Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nareszcie się zwolniłam
Autor Wiadomość
sylwiar1979

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 14
Wysłany: 2016-04-27, 19:00   

kachen napisał/a:
U mnie nikt nie zostaje dluzej i nikt nie pracuje po 12godzin...chyba ze jest przygotowanie do inwentury i liczenia to wtedy 11.45

Dokładnie 11:45 - czyli należy się jedna przerwa - kpina
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
Wysłany: 2016-04-28, 20:39   

Nie kpina a przepisy prawa. Należy sie jedna przerwa i to minimum, jeśli sie obrabacie lub macie odpowiednich kierowników to przerwa trwa dłużej albo jest ich wiecej.
  Ocena JMP: 2/10
     
sowik87 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-05-03, 08:42   Re: Nareszcie się zwolniłam

ona_25a napisał/a:
Nareszcie się zwolniłam. Po 9 miesiącach zakończyłam umowę z Biedronką. Kamień z serca


Jednego pasożyta mniej
 
     
Enterbis 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 7
Wysłany: 2016-05-03, 09:43   

a co to za prostacki/chamski komentarz? a kim Ty jesteś sowik87 w swoim wyobrażeniu że ośmielasz się w ten sposób oceniać człowieka?
_________________
Enterbis
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
Wysłany: 2016-05-03, 09:53   

ośmielasz :D:D :em29:
 
     
sowik87 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-05-03, 14:47   

Enterbis napisał/a:
a co to za prostacki/chamski komentarz? a kim Ty jesteś sowik87 w swoim wyobrażeniu że ośmielasz się w ten sposób oceniać człowieka?


To po co się koleżanka zatrudniała skoro 1600 zł to dla niej jałmużna, a karta rabatowa i benefit to "szit" jak to ujęła :)
 
     
Biedronag 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Maj 2015
Posty: 6
Wysłany: 2016-05-04, 13:41   

Mam nadzieje, ze juz w sierpniu tez będę mogla tak powiedzieć, ze w końcu uwolniłam sie od tej firmy. Błąd, od ludzi z którymi pracuje :)
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
Wysłany: 2016-05-04, 19:04   Re: Nareszcie się zwolniłam

ona_25a napisał/a:
Po 9 miesiącach zakończyłam umowę z Biedronką. Kamień z serca.
Wszystko było źle:

"wszystko" a to ciekawe...
[/quote]
ona_25a napisał/a:
-zimą zimno w sklepie jak cholera, na kasie dogrzewałam się grzejnikiem i siedziałam w kurtce
jak cholera to znaczy ile stopni bylo? o pracy w zimnie mozna poczytac i warto wiedziec co wtedy.

ona_25a napisał/a:
-siedzieć na kasie trudno, bo tak naprawdę nie ma na czym, te krzesełka tak rozklekotane mimo ciągłych napraw że opierając się, człowiek leży nie siedzi. Modliłam się żeby nie siedzieć na jedynce 8 godzin bez oparcia.

mam rozumiec ze wszystkie krzeselka nie mialy oparc? moze wystarczylo zamienic je z innych kas? kasbox krzeselka naprawia szybko i w wodatku solidnie - jakos nigdy nie widzialem w tym problemow..

ona_25a napisał/a:
-nawet taka pierdoła jak nie odcinanie paragonów przez kasę potrafi wkurzyć >:D
na niesprawnym sprzecie sie nie pracuje. uszkodzony obicnak sie zglasza... serwis go naprawia a ty siadasz w tym momencie np na kase numer 2 a 1 zostaje zamknieta. proste i oczywiste.

ona_25a napisał/a:
-powalający zasiłek 400zł w kasetce na początek. Czasem nasz kilka monet, stówę i 2 pięćdziesiątki i z tym siadasz na jedynkę. I kombinuj aby mieć czym wydawać
powalajace, ze ktos siedzial na tej kasie dzien wczesniej i zostawil w niej stowe... a moze to bylas nawet ty...

ona_25a napisał/a:
-jeden z zastępców wiecznie zły i mające pretensje do wszystkich.
no tak obowiazkiem zastepcy jest byc wiecznie usmiechnietym... porownalbym go do ciebie... ty wiecznie niezadowolona wiec i on pewnie tez. musialo wam byc wesolo na zmienie i ponarzekac bylo na co..

ona_25a napisał/a:
-nigdy nie podadzą ci kodów- siedząc na jedynce dowiadujesz się o nowych cukierkach dopiero gdy ktoś chce je kupić. Biegniesz zobaczyć jaki krótki kod a tam brak cenówki.
wystarczylo by by pracownik wykladajacy te cukierki zrobil na nie cene... potrafil robic ceny po 9 miesiacach pracy w biedronce? ide o zakald ze nigdy sobie tym zajeciem reki niesplamilas...

ona_25a napisał/a:
-pieniądze takie że aż się śmiać chce. 1600 w dużym mieście to jak jałmużna.
jak gylo tak smiesznie to po co przyjmowalas prace za takie smieszne pienaidze...

ona_25a napisał/a:
-taka sytuacja- wielki silny facet na jedynce a filigranowa dziewczynka rozkłada warzywa i owoce- targa kartony ziemniaków, bananów......
wielcy i silni na jedynce nie siadaja? pierwsze slysze... to primo... secundo na jedence przerzucisz wagowo wiecej niz rozkladajac towar...

ona_25a napisał/a:
-przez 9 mcy premia tylko jedna mi się trafiła ok 250zł, mimo że się starałam i nie brałam ani jednej UŻ.
jak rozumiem nie potrafisz czytac i niedoczytalas, iz to czy sie starasz czy nie nie w przypadku premii ma tylko znaczenie przy wizycie tk.. ba nawt mozesz sie nie starac a zaprowadzic go do towaru a on uzna ze sie starasz... taki trik...

ona_25a napisał/a:
-prawie same drugie zmiany. W ostatnim miesiącu naliczyłam aż 3 pierwsze :D
mój rekord to aż 7 pierwszych zmian.
ciekawe dlaczego?

ona_25a napisał/a:
-ogromne braki w personelu. sobota rano gdy ruch największy pracuje tylko kierownik i 2 kasjerki :D Rób co chcesz, nawet nie miałam jak do toalety skoczyć. Non stop biega się z językiem na brodzie i zostaje po godzinach żeby wszystko ogarnąć.
braki sa wszedzie a sklepy jakos sie kreca...


ona_25a napisał/a:
- słynny regulamin biedronki, który głosi że urlop zaległy masz wykorzystać do końca marca. I Uwaga ten regulamin jest ważniejszy od kodeksu pracy :szczena: Wpisywanie urlopów bez wiedzy pracownika i inne takie, a podobno biedronka przestrzega tak bardzo kodeksu pracy :regulamin: żenada
pojecia nie masz o czym piszesz. urlop NIE W kAZDYM przypadku MUSI byc uzgodniony z pracownikiem. Jest plan urlopowy uzgadniany wspolnie z pracownikiem i jego nalezalo by sie trzymac - choc nie zawsze sie da.
ona_25a napisał/a:

-karta zniżkowa mogli dać coś przydatnego a nie taki szit. Ale jakby nie było dali to dbają o pracowników
Podobnie z tymi darmowymi badaniami co darmowe nie są. I trzeba czekać nie wiadomo ile i jeździć po różnych placówkach żeby je wykonać. A w końcu cały ten pakiet wykonałam u 2 swoich lekarzy bez czekania i całkowicie za darmo na NFZ.

az wspolczuje...
ona_25a napisał/a:

Niby biedronka tyle oferuje: benefity, pakiet medyczny, tak pięknie to brzmi na plakatach namawiających do zatrudnienia, a w rzeczywistości to zwykła ściema.
tak tak

ona_25a napisał/a:
-wieczne problemy z kadrami- dopiero po kilku telefonach dostałam swój PIT
pity przesylane sa w terminach o ktorych mowia przepisy a nie na czyis telefon...

ona_25a napisał/a:
-idiotyczne raporty tajemniczego typu "kasjer dzień dobry powiedział ale nie nawiązał kontaktu wzrokowego" i odjęte punkty

dla pracodawcy widac nie takie idiotyczne..

ona_25a napisał/a:
-mohery czekające na ciepłe bułki mimo że jest 20 stopniowy mróz i nim zaniosą je do domu będą zimne.

moher ma prawo sbie poczekac na ciepla bulke tak samo jak ty masz prawo miec oparcie na krzeselku na ktorym masz siedziec i pracowac... widac przesakdzaja ci klienci a to jednak my jestesmy tam dla nich i za to chyba nam placa te "smieszne" pieniaidze...

ona_25a napisał/a:
-klienci podczas rozkładania dostawy zawracający gitarę i pytający się gdzie stoi cukier :)

jak wyzej... mam tylko nadzieje, iz podczas obecnej pracy biurowej nikt nie osmieli ci sie przeszkadzac w piciu kawy a twoje szefostwo nie ebdzie mialo zadnych wymogow i pozwoli ci w spokoju to kawe zlopac...
 
     
Enterbis 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 7
Wysłany: 2016-05-04, 21:06   

@xnyl kolejna osoba do której poziomu nie warto się zniżać... szkoda mojego czas
_________________
Enterbis
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-05-05, 01:32   

akurat xnyl odpowiedział bardzo merytorycznie
obie strony mają rację, dyskusja polega na tym żeby wysłuchać argumentów strony przeciwnej, po przedstawieniu swoich racji
 
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
Wysłany: 2016-05-05, 09:37   

ona_25a napisał/a
-taka sytuacja- wielki silny facet na jedynce a filigranowa dziewczynka rozkłada warzywa i owoce- targa kartony ziemniaków, bananów......
Ale ten facet jest zatrudniony na takim samym stanowisku jak ta dziewczyna i tyle samo zarabia, więc dlaczego niby ma robić co innego ? Jeden dzień on siedzi na jedynce, na drugi ona i co w tym złego? Ogólnie to nie rozumiem tej dyskusji. Zwolniłaś się bo Ci było źle i tyle po co drążyć temat i przekonywać ogół że im też jest źle ?
 
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
Wysłany: 2016-05-05, 10:45   

no właśnie takie same stawki jak dziewczyny a faceci maja wiecej targać bez przesady
 
 
     
@anna 125 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 05 Sie 2015
Posty: 110
Wysłany: 2016-05-05, 11:19   

nie wiem ale wydaje mi się już nawet nie myślała bym o tych stawkach itp. ale będąc facetem siedząc na jedynce i widzieć jak dziewczyna siłuje się z tymi ziemniakami itp. a dla faceta to chwila takie jest moje zdanie i rozumiem każdy zdaje sobie sprawę gdzie się przyjmował i po przepracowanych wielu latach nadal dla mnie to jest nie tak jak powinno jednak kobieta jest słabsza ,a może jestem z innego pokolenia ,
  Ocena JMP: 3/10
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
Wysłany: 2016-05-05, 11:24   

Ale idąc tym tokiem rozumowania to co zrobić na zmianie na której nie ma facetów? Nie wykładać ziemniaków?
 
     
@anna 125 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 05 Sie 2015
Posty: 110
Wysłany: 2016-05-05, 11:32   

wykladać wykładać , miałam na myśli sklep z załogą mieszaną ,każda z nas naginała z ziemniakami bananami itp. (z górką)
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo