy co będzie się działo w tej kwestii ;)
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@anka1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 230
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-03, 23:42   

https://www.newsweek.pl/b...105167,1,1.html
Prezes Tesco Polska, Ryszard Tomaszewski, uważa, że może być jeszcze gorzej. Wolna niedziela to mniejsza sprzedaż, a to z kolei oznacza mniej zamówień w firmach zaopatrujących sklepy. – Myślę, że w sumie kilkadziesiąt tysięcy, może nawet do 100 tys. ludzi w Polsce straciłoby pracę – bije na alarm.

.....Tyle że podobną katastrofę handlowcy wieszczyli już sześć lat temu, gdy Sejm postanowił zamknąć sklepy w największe święta państwowe i religijne. A do masowych zwolnień i załamania gospodarki jakoś nie doszło. Przeciwnie, zatrudnienie w handlu wzrosło dzięki rozwojowi gospodarki.
– Cóż, mówiłem to, co mi kazali......

[ Dodano: 2016-09-03, 23:45 ]
i tak będzie teraz, ludzie przed dniem wolnym robią zapas na 3 dni, a z tego wniosek jeden ... jest obrót nie ma zwolnień
AMEN I DOBRANOC

[ Dodano: 2016-09-03, 23:54 ]
https://www.benchmark.pl/...zly-pomysl.html
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-04, 09:05   

Jak lekarz moze porównywać swoją prace z nasza ? On sklada przysiege i idac na studia zdaje sobie sprawe jaka to praca .Nasuwa sie wniosek ze lekarz i sprzedawca to jedno i to samo
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-04, 11:27   

celina napisał/a:
idac na studia zdaje sobie sprawe jaka to praca
Podpisujac umowę, zdajesz sobie sprawe jaka to praca.
Napi**acie sie jakby zmiana miała być jutro. Dajcie se na luz, najwyżej szybciej zmienicie pracę, bo kto siedzi w B z przyzwyczajenia i strachu przed zmianą, ostatecznie może zostać pozbawiony wyboru. I... może to będzie dobra zmiana :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-04, 11:51   

Tak czytam tą dyskusję i wiecie co ? Gdybym była niezdecydowana to ani Skiter ani qweerty mnie nie przekonał ale ja jestem za wolną niedzielą i mam nadzieję że tak będzie , takie zmiany potrzebują czasu , myślę że będzie więcej plusów niż minusów i wolna niedziela to będzie to dobro do którego ludzie się szybko przyzwyczają :)
a dla takich kierowników jak Skiter mam pomysł : zamiast spędzić niedzielę z rodziną możesz przyjść do pracy , ułożysz świetny grafik , przeanalizujesz sprzedaż , zamówienia , plki , pomyślisz co zrobić żeby zwiększyć koszyk , ba nawet chyba będziesz mógł sprawdzić ceny na całym sklepie tego projekt ustawy nie zabrania .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-04, 11:56   

Marta uwie!biam cię :D wiesz ?
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo